Skip to main content

Yaratıcı Yolları Şerit Aydınlatma Kullanılır

Şerit aydınlatma birçok alanlarda gerçekten eğlenceli ve yaratıcı unsur haline gelmiştir. şerit aydınlatma genellikle hafif tezgah alanlarına dolapları altında ve diğer konvansiyonel kullanımlar için kullanılırken, insanlar onunla daha yaratıcı alıyorsanız. Aynı zamanda rulo hadi esnek LED şerit sayesinde bugüne dek hemen her yere şerit aydınlatma sopa daha kolay.

Bunun üzerine, bu kolay sopa şerit aydınlatma seçeneklerinin çok farklı renk gelir. Eğer tavana gibi bir yerde alışılmamış aydınlatma yerleştirmek istediğiniz ya da renkli bir ışık tasarımını isteyip, şerit aydınlatma büyük bir çözümdür. Bazı şık şekillerde şerit aydınlatma ile nasıl çalıştığını öğrenmek için okumaya devam edin.

tavan aksanıyla olarak

Işıklandırma bu tür koymak düşünmek olmayabilir Bir yerde sağ tavana olduğunu. Ama yukarıdaki fotoğraf size katmanlı tavan tasarımları vurgu şerit aydınlatma nasıl kullanabileceğinizi gösterir. Bu uzay pop geometrisini yardımcı olur.

Bu aynı zamanda ev sinema boşluk veya yatak odası gibi rahatlatıcı bir düşük ışık seçeneği kullanabilirsiniz alanlar için iyi bir fikirdir. Sadece ince bir ışıltı için yapacağı üzerinde tavan şerit aydınlatma sahip. Ayrıca ruh uğraşmak farklı renkli aydınlatma deneyebilirsin.

aydınlatma daha karmaşık aydınlatma armatürleri etrafında ne kadar uygun şerit Ayrıca yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Aslında avize bir vurgu olarak çalışmaktadır.

merdiven altında

merdiven altında şerit aydınlatma koyarak bu işlevsel olduğu kadar şıktır. Bazı ilave aydınlatma adımlar içinden hoş bir parlaklık yaratır nasıl yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Ve bu fikir bkz dönüşümü ve katı adımlar hem altında çalışır.

Eğer daha yaratıcı, sanatsal alanı istiyorsanız, renkli şerit ışıkları ile aynı stili yapıyor düşünebilirsiniz. Hatta şerit ışıklar uzayda bir vurgu rengini maç yapabiliriz. Ya da gerçekten bunu bir parti yapmak için, size rengini değiştirmek şerit ışıklar kullanabilirsiniz.

Bu fikir içeride ister dışarıda çalışır. Ayrıca açık şerit aydınlatma fikirleri ile yaratıcı elde düşünebilirsiniz. Sen parmaklıklar altında veya açık yürüyüş boyunca koyabilirsiniz. gerçekten özelleştirilmiş alanı için onunla eğlenmek için çekinmeyin.

Ekran raf içinde

şık olduğu kadar fonksiyonel olduğunu Başka bir kullanım ekran raf sistemi içinde onu yerleştirmektir. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi, set raflarında iyi çalışır. set raflarında ile sorunu olanlar alanlara ışık elde etmek zor olabilir. Bu aydınlatmalı seçenek raflarda ürün daha standout yardımcı olur.

Bu seyahat halindeyken veya toplama bir sürü yaparsanız için mükemmel bir seçenektir, bu yüzden görüntülemek benzersiz ve ilginç öğeleri bir sürü var. Eğer daha sıradışı bir mekan Hatta isterseniz raf ekranda renkli şerit ışıklar deneyebilirsiniz.

dolapları altında Şerit aydınlatma

Genellikle üst dolapları altında şerit aydınlatma görüyorum, ama bu eğilimden benzersiz üstlenmek için zemin tarafından dolapları altına yerleştirerek deneyin. Bazı yumuşak ışık alan eğlenceli bir aksanı ekler nasıl yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Bu fikir parlak renkli nötr alanlarda iyi çalışabilir. yumuşak sarı ışık uzaya renkli bir ipucu ekler ve aydınlatma ile rekabet etmek başka büyük ölçekli renkli öğeler vardır. Eğer tavan ışıkları kapatmak için olsaydı, böyle bir tarz da özellikle banyo uzayda, ortam aydınlatmasını rahatlamak için yapar.