Skip to main content

Kendi oluşturma arzusu uyandıracak Meditasyon Spaces

Bir ev her zaman sakin, yatıştırıcı duyguların yeri, heyecanlı bir dünyanın ortasında bir vaha olmalıdır. Sevdiğin nesneler, geri mutlu anıları getirmek mutlu ve aile fotoğrafları hissettirecek renkler ile kendinizi çevreler.

Ama ne Kenara özel köşe ve hatta tamamen stresli duyguları sürgün ayrılmıştı evinizin bir oda ayarlayın olur? Meditasyon, odaklama nefes ve zihninizi temizleyerek aracılığıyla, sadece bunu yapmak için harika bir yoldur. Kişisel meditasyon uygulaması bir stüdyoya gitmek zorunda kalmadan kendi evinde elde edebilirsiniz rahatlatıcı çevresi ve düşünceli tasarım detayları aracılığıyla geliştirilebilir.

Burada söyleyerek olacak 10 meditasyon mekanlardır  namaste  hiçbir zaman.

Minimal ve Dekorasyon kucaklayın

Bir meditasyon alanı söz konusu olduğunda, daha çoğu zaman daha az, iç stilist Jason Grant’ın web sitesinde yer bu köşe aracılığıyla kanıtlanmış. Kendi uzay için, basit yastıkları, küçük tabure ve dokulu alan halı dahil ve şık henüz no-fırfırlar alan meditasyon için hazırsınız.

Kişisel Kişilik Spotlight

Bir meditasyon alanı iyi hissetmek için, doğru, sizin gibi hissetmek zorunda? Eğer boşluk ve yaşam tarzı tasarım teknik direktör Kelly Anderson burada ne yaptığını neşeli bir Buda heykeli, sıcak bir atış battaniye ve renkli bir halı gibi, senin için anlamı olan parçalar halinde dokunmuş ettik zaman gerçekten rahat alabilirsiniz. O da inventively meditasyon köşeye merdivenlerin başında bir nokta dönüştürdü ve o bir blog yazısında onun ipuçlarını paylaşıyor.

Yumuşak Renkleri Seçme

Parlak, koyu renkler eğlenceli olabilir, oh-so-yatıştırıcı oluyor whispery, pastel tonlar ilgili bir şey var. meditasyon yaparken gözlerinizi olasılıkla kapalı olacak olsa da, en kısa sürede oturup olarak uzayda teselli hissediyorum önemlidir. o ev bu keyifli köşesinde Meditasyon yaparken hiç şüphesiz rahat hisseder @sofiaparapluie Sofia. Kendi alanını tasarlarken pastel meditasyon minderler ve diğer aksesuarlar için gözlerini tutun.

Sizin Meditasyon Uzay Outdoors’u atın

Bu kuşlar cıvıl ve rüzgar ağaçların arasından esen seslerini içinize nerede dışında bir meditasyon pratiği almaya çok mantıklı. Bununla birlikte onu tasarlayabilir sizin gibi (sadece su geçirmez, açık dostu parçaları ve malzemeleri eklemeyi unutmayın) veya benzeri rüya tekstil, mumlar ve vintage parçalarla donatılmış oluyor bir boşlukla meditasyon bir öğleden sonra için bütün gücünü kullanmak olabilir Sian ait Sian yarattığı bu bir Loves.

Bu Işık ve Parlak olun

Meditasyon yaparken, cildiniz üzerinde bazı güneş ışığı ve bir pencereden gelen bir esinti olması iyi hissedebilir. senin meditasyon köşe hazırlarken, Vogue veya Büstü için Alexandra kendi evinde ne yaptığını olan bir pencereye, yanında yerleştirmek için deneyin. O uçucu yağ ve bir difüzör gibi, bu bir taklit kürk halı kullanarak köşesi, dokuma puf, küçük merdiveni ve meditasyon gerekir gerekenler tarz.

Profesyonel Studio taklit

Eğer meditasyon gibi favori stüdyo varsa, o stüdyonun tasarım yönlerini ödünç ve uzaya onları getirebilir. @mycitynotes ait Giulia tarafından yakalanan Bu profesyonel stüdyo, pembe Himalaya tuz lambaları, meditasyon minderler ve doğal ahşap döşeme, evde kolayca taklit edilebilir şeylerin sayısız sergiliyor.

Bir oda tekrar düşünün

Muhtemelen sadece süslemek için nasıl da bilmiyorum Evinizin bir odada den veya ofis olarak yeterince kullanılmadığını var. Jessica Robinson @jessicalouisephotos__ ait yarattığı gibi, tam ölçekli bir meditasyon uzaya dönüştüren düşünün. Bu açık renkler, yüzer raflarda herhangi bir zaman ve anlamlı nesneler dışarı çıkarılmaya hazır olan yastıkların içinde tatlı ve yatıştırıcı

All-Out Bohem git

Bohem bir dekor doğal olarak meditasyon boşluklar için oldukça rahat. Bir göz alıcı sandalye, aşiret tekstil ve desenli yastıklar dahil olmak üzere, kendi özgür ruhlu meditasyon köşesi oluşturmak için birlikte en iyi bohem parçaları çekebilir. Wicked Boheme tarafından tarz bu bohem harikalar ilham alın.

It Up Rahat

Bazen tam olarak düşündüğün kadar rahat hissetmez bağdaş kurup oturan, uzay-sonrası tüm meditasyon içinde en rahat olmalıdır. kendinize uzayda peluş yastık, minder ve battaniye koyarak karaya yumuşak bir yer sunun. Kanepen bile Alanna Rose ait bu iç açıcı köşe aracılığıyla burada görülen senin meditasyon karargahı olarak iki katına çıkarabilir.

Bir Laid-Back hissedin oluştur

Bir meditasyon alanı her zaman huzurlu hissediyorum evinizin bir favori odasında (arkadaşlarınız için veya daha fazla) bir yastık ortaya koyan kadar basit olabilir. meditasyon bütün mesele hayatınızda stresi kaldırmak için, bu nedenle meditasyon alanı mükemmelleştirmek için deneyerek ekstra stres oluşturmaz olduğunu. X Via Verano yarattığı Bu yastıklar, rustik odasında tesadüfen otururlar.