Skip to main content

İpuçları Eviniz Herhangi Room güzelleştirin için

Bizim evden ayrılmak istiyorum asla yapar Cortney Bishop Tasarım bu bir, gibi güzel bir oda hakkında bir şey var. Tabii, kocaman dünya var-ama orada evinizin her odası sadece sağ olsun bir kez, evde bazı kaliteli zaman geçirmek için sabırsızlanıyoruz doğaldır. seçenek çok güzel bir ev yaratmak girmeyeceğim, ancak evin her odasında en iyi şekilde yardımcı olabilecek birkaç ipucu ve hile vardır.

Biraz renk, biraz doku ve kişiliğinin biraz evinizde fark bir dünya yapabilirsiniz. İşte bizim favori fikirlerden bazılarını güçlük bir sürü kalmadan boşluk dönüştürmek için vardır.

Renk odaklanın

biz nötr ve beyaz badanalı odaların büyük yelpazeler rağmen, sağ dergisi yayılmasını dışarı gibi bir oda hissettiren cesur birçok renk seçeneği hakkında bir şey var. İç mimar Angela Gonzalez gelen bu parlak yatak odası basit ve zevkli bir iştir, fakat açılan pencereleri, sarı, mavi ve mor bir sonraki seviyeye götürün. oturma odanıza banyonuzda itibaren, renk anında taze ve yeni hissettirecek her Evinizdeki odası ve biri için kolay bir ektir.

Kullanım Aynalar

Evinizde daha büyük görünmesi için, yüklenici çağırmaya gerek yok. aynalarla Dekorasyon herhangi oda, daha büyük daha hafif ve daha açık hissettirmek için kolay ve güzel bir yoldur. Ah Sevgili Blog gelen bu salon gerçekten katkıda bulunabilir ne kadar aynalar büyük bir örnektir. daha büyük bakmak için oda (eğer pencerelerde düşük iseniz, doğal ve yapay ikisi) ışığı yansıtır ve izin verebilir böylece penceresinden ya doğrudan karşısında veya diyagonal büyük bir ayna yerleştirin.

Her odaya Aksesuarlar ekle

Evinize güzellik katmak için en kolay yollarından biri aksesuar ve tasarım ileri nesnelerle denemektir. Instagram kullanıcı houseofjules gelen bu gevrek, modern banyo tamamen uyumlu bir his uyandırıyor ve birlikte-ve koymak o karmakarışık olmasa, lavabonun üzerinde küvet yanında ve yeşilliğin dışkı gibi knickknacks ev gibi hissettirecek. aksesuarlarla dekorasyon zaman, aşk amaçlı yolları tek tek seçebilir nesneleri kalan boşlukları doldurur düşünün ve bu sana neşe getirecek.

Bazı Greenery içinde serpin

Her türlü iç tasarımcı sorun ve bir odasına güzel en kolay yollarından biri yeşillik veya çiçek resimlerini eklemek olduğunu onlar anlatacağım. Güneşli Çember Studio Bu sevimli çubuk sepeti kendi başına klas olmakla okaliptüs vazo gerçekten birlikte göz çeker. kapalı ağaçlar, mevsimlik buketleri veya her odaya bir tasarımcının dokunuş vermek için bazı cüzdan dostu yeşilliklerle evinizdeki boş köşe ve yarıkları doldurun.

Doğal Işık Embrace

Eğer var ise, havanı. Doğal ışık bir nedeni arzu edilir: her odada sakinleştirici ve açık hissettiriyor. Bir Beautiful Mess gelen bu yaşam alanı onlara odanın odak noktasını yaparak tabandan tavana pencereler kapsar. İster doğal ışık bolluğu sahip olacak kadar şanslı değilseniz veya hiç ihmal, az ideal olmayan maruz kalma ile windows çalışmak zorunda. Odanız için doğru perdeleri ve gölgelikleri bulma göz dönüştürmek ve anında hissedebilirsiniz.

Deney için Do not Be Afraid

yaratıcılık: Her güzel ev ortak bir noktası vardır. Herkes sergi salonu mobilya ile bir ev doldurabilir, ama gerçekten muhteşem bir alan için, bu sizin hayal kurşun atalım önemlidir. Bu yemek Kristal Ann İç hendekler geleneğinden oda ve sandalyeler tam bir set yerine oturmasını sağlayacak bir modern deri loveseat kullanır.

Kişisel Çini güncelleyin

banyonuza veya Mutfakta, karo uyumlu bir tasarımın en önemli unsurlardan biridir. Mutfağınızda güzellik katmak istiyorsanız, sizin döşemeyi kadar baharat. Stüdyo McGee gelen bu çarpıcı mutfak standart farelerden göz alıcı vardiyam bir sedef metro fayans sahiptir. döşeme, karo veya boya rengi gibi bir odada, temel elemanlarının üzerinde yoğunlaşırken, anaplatformlarda ve oda tasarımı geri kalanı parlaklık sağlar.

Doku ekle

alan kilim yastık ve rahat battaniye atmak itibaren, tekstil (ayak altında bir süper-yumuşak halı hissi sevmez kim artı?) bir oda terk etmekte yardımcı ve görsel ilgi ekleyin. Geri Yükleme Home Bu salon biz güzel bir oda-yeşillik, çeşitli aydınlatma ilgili sevdiğiniz her şeyi mükemmel küratörlüğünü sahiptir mobilya-ama gerçekten bir sonraki seviyeye taşıyor alan halı Fas esintili bu.

Clutter’i azaltın

Biz çarpıcı tasarımı ve muhteşem aksesuarlar için Coco Kelly bu modern bir mutfak seviyorum, ama mutfak aynı üst tırnağa yenileme sahip olmasa bile, hızlı bir temiz uzun bir yol olabilir. Bu mutfak ‘sayaçları daha büyük ve daha çekici görünmesini sağlar gereksiz yığılmayı, ücretsizdir. Evinizdeki her odada, gizlemek veya uzayda güzellik duygusu oluşturmaya yardımcı olmak için en iyi yollardan biridir gereksiz şeylerden kurtulmak yollar bulmak.