Skip to main content

Beyaz Odaları Nasıl Style üzerine Uzman İpuçları

White Room bir sıcak oluşturma ve davet etmek Sırları

Beyaz Odaları Nasıl Style üzerine Uzman İpuçları

Beyaz bir odada bir başka kaotik dünyada sadelik bir sığınak gibi hissedebilirsiniz. o şık, ilham verici, yaşanabilir beyaz odalara stil geldiğinde görünüşlere rağmen, şeytan ayrıntıda gizlidir. İşte beyaz paletine işlemekle Eğer malzeme, stilleri ve dokuları karıştırarak yaratıcı ulaşmasını sağlar nasıl; aynalar ve metalik ışığı maksimize; ve doğal ya da grafik öğeleriyle bir başka eterli bir alan topraklama.

Cila ve malzemelerin Vary

Eğer yeni bir ev tadilatı veya kiralama dekorasyon olsun, ilginç tutmak için beyaz tonlarında çeşitli bitirir ve malzeme seçin. Modern rustik banyo yaratmak mermer zeminler, klasik metro karo ve shiplap bir duvar karıştırmak için. dokulu bukleli kanepe kiralık daire ile geldi mat beyaz duvarlar ve ahşap zemin Kompleman, parlak beyaz lake yemek masası ve İskandinav ahşap sandalyeler boyalı. Bir boyalı antika ahşap yatak çerçeve, beyaz keten sayfaları ve kabarık flokati halı ile dönüştürülmüş bir çatı katı yatak odası beyaz tuğla kadar rahat.

Mobilya Stiller ve Süreleri karıştırın

Beyaz bir odada bir tarzda lüks donanımlı veya mobilya dönemi soğuk ve düz duygu sona erebilir. Beyaz bir palete tutunan zahmetsizce ortalarında modern klasikler, klasik öğeler ve antikalar çağdaş parçalardan mobilya dönemlerini ve stilleri, karıştırmak için izin verir. beyaz tonlarında bir yüzyıl ortası sallanan sandalye, çağdaş beyaz kolye ışık ve vintage metal bar tabureleri odanızın bir, zamansız nüanslı ve boyutsal görünüm veren birlikte var mutlu edebilir boyadı.

Birden Dokuları ile Accessorize

davetkar bir alan oluşturmak için, birden fazla doku ve aksesuarlar seçin. payetler ve püsküllü ve tıknaz dev örme yün veya taklit kürk atışla dokunmuş Fas düğün battaniye yastık ile şık beyaz deri kanepe Accessorize. tuhaf bir tüy juju şapka veya yıpranmış patina vintage beyaza boyanmış ayna ile beyaz duvarlarında. havadar beyaz perdeler, beyaz ve krem ​​ve beyaz orkide veya çiçekli dallar tonlarında keten yatak takımları ile sakin bir yatak odası oluşturun. o dokuları katman gelince Utanma; beyaz paleti uyumlu bir görünüm sağlayacaktır.

Wood veya Rattan It Isınma

Anında ahşap veya rattan gibi doğal malzemeler ile beyaz bir odayı ısıtın. Beyaz duvarlar yüzyıl ortası adet parlaklık sağlar. Hiçbir mimari detaylar ile çağdaş beyaz daire soluk İskandinav ahşap tablo veya Büyükbabanlarla miras veya bir tasarruf mağaza veya bahçe satışı kaldırdı koyu ahşap antika için ideal boş bir tuval yapabilirsiniz. Ya da daha hafif dokunuş için bir lazer ince ahşap kaplama gölge tripod lamba kullanmayı deneyin.

Sparkle ekleyin ve Metallics veya Aynalar Shine

bronz, altın ve bakır gibi Sıcak metalik ışığı yakalamak ve beyaz odaya ilgi pırıltıları katacak. Aynalar ölü mekanlarda, zıt pencereler yerleştirilir ve kayıp köşeler ışık sıçrama ve odayı canlandırmak olacaktır derinlik ve perspektifler yaratacaktır. Hollywood’un Regency tarzında başucu tablolar gibi yansıtılmış mobilya görsel yer almadan ışıltı ekleyin.

Greenery, Gerçek veya Faux getirin

Kapalı bitkiler bir an yaşıyoruz ve bembeyaz bir oda daha keman yaprak eğreltiotu ağaçları, kaktüs, terraryumlar, mutfak bitki bahçeleri ve oturma duvarları için daha iyi bir fon bulunmamaktadır. Eğer bir yeşil başparmak yoksa veya bir şey daha düşük bakım için arıyorsanız, atış yastıklar, yatak takımları ve muz yaprakları veya palmiye ağaçları ve kaprisli orman sahneleri ile duvar kağıdı veya sanat ile dekore diğer tekstil dahil. Veya taze okaliptüs yaprağı dönen arz getirmek (doğal olarak kurumasını ve aylarca devam) ya da taze çiçekler. eko-bilinçli ya da kesme çiçek izlerken vurguladı büyümek olanlar korunmuş yosun duvar sanatı ya büyükannenin eski moda kurutulmuş çiçek aranjmanları gibi bir şey değildir tasarımcı kurutulmuş çiçekler büyüyen bir eğilim tercih olabilir solgunluk.

Grafik Siyah Vurgular kullanın

Beyaz bir odaya tanımını vermek grafik odakları yaratmak için siyah kullanın. dramatik bir görünüm için, çağdaş bir gölgelik yatak çerçeve gibi cesur siyah mobilya bir ifade parçası ile bir boşluk, demirlemek. Veya böyle siyah dokunuşlarıyla çerçeveli siyah beyaz eskiz, endüstriyel siyah aydınlatma armatürleri veya desenli çini ve vurgu yastık gibi boyunca siyah aksan, dağıt. siyah çok sade hissederse, daha yumuşak etkisi ise benzer olacaktır koyu gri, kullanın.

Geometri düşünün

bitirir, malzeme ve dokuları değişen ek olarak, beyaz bir oda için mobilya, aksesuar, nesneleri ve sanat seçerken şekiller kullanarak çeşitli düşünüyorum. Curvy mobilya ve bir yuvarlak masa ya da yuvarlatılmış köşeleri ya bir büyük boy yuvarlak ayna denge kutu bir oda ile bir kanepe var nesneler-olsun. hayata beyaz bir oda getiren heykel kalitesini oluşturmak için bir sığır derisi kilim gibi daireler, kareler, dikdörtgenler, üçgenler, altıgenler, oval ve organik şekiller karıştırın.

Sıcak Aydınlatma seç

Beyaz bir odanın sevinçlerinden biri doğal ışığı nasıl yansıtacağını güzel olduğunu. Ama beyaz boşluk sadece geceleri davet olarak olmalıdır. Minimalist beyaz serin tonda oda ışığında aydınlık ve havadar bakmak, ama geceleri biraz sade olabilir. sıcak, gurur ışık üretecek pamuk veya ipek tonları ile başucu masa lambaları seçin; Bir şömine örtü LED mum bir sal; apliklerden antik bir çifti; veya tavandan asılı Edison ampul demirbaşlar maruz. krem sıcak tonlarda dekore bir oda şık ve sakin hava karardıktan sonra küçük aylar gibi parlayan soğutucu küre ışıkları ile aksanlı bakacağız.