Skip to main content

5 způsobů, jak použít malý-Space zrcadlo

Zkuste ovinovací zrcadla Chcete-li opravdu přidat hloubku do svého prostoru, zkuste přidat dvě zrcadla na přilehlých stěnách. To vytváří geometrické zájem, s více stupňů odrazu. Další okolní zrcadla přidat pouze v tom smyslu. Wraparound zrcátka pracovat v jakémkoli domácím stylu. Ale jak fotografii výše ukazuje, namotání zrcadla spárovat dobře s vysoce texturou zdi. Texturou zeď přidává vizuální zájem a kontrast proti elegantním stylem zrcadla. Použitím zrcadla je jedním z nejlepších způsobů, jak malý prostor vypadat větší, ale nemusíte se tam zastavit.

Máte malý prostor, který zoufale chcete vypadat větší? Snadný způsob, jak přidat vizuální prostor místnosti je, že klasický podvod: přidání malých prostor zrcadlo.

Přidání zrcadlo může doslova zdvojnásobit prostor vizuálně. Ale spíše než instalace zrcadla chtě nechtě, existuje několik způsobů, jak využít zrcadla, které vypadají stylově ještě funkční. Od uvedení do zrcadla v netradičních místech, jako na stropě k použití segmentované plné stěny zrcadla, zrcadlové tyto představy jsou skvělý způsob, jak přidat styl a přitom místnost opticky větší.

Rozšíří se zrcadlem v netradičně

Mít malý prostor může znamenat nějaké funky stěn prostorů, jako jsou dramatické zkosený. V případech, jako jsou tyto, mohou mít zrcadla snížit konkrétně, aby se vešly do prostoru.

Výhody uvedení malých prostor zrcadlo, jako je tento do prostoru, jsou dvojí: Vytváří unikátní, funky vzhled, a to znamená, že mnohem více zrcadlo opticky rozšířit prostor. Pokud jde o malé místnosti, je to všechno o používání každý poslední píď prostoru, a tato myšlenka je pro plné využití tohoto pojmu.

Dal zrcadla na stropě

Charakteristickým znakem menších prostorů je, že nemusí mít tolik stěny prostoru pro práci s. To, co mají, mohou být přijata do vašeho nejvíce ceněné umění nebo drahocenné fotografiích. Takže pokud se ocitnete v této pozici, zkuste přidat zrcadlo ke stropu. Na snímku nahoře ukazuje, jak to může ve skutečnosti otevřít prostor shora.

Prohloubená zrcadlo vypadá to, že patří do designu. V případech, kdy je zapuštěná zrcadlo není možné, pokusit o rovinného zrcadla bez rámečku, který se hodí do okolního stropu.

Použijte full-zeď malých prostor zrcadlo

A pak je tu stará pohotovostním favorit: full-stěna se zrcadlem. Jsou to neuvěřitelně efektivní při vizuální expanzi, protože dávají iluzi, že vám chybí zeď a díval se do zcela jiné místnosti.

Nicméně, stále se můžete dostat kreativní s plnou stěnou malého prostoru zrcadlové pojetí. Jedna populární volbou je přidání mřížkový vzor, ​​který dává do zrcadla nějaké elegantní geometrii. Přidání zoufalý nádech zrcadlem je také skvělý způsob, jak přizpůsobit, stejně jako na fotografii výše.

Používat velké, rám zrcadla

Chcete-li přejít na další klasiku, umístit velký, rám zrcadla na jedné stěně. Přidáním rámečku k velkým zrcadlem, můžete začlenit styl místnosti do zrcadla sám.

Například, rustikální prostor může použít nouzi dřeva rámu zrcadla. Průmyslový prostor může použít kovový rám. Moderní prostor lze využít tenký, minimalistický snímek. A diletantský prostor lze použít odvážně barevné zrcadlo rám. Jednoduchý rám umožňuje snadné přizpůsobení na malém prostoru zrcadla.

Zkuste wraparound zrcadlo

Chcete-li opravdu přidat hloubku do svého prostoru, zkuste přidat dvě zrcadla na přilehlých stěnách. To vytváří geometrické zájem, s více stupňů odrazu. Další okolní zrcadla přidat pouze v tom smyslu.

Wraparound zrcátka pracovat v jakémkoli domácím stylu. Ale jak fotografii výše ukazuje, namotání zrcadla spárovat dobře s vysoce texturou zdi. Texturou zeď přidává vizuální zájem a kontrast proti elegantním stylem zrcadla.

Použitím zrcadla je jedním z nejlepších způsobů, jak malý prostor vypadat větší, ale nemusíte se tam zastavit.

You may also like