Skip to main content

Tipy na zkrášlit každé místnosti ve vaší domácnosti

Je tu jen něco o nádherné místnosti, jako je tento z Cortney biskupa Design, který umožňuje nám nikdy chtít odejít z domu. Jistě, je tu velký velký svět tam venku, ale jakmile se dostanete každou místnost vašeho domu tak akorát, je přirozené, aby se těšit na strávit nějaký kvalitní čas doma. Mnoho možností jít do vytvoření krásný domov, ale existuje několik tipů a triků, které vám pomohou získat co nejvíce z každé místnosti v domě.

Trochu barvy, trochu texturu a trochu osobnosti může propastný rozdíl ve vaší domácnosti. Zde jsou některé z našich oblíbených nápadů přeměnit prostor, aniž by hodně potíží.

Zaměřit se na barvy

I když jsme velcí fanoušci neutrálních a běloskvoucí pokojů, je tu něco, o stříkajícím odvážné barvy, které dává pokoj pocit, že je to přímo z šíření časopisu. Tento světlý pokoj od návrhář interiérů Angela Gonzalez je jednoduché a vkusné, ale pops žluté, modré a fialové vzít ji na další úroveň. Z vaší koupelně do vašeho obývacího pokoje, barva je jednoduchý doplňkem každé místnosti v domě, a ten, který bude dělat to cítit okamžitě svěží a nové.

použití Zrcadla

Pokud chcete, aby váš domov vypadat větší, není potřeba volat dodavatele. Zdobení se zrcadly je jednoduchý, krásný způsob, jak nějaký prostor cítit větší, lehčí, a více otevřený. Tento obývací pokoj od Oh My Dear Blog je skvělým příkladem toho, jak moc zrcátka může skutečně přispět. Umístěte velké zrcadlo a to buď přímo naproti nebo diagonální z okna, aby mohl odrážet světlo (přírodní i umělé, pokud jste málo oken) a umožnit prostor vypadat větší.

Přidat příslušenství do každé obytné místnosti

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak přidat krásu do svého domova, je experimentovat s příslušenstvím a designu vpřed objekty. Tato svěží, moderní koupelnu z uživatelských houseofjules Instagram cítí naprosto soudržná a dát dohromady, i když to není přeplněná, tretky jako stoličku vedle vany a zeleň na dřezu, aby bylo cítit útulně. Při zdobení s příslušenstvím, za vyplnění prázdného místa v účelných způsobů, pick předměty, které máte rádi, a že přinese radost.

Posypeme v některých zeleň

Zeptejte se kteréhokoliv návrhář interiérů, a oni vám řeknu, že jedním z nejjednodušších způsobů, jak zkrášlit pokoj je přidat zeleň nebo florals. Tento roztomilý bar vozík od Slunečného Circle Studio je prima na jeho vlastní, ale váza z eukalyptu opravdu táhne vzhled spolu. Vyplnit prázdné zákoutí ve vaší domácnosti s krytým stromy, sezónní kytice nebo nějaký peněženky příjemný zeleň dát každé místnosti projektanta dotek.

Objetí přirozené světlo

Pokud jste ji dostali, chlubit se to. Přirozené světlo je žádoucí z důvodu: dává každé místnosti cítit uklidňující a otevřené. Tento obytný prostor od krásné Mess zahrnuje okna od podlahy až ke stropu tím, že jim ústředním bodem místnosti. Ať už jste to štěstí, že mají dostatek přirozeného světla, nebo budete muset pracovat s méně než ideální expozic, nikdy zanedbávat vaše okna. Nalezení správné žaluzie nebo odstíny pro váš pokoj může změnit vzhled a dojem okamžitě.

Nebojte se experimentovat

Každý krásný domov má jedno společné: kreativity. Kdokoliv může vyplnit dům s nábytkem showroom, ale pro opravdu nádherné místo, je důležité nechat svou fantazii převzít vedení. Tato jídelna z Crystal Ann vnitřní příkopů tradice a využívá moderní kůže loveseat pro sedění namísto úplnou sadu židlí.

Aktualizujte svůj Tile

V koupelně nebo kuchyni, dlaždice je jedním z nejdůležitějších prvků soudržný designem. Chcete-li přidat krásu vaší kuchyně, okořenit svůj dlaždice. Tato ohromující kuchyně ze Studia McGee má perleťový dlaždice metro To je posun poutavým ze standardního tarifu. Zaměření se na základních prvcích místnosti, jako jsou podlahy, dlaždice nebo barvou laku, vytváří předpoklady a umožňuje zbytek konstrukce v místnosti svítit.

přidání textury

Od koberečky hodit polštáře a přikrývky útulné, textil pomoci rozbít do místnosti a přidat vizuální zájem (plus, který nemá rád pocit super-měkké koberec pod nohama?). Tento obývací pokoj od Obnovení domova má všechno, co milujeme o krásné pokojové zeleně, pestrou osvětlení, dokonale curated nábytek, ale je to, že marocký-inspiroval prostor koberec, že ​​skutečně bere ji na další úroveň.

Snížit nepořádek

Milujeme tuto moderní kuchyňská linka z Coco Kelly pro jeho ohromující design a nádherné doplňky, ale i kdyby vaše kuchyň nemá stejný top-to-bottom renovaci, rychlý čistý může jít dlouhou cestu. pulty této kuchyni jsou bez zbytečných nepořádek, který dělá to vypadat větší a přitažlivější. V každé místnosti v domě, najít způsoby, jak skrýt nebo se zbavit nepotřebných věcí je jedním z nejlepších způsobů, jak pomoci vytvořit smysl pro krásu ve svém prostoru.

You may also like