Skip to main content

Expert Tipy, jak Ozdobte Neutrální Obývací pokoj

Bavte se s neutrálními barvami

Expert Tipy, jak Ozdobte Neutrální Obývací pokoj

Přemýšlet neutrální barevná schémata jsou nudné? Nic nemůže být dále od pravdy. Neutrální místnosti mohou být v klidu a relaxaci ano, ale mohou být také zábava, energický a plný života. Klíčem k úspěchu je použít různé doplňkové tóny, mix materiálů, a hrát si s vzory -Just jako byste s jinou palety.

Vzor a textury

Při zdobení s neutrální barevné schéma, je to opravdu důležité, aby v různých vzorů a textur. Započtením hrubý měkký, lesklý s matným a hrubý s hladkou, že je možné vytvořit hloubku a zájem, takže pokoj dynamičtější. Zamyslete se nad použitím textur, jako je prádlo, semišové století, samet, kabelových úplety, ovčích a další. Pokud jde o používání textur v neutrálním obývacím pokoji, můžete téměř nikdy příliš mnoho. Vzory jsou podobné v tom, že budete potřebovat nějaký vytvořit kontrast, ale snažte se držet s pravidelnými pravidel pro kombinování vzorů.

Vytvořte příjemnou atmosféru

Chcete-li vytvořit pohodové útočiště, neutrální barevná paleta by mohl být způsob, jak jít. V tomto čerstvém přesto uklidňující místnosti vystupoval na pozemku příjmů, velké prádlo v barvě řezu vyplňuje jeden roh a umocňuje sbírka polštářky. Všimněte si, že polštáře jsou všechny různé odstíny podobné, lehké neutrální – jen tolik, aby vytvořit malý zájem, aniž by působit vizuální nepořádek. I když je odstín modré v ceně, je to dost měkké, že to zní jako neutrální (chytrý trik, který může provést téměř jakýkoli pastelový odstín). Tmavošedý oblast koberec sedí na základech z tmavého dřeva, čímž trochu kontrastu a stěny, okna ošetření a doplňky jsou všechny různé odstíny slonové kosti, béžové a tmavošedý. Společně vytvářejí uklidňující prostředí, které podporuje odpočinek a relaxaci.

Přidat kultivovanosti a Gray

Propracovanost je snadné dosáhnout při použití neutrálních tónů. Na této fotografii, to funguje velmi dobře díky použití jediného šedého tónu, který byl s diakritikou s luxusními detaily. Od podlahy až ke stropu závěsy, tlačítka střapců a reflexní povrchy přispívají k luxe vzhled a vytvořit atmosféru elegance. Přestože šedé používají k být myšlenka jako bezútěšný a jednotvárný, za posledních 10 let nebo tak postoje k šedý změnily, a to je v současné době horké Jdi na neutrální. Elegantnější než hnědé a univerzálnější než tmavošedý, šedá je flexibilní odstín, který může pracovat v téměř každé místnosti.

Zahrnují architektonické detaily

Je tu víc zdobení neutrální místnosti, než jen nábytek a barvami stěn. Chcete-li přidat zájem do neutrálního prostoru přemýšlet o tom, včetně architektonických detailů, jako jsou stropní trámy, předsazený, obložení, ozdobné sloupy a dokonce jednoduchou korunní tvarování. Tyto věci mohou mít významný dopad na pokojích, které jsou bez spousty barev. Pamatujte také, že neutrální nemusí znamenat bílou. Rekultivované dřevěné trámy v tomto pokoji poskytnout nějaké kontrast k all-bílé dekor dělat místnosti vizuálně dynamičtější.

Vytvořte Family přátelská atmosféra

Neutrální obývací pokoj může být velmi obyvatelný a rodiny s dětmi, o čemž svědčí sem Sidra obývacím pokoji. Jedním z důvodů, v této místnosti je způsobena použitím tmavších neutrálních, jako je hnědá a černá, a použití vzorů. Tolik lidí spojuje neutrální bílé, a tam je ještě dost diskuse o tom, jak definovat „neutrální“, pokud jde o barvy, ale oni jsou obecně považovány za ty, které nedělají vzhled na barevném kole. Tak neutrální obývací pokoj může být bílá, černá šedá nebo odstíny hnědé a tmavošedý. Na rozdíl od all-bílé místnosti, místnost plná tmavých neutrálních zve lidi, aby kick zpět a relaxovat bez obav o získání něco špinavé.

Vytvoření Luxe Look

Přes některé převažujících názorů, neutrální obývací pokoj nemusí být nevýrazné. Ve skutečnosti jsou všechny neutrální pokoje mohou být super elegantní a dokonce i okouzlující. Tato místnost používá kombinaci prvků vytvořit efekt. Applied lití na stěnách, tlačítko střapců na pohovce a používání reflexních povrchů, jako je sklo, zrcadlo, chrom a stříbro všechny dohromady vytváří luxusní atmosféru. Jen proto, že pokoj má neutrální barevné palety neznamená, že to nemůže mít trochu jiskru!

Ať je to Modern

Pokud je vaše zdobení styl se přikloní k moderní nebo moderní, neutrální barevné schéma je něco, co byste měli vážně uvažovat. Černá, bílá béžová a šedá půjčují sebe dobře k jednoduchosti současné a do poloviny století moderním interiérem. Ale jako vždy, nezapomeňte zahrnout různé textury a tónů, aby jej od pádu bytu.

Je to všechno v Podrobnosti

Neutrální obývací pokoje mohou být stejně teplý, pohodlný a útulný jako jejich další barevné protějšky. Ale pokud nechcete dávat pozor na malé detaily, riskujete, že skončí s nijaký a nudné místo. I přesto, že tento pokoj má velmi málo v ní, jemné detaily, jako například texturované zahrnuje stěny a skákavá polštářů zabránit být nuda. To si zachovává svou jednoduchost, ale je stále velmi pohodlné.

Pohodlí a teplo

Každý neutrální místnosti, bez ohledu na to, zda je to světlý nebo tmavý, potřebuje trochu teplo. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Jedním z nich je přes použití měkkých textur, které se cítí příjemné na dotek. Zamyslete se nad použitím samety, vlny, chenilles a dokonce microsuedes. Dalším důvodem je díky používání neutrální s teplými tóny. Například, pokud je vaše šedá neutrální výběru zvážit něco s hnědými tóny místo modré tóny. A konečně, přidejte teplo, budete chtít zahrnout některé tóny dřeva. Dřeva dodává hloubku jakéhokoli prostoru tak pop v některých dřevěných stolů nebo boční židle s dřevěnou nohou. Trochu může jít dlouhou cestu. Nicméně, v případě, že dřevo není váš styl teplé kovy jako mosazi a bronzu může také pomoci přidat teplo.

You may also like