Skip to main content

Kreativní způsoby, jak používat Strip Lighting

Pruh osvětlení se stala opravdu zábavné a kreativní element v mnoha prostorech. Zatímco pás osvětlení je většinou používán za skříní na světlo pultu prostor i pro jiné běžné použití, lidé jsou stále více kreativní s ním. Je to také jednodušší, než kdy jindy, aby držet světelného pásu téměř kdekoli, díky flexibilním LED pásků, které přicházejí v rolích.

Na vrcholu se, že mnoho z těchto snadno holi možností světelný pás se vyrábějí v různých barvách. Ať už chcete umístit osvětlení někde nekonvenční jako na stropě nebo chcete barevný světelný designem, pás osvětlení je skvělé řešení. Přečtěte si o to zjistit, jak pracovat s proužky osvětlení v některých stylových způsoby.

Jako stropní přízvuku

Jedním z míst, které by vás mohly nemyslím, aby tento typ osvětlení je až na strop. Ale foto nahoře ukazuje, jak lze pomocí světelného pásu, aby se zvýraznily odstupňovanou stropní konstrukce. Pomáhá geometrii vesmíru popu.

To je také dobrý nápad pro prostory, které by mohly využívat relaxační Lowlight možnost, stejně jako domácí kino prostorech nebo ložnicích. Jen mít osvětlení stropní pásu na by pro jemnou záři. Můžete také zkusit jiný-barevné osvětlení pohrát s náladou.

Můžete také vidět na fotografii výše, jak dobře světelný pás obepíná složitější svítidel. Je to skutečně funguje jako akcent na lustru.

pod schody

Uvádění světelného pásu pod schody je stejně elegantní jako je funkční. Můžete vidět na fotografii výše, jak někteří z přidané osvětlení vytváří příjemnou záři zevnitř kroky. A tato myšlenka funguje jak pod průhledný a pevnými kroky.

Pokud se chcete více kreativní, umělecký prostor, můžete zvážit dělat stejný styl s barevný proužek světla. Dalo by se dokonce učinit Světelný pás odpovídal barvu zvýraznění v prostoru. Nebo zařídit, aby to party, můžete použít proužek světla, která mění barvu.

Tato idea pracuje doma, nebo venku. Můžete také zvážit dostat kreativní s venkovní světelný pás nápady. Dalo by se dát to pod zábradlím nebo podél venkovních chodníků. Neváhejte a bavit se s ním pro skutečně na míru prostoru.

Uvnitř displeje regály

Další použití, které je stejně funkční jako je stylový je umístit jej do zobrazovacího regálů. Funguje to dobře s set-in regály, jak můžete vidět na fotografii výše. Problém s set-in police je, že to může být těžké se dostat světlo do těchto prostorů. Tato možnost podsvícený pomáhá položky v regálech standout víc.

Je to skvělá volba pro vás, pokud si hodně cestování nebo shromažďování, takže máte spoustu unikátních a zajímavých položek k zobrazení. Dalo by se dokonce pokusit barevný proužek světla na displeji policový pokud chcete víc netradiční prostor.

Pruh osvětlení pod skříňky

Obvykle vidět světelného pásu v horních skříněk, ale zkuste umístit je pod skříní podlahou pro jedinečnou vzít na tento trend. Můžete vidět na fotografii výše, jak některé měkké světlo přidává zábavné důraz na prostor.

Tato myšlenka může dobře fungovat v pestrobarevné neutrálních prostorů. Měkké žluté osvětlení přidává náznak barvy do prostoru, a nejsou tam žádné další rozsáhlé položky barevné soutěžit s osvětlením. Pokud byste měli vypnout stropní svítidla, styl, jako by to také pro relaxační náladové osvětlení, a to zejména v koupelně prostoru.

You may also like