Skip to main content

Meditační prostory, které vás bude inspirovat k vytvoření vlastní

Domov by měl být vždy místem klidu, uklidňující pocity, oáza uprostřed hektického světa. Vy obklopit se s objekty, které máte rádi, barev, které se budete cítit blažený a rodinné fotografie, které přinášejí zpět šťastné vzpomínky.

Ale co když zrušil zvláštní koutek nebo dokonce prostor vašeho domova, který byl zcela věnován vyhnat stresové emoce? Meditace je skvělý způsob, jak dělat jen to, a to prostřednictvím zaostřování, dýchání a vyčištění své mysli. Váš meditační praxe může být zlepšena prostřednictvím uklidňující prostředí a promyšlenými detaily konstrukce, které lze dosáhnout ve svém vlastním domě, aniž by museli jít do studia.

Zde je 10 meditační prostory, které budou mít Říkáte  namaste  v žádném okamžiku.

Objetí Minimal Decor

Když přijde na meditační prostor, často méně je někdy více, osvědčená prostřednictvím tohoto koutu vystupoval na internetových stránkách interiér stylistka Jason Granta. Pro svou vlastní prostor, začlenit jednoduché polštáře, malou stoličku a strukturovaný prostor koberec, a jste připraveni k meditaci v ne-ozdůbky, a přesto elegantní, prostor.

Spotlight vaši osobnost

Za meditační prostor pro dobrý pocit, že má pocit, že jste, že jo? Můžete si opravdu dobře, když jste tkaná v kusech, které mají smysl pro vás, jako radostné sochy Buddhy, teplé hodit deku a pestrý koberec, což je to, co tu dělal prostor a životní styl designu trenér Kelly Anderson. Ona také invenčně transformovány skvrnu na vrcholu schodiště do meditační rohu, a ona sdílí své tipy na svém blogu.

Zvolit měkké barvy

Zatímco světlé, výrazné barvy může být zábava, je tu něco, o šeptavý pastelových odstínů, které je oh-so-uklidňující. I přesto, že vaše oči budou pravděpodobně uzavřen, zatímco vy meditovat, je důležité, aby se cítí být potěšil v prostoru, jakmile si sednout. Sofia @sofiaparapluie bezpochyby cítí v pohodě, když přemýšlí v tomto nádherném koutě svého domu. Při navrhování své vlastní prostor, aby se vaše oči na pastel meditační polštáře a jiné doplňky.

Take Your meditační prostor venku

To dává smysl, aby se meditační praxi ven, kde můžete nasát zvuky ptáci cvrlikání a vítr fouká mezi stromy. Můžete jej vytvořit jakkoliv chcete (jen nezapomeňte uvést vodotěsné, outdoor-přátelské kusy a materiálů), nebo můžete jít all-out na odpolední meditaci s prostorem, který je vybaveného snové textil, svíčky a vintage kousky, jako je tahle vytvořil Sian z Sian miluje.

Ať je to příjemné světlé

Až budete meditovat, může to dobrý pocit mít nějaké sluneční světlo na kůži a vítr přicházející oknem. Při tvorbě vašeho meditační koutek, zkuste jej umístit vedle okna, což je to, co Alexandra Vogue či poprsí udělal ve svém vlastním domě. Ona stylizovaný tento roh pomocí umělé kožešiny koberec, tkané pouf, malý žebřík a meditace Co nesmí chybět, stejně jako esenciální oleje a difuzorem.

Napodobovat profesionálním studiu

Pokud máte nějakého oblíbeného studio, kde se vám líbí meditovat, můžete si půjčit designové aspekty tohoto studia a přivést je do svého prostoru. Tento profesionální studio, zajat Giulia z @mycitynotes, vitríny růžové himálajských solných lampy, nesčetné množství meditačních polštářích a přírodní dřevěné podlahy, věci, které by mohly být snadno napodobovaly doma.

Přehodnotit a Room

Pravděpodobně jste si, že jedna místnost vašeho domu, které nevědí, jak k dekoraci nebo prostě není použit dostatečně jako pracovny nebo kanceláře. Zvážit její přeměnu meditační prostor totální, jako ten, který Jessica Robinson @jessicalouisephotos__ vytvořili. Je to sladká a uklidňující ve světlých barvách, polštáře, které jsou připraveny být vytažen kdykoliv a smysluplných objektů na plovoucích policích

Jít all-Out Bohemian

Český dekor přirozeně hodí pro meditační prostor. Můžete táhnout za jeden provaz své nejlepší kousky bohémské postavit své vlastní svobodné temperamentní meditační koutek, včetně poutavým židli, kmenové textilní a vzorované polštáře. Nechte se inspirovat tímto bohémským divů stylizovaný The Wicked Boheme.

Cozy It Up

Ty by měly být na váš nejpohodlnější ve své meditaci prostor po tom všem, někdy sedět se zkříženýma nohama není přesně cítit uvolněně, jak si myslíte. Nabízejí sami měkké místo k přistání tím plyšové polštáře, polštáře a deky do vašeho prostoru. Váš gauč může až zdvojnásobit jako meditační centrále, zde vidět přes tento potěšující rohu patří k Alanna Rose.

Vytvořte uvolněný Feel

Meditační prostor může být tak jednoduché, jak stanovuje polštář (nebo více pro své přátele) v oblíbené místnosti vašeho domova, kde budete vždy cítit klidný. Smyslem meditace je odstranit stres ze svého života, takže se nemusíte vytvářet další stres, že se snaží perfektní meditační prostor. Tyto polštáře, vytvořené X Via Verano, sedí uvolněně v rustikálním místnosti.

You may also like