Skip to main content

Expert tipů, jak bílé pokoje

Tajemství k vytvoření teplé a příjemné bílé místnosti

Expert tipů, jak bílé pokoje

Bílý pokoj může cítit jako útočiště jednoduchosti v jinak chaotickém světě. Navzdory zdání, pokud jde o styling elegantní, inspirativní, snesitelných bílé místnosti, ďábel je v detailech. Zde je návod, jak se zavázat, že bílý palety vám umožní získat kreativní smícháním materiálů, stylů a textur; maximalizace světlo se zrcadly a metalické; a uzemnění jinak éterický prostor s přírodními nebo grafických prvků.

Vary povrchové úpravy a materiály

Ať už jste renovaci nový domov, nebo zdobení kol, zvolit různé povrchy a materiály v odstínech bílé, aby to zajímavé. Chcete-li vytvořit moderní rustikální koupelna, mix mramorové podlahy, klasické metro dlaždice a stěny Předsazený. Doplňovat matné bílé stěny a dřevěné podlahy, které byly dodány s vaším pronájem bytu s texturou Boucle pohovkou, lesklý bílý lak jídelní stůl a Scandinavian malované dřevěné židle. Cozy up bílé cihly přestavěné podkroví ložnice s malovaným starožitným rámem dřevěné postele, bílé povlečení a načechrané Flokati koberec.

Smíchejte Nábytek stylových období

Bílý pokoj zařízená výhradně v jednom stylu a lhůta nábytku může skončit pocit chladu a ploché. Lepení na bílou paletu umožňuje snadno kombinovat období nábytku a stylů, od moderních kousků až po moderní klasiku v polovině století, ročník předmětů a starožitností. V odstínech bílé, v polovině století houpací křeslo, moderní bílé závěsné světlo a vintage maloval kovu barové stoličky mohou šťastně koexistují, takže váš pokoj nadčasový, nuancí a rozměrný vzhled.

Accessorize s více textur

Chcete-li vytvořit příjemné místo, vyberte příslušenství s více textur. Accessorize elegantní bílou koženou pohovku s marockou svatebních deka polštáře tkané s flitry a střapci a robustní obří pletené z vlny nebo z umělé kožešiny hodu. Ozdobit bílé stěny s náladový peří Juju klobouk nebo vinobraní bíle natřené zrcátko s zvětralých patinou. Vytvořit klidnou ložnici s vzdušné bílé záclony, ložní prádlo ložní prádlo v odstínech bílé a krémové a bílých orchidejí nebo kvetoucí větve. Nestyďte se, pokud jde o vrstvení textur; bílá paleta zajistí soudržný vzhled.

Zahřejte se dřevem či ratan

Okamžitě zahřát bílý pokoj s přírodními materiály, jako je dřevo nebo ratanu. Bílé stěny, aby v polovině století kusy zářit. Moderní bílá byt bez architektonických detailů může ideální prázdné plátno pro světle skandinávský dřevěném stole nebo tmavého dřeva starožitnosti zděděných z vašich prarodičů nebo sebral na šetrnost obchodě nebo výprodeji. Nebo zkuste použít stativ lampy s laserovým tenké dřevěné dýhy stínu za lehčí dotek.

Přidejte Sparkle a bot s Metallics nebo Zrcadla

Teplé metalické jako je bronz, zlato a měď zachytí světlo a přidat záblesky zájmu bílé místnosti. Zrcadla umístěny protilehlé okna, v mrtvých prostorů a ztracené rohy se odrazí světlo a vytváří hloubku a perspektivu, která ožije místnost. Zrcadlové nábytek jako Hollywood Regency styl noční stolky přidat jiskru, aniž by se vizuální prostor.

Přinést zeleň, Real nebo Faux

Pokojové rostliny mají chvilku, a neexistuje lepší kulisu pro housle list kapradiny stromy, kaktusy, terárií, kuchyňských bylinných zahrad a obývacích stěn, než ostré bílé místnosti. Pokud nechcete mít zelený palec nebo hledají něco víc, nízké nároky na údržbu, obsahují polštáře, povlečení a další textilie zdobené banánových listů nebo palmy a pozadí nebo umění s náladové jungle scény. Nebo přinést v rotujícím zásobování čerstvými eukalyptových listů (které vyschnout přirozeně a udržet po celé měsíce), nebo čerstvými květinami. Eko-vědomé nebo ty, kteří rostou zdůraznil sledování řezaných květin vadnou by se mohly rozhodnout pro zachovalé mech umění zdi nebo rostoucí trend značkových sušených květin, které jsou nic jako staromódní sušených květinovou výzdobu vaší babičky.

Používat grafické Black Akcenty

Použijte černou vytvářet grafické akcenty, které dávají definici do bílé místnosti. Pro dramatický vzhled, ukotvení bílé místo s jedním prohlášení kus tučného černým nábytkem, stejně jako současného rámce nebesy. Nebo rozptýlit černé akcenty v celém textu, jako například zarámované černobílé skici průmyslových black svítidel ani vzorovaných dlaždic a přízvuku polštáře s nádechem černé. Pokud černý cítí příliš ostrý, použijte tmavě šedá, která bude mít podobný, pokud měkčího efektu.

zvážit geometrie

Kromě toho různé povrchové úpravy, materiálů a textur, přemýšlet o tom, s použitím různých tvarů při výběru nábytek, doplňky, objekty a umění na bílé místnosti. Křivky nábytek a předměty, ať už je to kulatý stůl nebo pohovka se zaoblenými rohy nebo nadrozměrných kole zrcadlového bilanci hranatý místnosti. Mix kruhy, čtverce, obdélníky, trojúhelníky, šestiúhelníky, ovály a organické tvary jako hovězí koberec vytvořit plastickou kvalitu, která přináší bílé místnosti k životu.

Zvolit příjemným osvětlením

Jedna z radostí bílé místnosti je, jak krásně to odráží přirozené světlo. Ale váš bílý prostor by měl být stejně jako zve v noci. Minimalistický bílá pohodě-posílil pokoj může vypadat světlé a vzdušné za denního světla, ale trochu ostrý v noci. Vyberte si noční stolní lampy s bavlněnými nebo hedvábnými odstínech, které bude produkovat teplo, lichotivé světlo; vor LED svíčky na krbové pláště; starožitný dvojice svícnů; nebo exponované Edison žárovka svítidla visí ze stropu. Místnost zařízeny v teplých odstínech krémové bude vypadat elegantní a klidný s diakritikou s chladnějšími zeměkoule světla, které září jako mini měsíce po setmění.