Skip to main content

6 Banyo Yükseltmeler Para Değer: Daha İyi Bir Banyo kurmak

Mutfaklar genellikle evde kalbi olarak görülen, ancak banyolarda kas vardır . Bir kötü planlanmış banyo, gelecek yıllar için evinizdeki hislerimi etkileyebilir. Dahası, o yenilemek en pahalı odalardan biri. Kendi ev inşa ediyorsanız, bu banyo ilk seferde almak önemlidir. Kişisel oluşturucu standart seçenekler ve yükseltmeleri bir listesini olmalıdır, ama nasıl evinizin değeri katacak hangi banyoda yükseltmeleri biliyor musunuz?

Bizden sonra tekrarla: Banyolar evindeki en fonksiyonel odalar olmalıdır. ne olursa olsun – Doğru banyo yükseltmeleri seçme önümüzdeki yıllarda da banyo seveceksiniz demektir. Para için en yüksek değeri elde etmek için bu banyo yükseltmeleri yatırım yapın.

6 Banyo Yükseltmeler Para Değer: Daha İyi Bir Banyo kurmak

Ana banyo

seçtiğiniz yer planı bir seçenek olarak ana banyo sunuyorsa, al. Usta banyolarda satış değeri için en çok arzu edilen özelliklerinden biridir. Mevcut ev düzeni bir ana banyo içermiyorsa, bu mimarı tasarımı sizin için bir tane para değerinde olabilir. Tüm evin en çok kullanılan odalardan biri olarak, bir ana banyo bir zorunluluktur. Bu yetişkinlere, dinlenmek çocuklar kendilerini ayırmak ve aklı başında kalacak bir yer verir. Daha pahalı banyo yükseltmeleri biri, ama bir ana banyo harcama şey işlevsellik ve yatırım geri on kat ödeyecek.

Bodrum sıhhi tesisat

oluşturma işlemi sırasında bodrum tesisat ekleme ucuz ve kolaydır, bu yüzden taşınmadan önce o yapmış için oluşturucu ödemek. Tabii, bu en heyecan verici yükseltme değil. Yine bodrumunda tesisat yürüttüğünü – bitmez olsa bile – mantıklı. Büyük olasılıkla gelecekte bazen sizin bodrum bitirmek ve bina sürecinde yüklü tesisat sahip paradan tasarruf edersiniz. Eğer bunu bitirmek için hazır olduğunuzda, betonu kırmak veya tesisat yüklemek için duvarlar söker zorunda olmayacaktır. Bunun yerine, doğru varolan sıhhi tesisat içine kanca ve çerçeveleme ve alçıpan atlayabilirsiniz.

Çini ve döşeme

10 yıldır kötü pembe karo ile geçti herkese sorun: Çini yerine zordur. Bu çoğu durumda, bunu ertelemek ya da nefret karo ile yaşamayı öğreneceksiniz, büyük bir yıkım gerektirir ve. yol aşağı değiştirmeye çalışırken masraflı ve zaman alıcı olduğu için, sevdiğin şey değilse standart karo yetinmeyin. özel bir şey bu yüzden Yükseltildi yüzeyler banyonuzun görünüşünü geliştirmek. çekici bulduğunuz uzun ömürlü malzeme seçiminde, döşeme ile aynı ilkeyi takip edin. Her zaman boya rengi ve demirbaşlar değiştirebilir, ancak çini ve döşeme orada bir süre olacak.

Ekstra depolama

Banyo yükseltmeleri için seçeneklerden biri depolama artarsa, cevabın evet olmalıdır. Banyo depolama başlangıçta düşünmek olmayabilir ama sizin yaşam tarzı büyük iyileştirmeler yapmak özelliklerinden biridir. Ekstra dolaplar, ankastre raflar ve organizatörler bir darmadağın mağarası ve sakin geri çekilme arasındaki fark yaratır. Sahip olduğunuz alan oluşturmaktır ve tamamen organize senin banyolar tutmaya yardımcı yükseltmeleri için Opt.

Daha iyi aydınlatma

Oluşturucu dereceli aydınlatma nadiren ilham vericidir. Genellikle satın almak ve yüklemek için ucuz standart over-the-ayna ışıkları bulunuyor. Daha iyi demirbaşlar tedarik ve hatta can ışıkları için planlayarak kendi başınıza aydınlatma paketi yükseltebilirsiniz. Doğal aydınlatma her zaman en iyi olsa da, pencereler her zaman banyoda mümkün değildir. son edeceğiz parlak LED ışıkları ile donatılmış olan yükseltilmiş armatürleri ile ışık eksikliği telafi.

Ayrı küvet ve duş

Paranın geri dönüşünü almak için hangi ile en basit banyo yükseltmeleri biri ayrı bir küvet ve duş olduğunu. Ayrı alanlarda Evinizin yetmeyecek artırmak ve daha fazla işlevsellik sunmak – özellikle ana banyo. Standart bir küvet ve duş açılan hile yapabilir, ama bir wow faktörü yoktur. Ayrı küvet ve duş tam bir hafta sonu yenileme değil, bu yüzden istediğiniz bir şeyse, bunun yerine bina sürecinde yükseltin. Daha sonra kendinize teşekkür edeceğiz.

Mutfak evleri satabilir, ancak herhangi bir ev sahibi rahat ve fonksiyonel banyo kadar önemli olduğunu söyleyebilirim. Fonksiyon ve stil organize ailenizin mekanlar yaratmak için bir araya gelerek, bu yüzden yaşam tarzıma uyumlu yükseltmeleri için bakmak gerekir. ve ailenizin memnuniyeti – Çoğu durumda, düşünülmüş banyo yükseltmeleri üzerinde biraz daha fazla harcama Evinizin ikinci el değerini artırabilir.

You may also like