Skip to main content

Hayallerin Açık Duş oluşturma için ipuçları

Tesiste açık duş eğlenceli ve pratik ikisi de olabilir. açık havada: Eğer evin içinde kir izleme çocuklar, evcil hayvan ve diğer yetişkinleri istemiyorsanız, açık bir duş, ait büyük açık havada tutmak için harika bir yoldur. Aşağıda açık alan içine dahil etmeye nasıl uzmanlardan ipucu ile birlikte açık duşlar büyük eğilimlerin bazılarıdır.

Hayallerin Açık Duş oluşturma için ipuçları

açık hava duş yüklemek için ipuçları

“Açık hava duşları havuz sahipleri veya sahil evler için güzel bir özellik vardır,” Jarret Acevedo, Jarret Acevedo Tesisat ve Isıtma ustası tesisatçı ve sahibi diyor. Ancak, sıcaklıklar kışın damla ne kadar düşük bağlı olarak size duş önlemleri almak gerekir. “Bakım kesinlikle soğuk sıcaklıklar bir alan ise donma tehlikesine düzgün çekül için gereklidir,” Acevedo uyarıyor.

Duşuna yerleştirme stratejik bir taşla iki kuş öldürür. “Düzeninize bağlı olarak, duş duvarından yumruk ve dışındaki başka yağmur duşu açılıyor bir duş inşa edebilirsiniz,” Jonathan Öz, Merkez Sahil Realty için emlak komisyoncusu diyor.

açık duşlar için temizlik ve bakım

Eğer bir havuz yoksa bile, açık bir duş hala bir arka bölümünde özel bir geri çekilme gibi hissetmenize neden olabilir. sizin açık duş oluştururken, akılda kullanılan malzemeleri tutmak. “Pürüzsüz nehir kaya gibi malzemeler kullanılarak kir ve kum gizlemek için yardımcı olur ve sürekli her duştan sonra temizlik değiliz kadar temiz görünümlü alanı tutar,” Öz diyor.

açık duşlar inşa etmek korkunç sert olmasa da, Öz onları yanlış almak kolaydır konusunda uyarıyor. “Emin duş suyu uzakta evinden tahliye ediliyor olun” diye önermektedir. “Ayrıca bittiği zaman bir sivrisinek tuzağı haline duş istemiyoruz olarak su toplama olmadığından emin olmak istersiniz.”

Çevreye duyarlı açık duş inşaat

Bu su akış da olumsuz çevresel sonuçları vardır, bu yüzden akılda kullandığınız ürünleri tutun. Melissa Rappaport Schifman, editör ve sürdürülebilirlik düşünce lideri Rise , sizin duş su zemine ıslatır, özellikle tamamen doğal, biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerden yapılmış olan sabun ve şampuan önerir. Bu planların yerel belediye kodlarına uygun olduklarından araştırmaya değer.

Verimli bir duş başlığı seçmek için de önemlidir. “Düşük akış duş başlığı konfor ödün vermeden kullanılan su miktarını azaltmaya yardımcı olacaktır,” Schifman diyor. veya daha az – EPA’nın WaterSense etiket ile bir ya da iki dakikada galon kullanır, ancak standart bir duş başlığı, dakikada su 2.5 galon kullanır.

tasarruf amacıyla bir su tasarrufu duş yanı sıra, Schifman bir güneş sıcak su ısıtıcı kullanılmasını önerir. “Bu güneş tüp toplayıcıları ile daha karmaşık sistemler, basit bir açık hava tankına, (kamp için iyi) güneşin ısısını absorbe bir asma torba kadar basit siyaha boyanmış olabilir.”

açık duşlar en sıcak eğilimlerin bazıları göz atın:

You may also like