Skip to main content

Bir Rahatlatıcı bir Feng Shui Banyo Retreat için 7 İpuçları

Yeni Feng Shui banyo vibe aşk? senin yatak odasına aynı spa tarzı taşıyın. Feng Shui Uygulamada, renkler ve elementler bir yatak odası için farklı, ama yine de rahatlatıcı bir atmosfer elde edebilirsiniz. yatak odasına konfor eklemek için en kolay yolu, lüks çarşafları ve yumuşak kokular geçer. Sadece yumuşak bir atımlık eklenmesi ve kokulu mumlar tamamen yatak odanızı dönüşümü ve bu Feng Shui çekilmek hissi yaratabilir.

Biz evde yeniden olabilir, özellikle kaplıca çekilmek deneyimi seviyorum. Banyonuzda rahatlatıcı havası yaratmak sadece mumlar ve kabarık elbise daha fazlasıdır. Ayrıca favori dekorasyon stili ve renk paleti ile feng shui yatıştırıcı enerjisini kucaklaşmak. Bu basit prensipleri kullanarak yatıştırıcı Feng Shui banyo çekilme oluşturmak için kolay ve güzel bir yoldur.

1. Doğru Feng Shui banyo renk düzenini seçin

Bu sizin banyo için en iyi Feng Shui renkleri sadece maviler ve yeşiller olmadığını bilmek sizi şaşırtabilir. Bu soğuk renkler renk paleti içinde yere sahip mümkün olmakla birlikte, feng shui onlar zaten banyoda bol olan suyu temsil eder.   Cam, metal ve su, banyonuzun de su temsil eder. Feng Shui prensiplerine banyonuzu dekore en basit yolu, özellikle renk yoluyla, denge geçer. Sağ banyo renkleri seçiminde Amacınız sıcak tonlar ve ahşap desenli güçlü su elementleri dengesini sağlamaktır. Mavi ve yeşil senin güzel renk paletinin bir parçası olabilir, ancak doğal aksesuar ve renkleri ile karıştırmak isteyeceksiniz.

2. Declutter ve rahatlatıcı bir banyo çekilmek için basitleştirmek

Biz dağınıklığı ile karşı karşıya olduğunuzda rahat olmak zor. Küçük bir oda için, banyo gibi dağınıklığı da büyük bir sorundur. Feng shui tüm enerji veya Chi ilgili. Enerjinin hareketi, banyolarda değil, kaçmak için bir yer haline, dağınıklığı ceplerinde sıkışabilir.

Banyo sayaç dağınıklığı mücadele ederek başlayın. Her sabah hazır almak için bizim acele olarak, biz her gün geride bırakmak karmaşayı gördükten durdurmak. Tezgahın üstünde çekmece organizatörleri ve güzel depolamayı kullanarak, Gününüzü başlarken stres yaratır dağınıklığı gizleyebilirsiniz. Depolama ihtiyaçlarını değerlendirmek ve sayacı öncelik takas yapmak. Ayrıca banyo çöp kutusuna yeniden değerlendirin.   Ben buna f o boşaltmadan daha hızlı taşması gibi görünüyor, yükseltme gerekebilir. Bu banyoda dağınıklığı stres büyük bir kaynağıdır.

3. bir feng shui banyo için ışıklandırmanızı güncelleyin

Banyo aydınlatma renk paleti olarak feng shui neredeyse kadar önemlidir. Nasıl renkler (ve) yapabilir veya sabah kırabilir banyoda görünür. Sadece tipik havai ışık veya makyaj ışık ötesinde düşünün. Rahat bir ortam için “katmanı” ışıklandırmanızdan yollarını arayın. Çok parlak ışıklandırma dinlendirici alanı için çok enerjik olabildiğince Feng shui enerji odaklanarak, doğru aydınlatma, banyonuz çekilmek için esastır.

Eğer sabah makyaj rutinden istediğiniz görünümü almıyorsanız, son LED ışıklı aynalar sizin ve makyaj güzel aydınlatabilir. sizin banyo aydınlatma değiştirmek için hızlı yolu ampuller geçer. senin ampuller mükemmel bir görünüm elde edene kadar, sıcak, gün ışığı ve yumuşak trik deneyerek banyonuza için doğru olduğundan emin olun.

4. Doğru banyo çarşafları seç

yumuşak çarşafları feng shui banyo çekilmek şarttır. Kabarık havlu ve bornozlar dinlenmeye ve günün sonunda stres gitmesine izin davet ediyoruz. sizin renk düzeni ile yaratıcı olmaya teşvik eder, çünkü Beyaz ya da nötr gri ve bej banyo çarşafları için mükemmel renklerdir.

5. mükemmel Feng Shui banyo aksan ekle

Hangi seçeneği banyo renk düzeni, doğru aksesuarlar ile yatıştırıcı feng shui enerji artırabilir. Tabii ki, minimumda dağınıklığı tutmak için basit aksesuarlarınızı tutmak isteyeceksiniz. banyonuz renk paleti “su renkler,” doldurulursa onlar sıcak ve doğal değilseniz lütfen dekoratif aksan en dengeli olacaktır. Tik kutuları ya da küçük bir tezgah banyoda çok fazla soğuk renkleri dengeleyebilirsiniz. Karanlık bir banyo renk paleti için, kütüklerin veya badanalı ahşap aksesuarlar şeyleri hafifletmek için mükemmel bir dokunuş vardır.

6. tuvalete yatıştırıcı kokuları eklemeyi unutmayın

Mükemmel bir spa deneyimi gibi, banyonuza için seçtiğiniz kokular feng shui dönüşümün önemli bir parçasıdır. Bir geri çekilme banyo elemanları tüm duyularınızı meşgul ve doğal kokular seçerek hepsini bir araya getirmek için otantik bir yoldur olmalıdır.

7. Ana yatak içine Feng Shui tasarımı getir

Yeni Feng Shui banyo vibe aşk? senin yatak odasına aynı spa tarzı taşıyın. Feng Shui Uygulamada, renkler ve elementler bir yatak odası için farklı, ama yine de rahatlatıcı bir atmosfer elde edebilirsiniz. yatak odasına konfor eklemek için en kolay yolu, lüks çarşafları ve yumuşak kokular geçer. Sadece yumuşak bir atımlık eklenmesi ve kokulu mumlar tamamen yatak odanızı dönüşümü ve bu Feng Shui çekilmek hissi yaratabilir.

You may also like