Skip to main content

Sıcak Metal Armatür Fikirler Banyonu aydınlatmak için

Hepimiz tasarım trendleri gelir ve gider biliyorum, ama bir sonraki büyük şey banyolarda sıcak metal armatürleri olduğunu. Gitti soğuk krom ve paslanmaz çelikten günleridir. Bu günlerde, bakır, bronz, pirinç ve altın gibilerle davet mekanlar yaratmak ilgili.

Eğer iyi de bir retro hale tasarımını izin vermeden tasarım içine bu malzemeleri ekleme hakkında endişeleriniz varsa, üzülmek yok. Size gelmek için uzun bir süre için seveceksiniz şık bir estetik yaratmak için ılık metalleri nasıl kullanılacağına dair ipuçları var.

1. Go For Gold

Bir banyoda altın kullanma fikri eski görünebilir. Ancak bu bakış geçenlerde bir canlanma yaşandığı ve kesinlikle bir beklenebilir o lüks dokunuş getiriyor bize sizi temin ederim edilmiştir.

modern bir bağlamda altın kullanarak anahtar üstün şekiller üzerinde durulacak. Bu kaplama şelale musluk ve minimalist duş denetimleri gibi öğeleri bulun. Ayrıca, altın gelince, daha az daha olduğunu unutmayın. tasarımınızda bir aksanla ziyade bir ana bileşen olarak kullanın.

2. Bakır Seç

Işık özellikle göz alıcı hale getirir bakırdan yansımasından yol hakkında bir şey var. Bu nedenle, yakında gerçekten bir showstopper ise bir banyo yaratmak isteyen herkes için gitmek arası seçim haline gelecektir. büyük bir küvet gibi bir boşluk odak noktası için kullanmaktan düşünün veya karıştırma ve başka bir metal ile eşleşen düşünün.

bakırın diğer olumlu özelliklerinden biri için bakım oldukça kolay olmasıdır. Çoğu zaman, sıcak su tüm bu eski parlaklık için bir yıpranmış fikstür veya aydınlatma elemanı geri gereken budur. Daha kapsamlı bir temizlik için çağrı bu durumlar için, bulaşık deterjanı gibi nazik temizleyici lehine kuvvetli kimyasallar atlayın.

3. Brass Up With aydınlatın

Pirinç yaş için yaklaşık edilmiş ve bitiş pop yapmak daha koyu tonlar ile ofset, özellikle herhangi banyolarda kent görkemli bir görünüm vermek olacağını cilalı parlaklık ile kombine doğal dayanıklılık var. Bu bitiş hem en modern ve daha geleneksel mekanlarda en iyi bir seçim olmalıdır.

pirinç vererek bir seçki yapmaya buna mükemmel görünümlü tutmak için bazı düzenli bakım gerektirir olmasıdır Ancak, önce bir faktör dikkate almak. Bu üreticinin belirli bakım talimatlarına uymak her zaman en iyi, bu yüzden rutin silin çıkışlar onaylanmış bir temizleyici ile yapılmalıdır.

4. Bazı bronz getirmek

Bronz birçok diğer metaller aksine aslında yaşla birlikte daha iyi olabilir çünkü banyo için ilginç bir seçim bitirir olduğunu. Bu “petrol ovuşturdu bronz” veya “el ovuşturdu bronz” olarak etiketlenmiş ürünleri imalat sonrası elemanları onları korumak için harici bitirmek verilmez olmasından kaynaklanmaktadır. Zamanla, elemanlarına kullanım ve maruziyet estetiğini derinleştiren benzersiz boyama deseni oluşturur.

Bu nedenle, biz eski karakteri ve cazibesi sevenler için bronz öneriyoruz. bronz devrimci döneminde de çok popüler olduğu için, bu sömürge evleri veya diğer benzer geleneksel tasarımlar içinde özellikle iyi uyum eğilimindedir.

You may also like