Skip to main content

7 porad na relaksujący Feng Shui łazienki Retreat

Kocham twój nowy feng shui łazienka klimat? Wykonać tę samą spa stylu do swojej sypialni. W feng shui praktyce, kolory i elementy różnią się w sypialni, ale nadal można osiągnąć niepowtarzalną atmosferę. Najprostszym sposobem, aby dodać do swojej sypialni komfort jest przez luksusową pościel i miękkie zapachów. Wystarczy rzut dodając miękkie i pachnące świece mogą całkowicie przekształcić swoją sypialnię i stworzyć, że Feng Shui rekolekcje uczucie.

Uwielbiamy doświadczenie spa rekolekcje, zwłaszcza kiedy możemy odtworzyć go w domu. Tworzenie relaksujący klimat w Twojej łazience to coś więcej niż tylko świece i puszystym szlafroku. Można również objąć kojącą energię feng shui w swoim ulubionym stylu dekoracji i kolorów palety. Korzystanie z tych prostych zleceniodawców jest łatwy i piękny sposób, aby stworzyć kojący feng shui łazienka odwrót.

1. Wybierz odpowiedni system feng shui łazienka kolorów

To może zaskoczyć wiedzieć, że najlepsze kolory feng shui w łazience nie są tylko błękity i zielenie. Chociaż te chłodne kolory mogą mieć miejsce w palecie barw, w feng shui stanowią one wodę, która jest już bogaty w łazience.   Szkło, metal i woda z łazienki reprezentować wodę też. Najprostszym sposobem, aby ozdobić swoją łazienkę z Feng Shui jest przez zleceniodawców równowagi, zwłaszcza poprzez kolor. Twój cel w wyborze odpowiednich kolorów łazienka jest zrównoważyć silne elementy wodne w ciepłych odcieniach i akcentami drewna. Niebieski i zielony może być częścią pięknej palecie barw, ale będziemy chcieli mieszać go z naturalnych akcesoriów i kolorów.

2. Declutter i uproszczenia na relaksujący łazience odwrotu

Trudno być zrelaksowany, kiedy mamy do czynienia z bałaganu. Dla małego pomieszczenia, jak łazienki, bałagan jest jeszcze większy problem. Feng shui jest o energii lub Chi. Ruch energii mogą utknąć w kieszeniach bałaganu, dzięki czemu łazience miejsce do ucieczki od, nie.

Zacznij poprzez zajęcie licznik łazienka bałaganu. W naszym pośpiechu, aby przygotować się każdego ranka, przestajemy widząc bałagan możemy zostawić za każdy dzień. Za pomocą organizatorom szuflady i ładny przechowywanie na górze licznika, można ukryć bałagan, który tworzy stres, jak rozpocząć swój dzień. Ocenić swoje potrzeby przechowywania i dokonać rozliczeń licznik priorytet. Ponownej także łazience kosza.   I f nim wydaje się przelewać szybciej niż można go opróżnić, może trzeba uaktualnić. Jest to duża źródłem stresu bałaganu w łazience.

3. Aktualizacja oświetlenie dla feng shui łazienka

oświetlenie łazienki jest niemal tak samo ważne, aby feng shui jak palety barw. Jak twoje kolory (i) pojawiają się w łazience może złamać lub rano. Pomyśl poza tylko typowe górne światło lub światła w łazience. Szukać sposobów na „warstwa” oświetleniem dla miłej atmosferze. Z naciskiem na energię feng shui, prawo oświetlenie jest niezbędne do łazienki odwrotu, ponieważ zbyt jasne oświetlenie może być zbyt energiczny na relaksujący przestrzeni.

Jeżeli nie dostajesz wygląd chcesz z porannego makijażu rutyny, najnowszy LED podświetlane lustra można oświetlić ty i twoja próżność pięknie. Najszybszym sposobem, aby zmienić oświetlenie w łazience jest przez swoich żarówek. Upewnij się, że żarówki są odpowiednie dla Twojej łazienki eksperymentując z ciepłym, miękkim świetle dziennym i żarówek, aż pojawi się doskonały wygląd.

4. Wybierz odpowiednie bielizny łazienkowej

Miękkie pościel są koniecznością w feng shui łazienka odwrotu. Puszyste ręczniki i szlafroki Zapraszamy do zrelaksowania się i puścić stres na koniec dnia. Biały lub szary i beżowy neutralny są idealnymi kolory bielizny łazienkowej, ponieważ zachęca do kreatywności z kolorystyką.

5. Dodać idealny Feng shui łazienka akcenty

Cokolwiek łazienka kolor schemat wybierzesz, możesz poprawić swoją kojącą energię feng shui z odpowiednimi akcesoriami. Oczywiście, będziemy chcieli, aby utrzymać akcesoria proste, aby utrzymać bałagan do minimum. Jeśli paleta kolorów łazienka jest wypełniona „akwarele” Twój dekoracyjne akcenty będą najbardziej zrównoważony, jeśli są ciepłe i naturalne. Skrzynki teak lub mała ławka może zrównoważyć zbyt wiele chłodne kolory w łazience. Na ciemnym kolorze palety łazienka, akcesoria wykonane z korzeni lub bielone drewno to doskonały akcent, aby rozjaśnić rzeczy.

6. Nie zapomnij dodać kojące zapachy do łazienki

Podobnie jak doskonałe doświadczenie spa, zapachy wybrać dla swojej łazienki są ważną częścią transformacji feng shui. Elementy odwrót łazience powinny angażować wszystkie zmysły i wybierając naturalne zapachy jest autentyczny sposób, aby doprowadzić je wszystkie razem.

7. Przynieś swój projekt Feng Shui w sypialni

Kocham twój nowy feng shui łazienka klimat? Wykonać tę samą spa stylu do swojej sypialni. W feng shui praktyce, kolory i elementy różnią się w sypialni, ale nadal można osiągnąć niepowtarzalną atmosferę. Najprostszym sposobem, aby dodać do swojej sypialni komfort jest przez luksusową pościel i miękkie zapachów. Wystarczy rzut dodając miękkie i pachnące świece mogą całkowicie przekształcić swoją sypialnię i stworzyć, że Feng Shui rekolekcje uczucie.

You may also like