Skip to main content

Wskazówki dotyczące tworzenia prysznic na zewnątrz of Your Dreams

Prysznic na zewnątrz może być zarówno zabawa i praktyczny. Jeśli nie chcesz mieć dzieci, zwierzęta i innych osób dorosłych śledzenia brudu przez swojego domu, prysznic na zewnątrz jest to świetny sposób, aby utrzymać wielkie zewnątrz, gdzie należy: na zewnątrz. Poniżej znajdują się niektóre z największych trendów w prysznice na świeżym powietrzu, a także wskazówki od ekspertów, jak włączyć je do swojego miejsca na zewnątrz.

Wskazówki dotyczące tworzenia prysznic na zewnątrz of Your Dreams

Wskazówki dotyczące instalacji prysznic na świeżym powietrzu

„Prysznice na świeżym powietrzu są miłym udogodnieniem dla właścicieli domów przy plaży lub basenie,” mówi Jarret Acevedo, hydraulik kapitan i właściciel Jarret Acevedo hydraulicznego i grzejnego. Jednakże, w zależności od tego, jak nisko twoi spadek temperatury w zimie, trzeba podjąć środki ostrożności z prysznicem. „Opieka jest na pewno potrzebne, aby je zgłębić właściwie chronić przed mrozem, czy jest to obszar o lodowatych temperaturach,” Acevedo ostrzega.

Umieszczanie prysznic strategicznie zabija dwie pieczenie na jednym ogniu. „W zależności od układu, można przebić ścianę prysznicową i zbudować prysznic, który otwiera się do innego prysznicem na zewnątrz”, mówi Jonathan samoobsługowa, pośrednik nieruchomości na wybrzeżu Realty Center.

Czyszczenie i konserwacja pod prysznicem na świeżym powietrzu

Nawet jeśli nie masz basen, prysznic na zewnątrz wciąż może uczynić obszar podwórku czuć się jak w prywatnej odwrotu. Przy konstruowaniu swój prysznic na świeżym powietrzu, należy pamiętać, zastosowanych materiałów. „Korzystanie z materiałów gładkich jak rzeka skała pomaga ukryć brud i piasek i utrzymuje obszar patrząc czyste więc nie jesteś stale czyszczenia po każdym prysznicem,” Self mówi.

Podczas gdy prysznice na zewnątrz nie są zbyt trudne do zbudowania, Self ostrzega, że ​​łatwo jest je źle. „Upewnij się, że woda z prysznica jest odprowadzana z dala od domu”, on poleca. „Będziesz także chcą upewnić się, że woda nie zbiera, kiedy skończysz, jak nie chcesz, prysznic, aby stać się pułapką komar”.

Ekologicznie świadomych zewnętrzna konstrukcja prysznic

Że odpływ wody ma również potencjalnie negatywne skutki dla środowiska, więc pamiętać o produkty, których używają. Melissa Rappaport Schifman, redaktor i trwałość liderem w myśl Rise zaleca mydła i szampony, które są wykonane ze wszystkich naturalnych, biodegradowalnych składników, szczególnie jeśli prysznic woda wsiąka w ziemię. Warto sprawdzić, że twoje plany stosować się do lokalnych przepisów gminnych.

Ważne jest również, aby wybrać skutecznego prysznica. „Prysznica niskiego przepływu pomoże zmniejszyć ilość używanej wody bez utraty komfortu” Schifman mówi. Standardowa prysznica używa 2,5 litrów wody na minutę, przy czym jeden z EPA WaterSense Label używa dwóch litrów na minutę – albo mniej.

Oprócz oszczędzania wody prysznica, Schifman zaleca stosowanie słoneczne do podgrzewania ciepłej wody, aby zaoszczędzić pieniądze. „To może być tak proste, jak zawieszony worek, który absorbuje ciepło słoneczne (dobre do biwakowania), do prostego zewnątrz zbiornika, pomalowane na czarno, do bardziej złożonych systemów z kolektorami słonecznymi.”

Sprawdź niektóre z najgorętszych trendów w prysznice na świeżym powietrzu:

You may also like