Skip to main content

Budować lepszą łazienka: 6 łazienka Rozbudowa warte swojej ceny

Kuchnie są zazwyczaj postrzegane jako serce domu, ale łazienki są mięśnie . Źle zaplanowana łazienka może mieć wpływ na sposób czujesz o swoim domu na długie lata. Co więcej, jest to jeden z najdroższych pokoi do renowacji. Jeśli budujesz swój własny dom, ważne jest, aby dostać się do łazienki tuż po raz pierwszy. Budowniczy powinien mieć listę standardowych opcji i ulepszeń, ale jak wiesz, który łazienka modernizacje doda do wartości domu na?

Powtórzyć po nas: Łazienki powinny być najbardziej funkcjonalne pokoje w domu. Wybór odpowiednich uaktualnień łazienkowy oznacza pokochasz swoją łazienkę w nadchodzących latach – nie wiem co. Inwestować w tych ulepszeń łazienkowych, aby uzyskać największą wartość dla swoich pieniędzy.

Budować lepszą łazienka: 6 łazienka Rozbudowa warte swojej ceny

Główna łazienka

Jeśli wybrany floorplan oferuje łazienkę głównego jako opcja, wziąć. Mistrz łazienki są jednym z najbardziej pożądanych funkcji dla wartości odsprzedaży. Jeśli bieżący układ domu nie obejmuje master bath, to może być warte pieniędzy, aby mieć swój projekt architekt jeden dla Ciebie. Jako jeden z najczęściej używanych pomieszczeń w całym domu, mistrz łazienka jest koniecznością. To daje dorosłym miejsca do wypoczynku, oddzielają się od dzieci i pozostać przy zdrowych zmysłach. Jest to jedna z bardziej kosztownych modernizacji łazienki, ale coś można spędzić na głównej łazience będzie płacić dziesięciokrotnie powrotem w funkcjonalności i inwestycji.

Piwnica hydraulika

Dodawanie piwnicy kanalizacja w trakcie budowy jest tanie i łatwe, więc zwrócić się z producentem, aby to zrobić przed przeniesieniem się. Pewnie, że nie jest to najbardziej ekscytujące uaktualnienie. Mimo to decyduje się na kanalizacji w piwnicy – nawet jeśli nie jest zakończona – ma sens. Będziesz prawdopodobnie zakończyć piwnicy kiedyś w przyszłości, i mając kanalizacji zainstalowane podczas procesu budowlanego pozwala zaoszczędzić pieniądze. Gdy jesteś gotowy, aby zakończyć go, że nie będzie musiał zerwać beton lub wyrwać ścian do zainstalowania hydraulicznego. Zamiast tego można podłączyć prawo do istniejącej kanalizacji i przejść od razu do kadrowania i płyt kartonowo-gipsowych.

Dachówka i podłóg

Zapytaj kogokolwiek, kto mieszka ze złą różowe płytki przez 10 lat: Płytka jest trudne do zastąpienia. To wymaga remontu rozbiórki, aw większości przypadków będziesz odkładać lub nauczyć się żyć z płytek nienawidzisz. Nie zadowalaj się standardową płytkę jeśli to nie jest coś kochasz, bo stara się zastąpić go w dół drogi jest kosztowne i czasochłonne. Zmodernizowane powierzchnie poprawić wygląd swojej łazienki, więc jest to coś specjalnego. Postępuj zgodnie z tą samą zasadą z podłogi, wybierając trwałych materiałów, które można znaleźć atrakcyjne. Zawsze możesz zmienić kolor farby i przynależności, ale płytki i podłogi będzie tam przez jakiś czas.

dodatkowy schowek

Jeśli w jednym z wariantów modernizacji łazienki zwiększa magazynowanie, odpowiedź powinna być tak. przechowywanie łazienka jest jedną z cech nie mogą myśleć o początku, ale może zrobić ogromne ulepszenia w swoim stylu życia. Dodatkowe szafki, regały wbudowane i organizatorzy robią różnicę pomiędzy zaśmiecone jaskini i spokojny odwrót. Zdecydować się na rozbudowę, które budują z miejsca masz i pomóc zachować swoje łazienki całkowicie zorganizowane.

lepsze oświetlenie

Konstruktor klasy oświetlenie rzadko jest inspirujące. Jest to zazwyczaj standardowe over-the-lustro światła, które są tanie w zakupie i instalacji. Można uaktualnić swój pakiet oświetlenia na własną rękę poprzez zamówienie lepszych urządzeń, a nawet planuje świateł puszek. Podczas gdy światło naturalne jest zawsze najlepsza, okna nie zawsze są wykonalne w łazience. Uzupełnienia braku światła z modernizowanych urządzeń, które są wyposażone w jasnych diod LED, które będą trwać.

Oddzielna wanna i prysznic

Jednym z najprostszych rozbudowę łazienka z którego można uzyskać zwrot złotówka jest oddzielna wanna i prysznic. Oddzielne przestrzenie zwiększyć wartość swojego domu i oferują więcej funkcji – zwłaszcza w kąpieli master. Standardowa wanna i prysznic kombi może załatwić sprawę, ale to nie ma wow factor. Oddzielna wanna i prysznic nie jest dokładnie remont weekend, więc jeśli jest coś, co chcesz, upgrade w trakcie procesu budowlanego zamiast. Będziesz podziękować sobie później.

Kuchnie może sprzedać mieszkania, ale każdy właściciel domu może powiedzieć, że to wygodne, funkcjonalna łazienka jest tak samo ważne. Funkcjonalność i styl powinny wspólnie stworzyć przestrzenie, które utrzymują swoje rodziny zorganizowane, więc szukać uaktualnień, które są zgodne ze sposobem, w którym mieszkasz. W większości przypadków, spędzając trochę więcej na przemyślany rozbudowę łazienkowych może zwiększyć wartość odsprzedaży Twojego domu – i zadowolenie swojej rodziny.

You may also like