Skip to main content

Ciepłe Pomysły Metal Oprawa rozjaśnić łazienkowe

Wszyscy wiemy, że tendencje projektowe przychodzą i odchodzą, ale kolejny przebój jest ciepłe metalowe uchwyty w łazienkach. Dawno minęły czasy zimnej chromu i stali nierdzewnej. Te dni, chodzi o stworzenie przestrzeni zapraszające m.in. z miedzi, brązu, mosiądzu i złota.

Jeżeli obawiasz się o tym, jak najlepiej włączyć te materiały do ​​swojego projektu, nie pozwalając projekt stać zbyt retro, nie denerwować. Mamy wskazówki na temat korzystania z metali ciepłych stworzyć elegancką estetykę że pokochasz przez długi czas.

1. Przejdź na złoto

Pomysł wykorzystania złota w łazience może wydawać się przestarzałe. Ale ten wygląd został ostatnio przeżywa odrodzenie, i daj nam Zapewniam cię, że to na pewno przynosi luksusowy akcent, który można by się spodziewać.

Kluczem do korzystania złoto w nowoczesnym kontekście jest skoncentrowanie się na nowatorskich kształtów. Szukać przedmiotów, takich jak baterie wodospadu i minimalistycznych kontroli prysznicowych w tym wykończenia. Należy również pamiętać, że jeśli chodzi o złoto, mniej znaczy więcej. Użyj go jako akcent w projekcie, a nie główny składnik.

2. Wybierz Miedź

Jest coś w sposobie, w jaki światło odbija się od miedzi, która czyni go szczególnie efektowne. Z tego powodu, że wkrótce stać się iść do wyboru dla każdego, kto chce stworzyć łazienkę, która jest naprawdę showstopper. Rozważyć użycie go w centralnym punkcie przestrzeni jak dużą wanną lub rozważyć łączenie i dopasowanie go z innym metalem.

Jednym z innych pozytywnych cech miedź jest to, że jest to dość łatwe w pielęgnacji. Większość czasu, ciepła woda jest wszystko, co jest potrzebne, aby przywrócić zużytych urządzenie lub element oświetlenia do swojego dawnego blasku. Dla tych sytuacjach, które wymagają bardziej gruntownego czyszczenia, pomiń żrących chemikaliów na rzecz łagodniejszego środka czyszczącego jak do mycia naczyń.

3. Rozjaśnić mosiądzem

Mosiądz jest już od wieków i to naturalne, trwałość w połączeniu z tym polerowanego połysk da każdej łazienki dostojny wygląd, zwłaszcza gdy przesunięcie z ciemniejszymi odcieniami, które sprawiają, że pop mety. To wykończenie powinno być najlepszym wyborem w obu najbardziej nowoczesnych i tradycyjnych pomieszczeń.

Jednak jednym z czynników, które należy rozważyć przed podjęciem pogrążać z mosiądzu jest to, że wymaga trochę regularnej konserwacji, aby zachować to wygląda świetnie. To zawsze najlepiej stosować się do szczegółowych instrukcji konserwacyjnych producenta, więc rutynowe przetrzeć upadki powinny być wykonane z zatwierdzonego środka czyszczącego.

4. Doprowadzić W niektórych brązu

Brąz jest ciekawym miejscem na łazienkę kończy bo w przeciwieństwie do wielu innych metali może faktycznie lepiej z wiekiem. Wynika to z faktu, że produkty oznaczone jako „brązu oleju polerowana” lub „ręcznie polerowana brązu” nie podano zewnętrzne wykończenie, aby chronić je od elementów po produkcji. Z biegiem czasu, zastosowanie i narażenie na czynniki stworzy unikalny wzór barwienia, które pogłębia estetykę.

Z tego powodu zalecamy brąz dla tych, którzy lubią klasyczne charakter i urok. Od brązu był również bardzo popularny w epoce rewolucyjnej, ma tendencję do szczególnie dobrze pasuje wewnątrz domów kolonialnych lub innych podobnie tradycyjnych wzorów.

You may also like