Skip to main content

7 způsobů, jak Vyzdobte si byt Ložnice

Výhody pronájmu je mnoho: někdo se musí vyrovnat s tím přetékání WC, pronájem zahradník není váš problém, když je čas na re-střecha, peníze nevychází ze svého bankovního účtu. Plus, pronájem může být nejlepším řešením, pokud víte, že váš pobyt v určitém městě, je krátkodobá, nebo jste ještě stále ležel na zemi po přemístění. Přesto existují i ​​nepopiratelné nevýhody toho, že nájemce: (. Alespoň ne pokud nechcete přijít o svou kauci) stále rostoucí nájemné, samozřejmě, ale také neschopnost změnit vašeho domova barvy nebo podlahy

Pokud žijete v bytě, budete mít téměř jistě ložnici typickým nájemcovu: béžový ode zdi ke zdi koberec a švýcarskou kávu nebo podobný off-bílé barvy na stěnách. Nyní, tam je určitě nic s paletou neutrálních jako zdobení základny pokoji je špatný: je to bezpečné, je to určitě tak, aby odpovídala, co zařízení vzít s sebou, a to dělá obvykle malé místnosti bytu vypadat trochu větší. Ale cookie-fréza místnosti může dostat stale po chvíli, nebo snad máte více barevné milenec, pro začátek. Pokud ano, nezoufejte. Jen proto, že si půjčíte neznamená, že jste odsouzeni k životu s barevnými preferencemi někoho jiného navždy. Ve skutečnosti existuje poměrně málo způsobů, jak oživit nájemní ložnice (nebo jakékoliv jiné místnosti svého bytu, když na to přijde), aniž by museli opustit trvalého poškození, budete muset zaplatit, když je čas jít dál. Zde je sedm nápady pro přidání osobní kontakt do svého bytu ložnice.

Strop medailon obraz na stěnu

Když přijde na zdobení, jen málo lidí si myslí, vzhlédnout. Ale strop je velký úsek povrchu právě žebrání na dotek něčeho zvláštního rozbít jednotvárnost a přidat nějaké koření do celé místnosti. Stropní medailony jistě splňují definici „něco zvláštního,“ ale bohužel, nechat za sebou značné škody při odebrání medailonu na tah-out.

Je tu další možnost, nicméně: stropní medailon obtisky. Jen slupky a stiskněte tlačítko na své místo, a voila! Váš bývalý nudný strop má nyní nádech půvabu, elegance, rozmar, nebo jakýmkoli jiným nálad vámi zvolený medailon odráží. Nezáleží ani na tom, jestli nemáte na stropní svítidla; existují medailon návrhy, které se podobají lety motýlů, složité keltské vzory, retro geometrií, kompasy a mnoho dalších nápadů, které vypadají fantasticky na vlastní pěst.

dveřní knoflík

Ano, nuda stavitel klika, která přišla se svým dveří ložnice je provozuschopné. Ale proč se spokojit s provozuschopný, když můžete mít velkolepé místo? Přepínání ven kliky je jednoduchý projekt vyžaduje trochu mimo šroubováku, a tam je tolik skvělých knoflíky z čeho vybírat. Jít s viktoriánský skleněný knoflík, elegantním a moderním páky, rustikální design, nebo dokonce ručně malované keramické klice. Jen nezapomeňte uložit knoflík, který byl dodán spolu s jednotkou, takže si můžete vyměnit, když se pohybujete.

odnímatelný Wallpaper

Pravidelné tapeta je plný odhodlání, ale dnešní dočasné tapety dělá zavěšení a vyjmutí stejně snadné jako 1-2-3 (v pořádku, není tak jednoduché, jak je to obvykle dva-person práce pověsit jakýkoliv typ tapetu a je také nutné mít čas, aby pečlivě měřit před zahájením.) Jeden z nejzábavnějších způsobů, jak využít tapety je vytvořit přízvuk zdi u hlavy postele. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, neváhejte si vybrat divoké, světlé, nebo velké vzory. Pokud se chystáte k zavěšení papíru na všech čtyřech stěnách, ale budete lépe spát s více tlumený tisku vás obklopuje ve své posteli.

Area Rug

Pravděpodobně máte koberec na svém byt podlaze ložnice, ale to neznamená, že nemůžete vrstvit oblast koberec, vpravo na vrchol. Přitom je to skvělý způsob, jak přidat statný dávku barvy, vzor, ​​textura, a na rozdíl od svého pokoje. Pokud je váš pokoj je malý (a pravděpodobný scénář v bytě), zvolit koberec dostatečně velký, aby se vešly celou postel a noční stolek na vrcholu. Dáváte-li přednost něco menší, vybrat bodový koberec, který vyplňuje prostor mezi nohy postele a zdí (nebo nejbližší kus nábytku), nebo dokonce menší koberec nastavit, kde se vaše bosé nohy zasáhne to jako první věc po ránu ,

Ošetření oken

Většina apartmánů nabízí levné bílé mini žaluzie v ložnici okna či vertikálních žaluzií v případě, že okno je velký nebo je posuvné otevírání dveří na balkon. Zatímco oni sloužit k poskytnutí soukromí a udržet mimo světlo, takové léčby okna nevytvářejí hodně ve způsobu dekorativní nárazu. K dispozici je jednoduché řešení, nicméně, jít dopředu a pověsit záclony přímo nad stávajícími žaluziemi. Vzhledem k tomu, rolety poskytují soukromí, můžete zavěsit sheers nebo cokoliv hezká a barevné záclony vám líbí bez obav z vykukující očích sousedů. Pamatujte si však: zavěšení záclon znamená první instalaci opona tyč, což znamená, že díry od šroubů. Budete muset opravit ty, když se odstěhovat z pronájmu.

Washi páska

Papír Washi pásky vytvořil docela rozruch v kutily a řemesla světů, když první hit na scénu v časném 2000s, a jeho popularita není ochably protože. Tam je dobrý důvod pro to: washi pásku (vynalezený japonský maskovací páska společnosti Kamoi Kakoshi v roce 2006) přichází v téměř nekonečné škále barev, vzorů a velikostí; že lpí na cokoliv; a co je nejdůležitější (z bodu A nájemce pohledu) odstraňuje snadno, beze zbytku nebo poškození stěny.

Takže vyzvednout převracení nebo dva nebo tři v oblíbenými barvami a vzory, a začít zdobit. Potenciál je pouze omezen na vaší fantazii:

  • Vytvořit geometrický design na zeď
  • Použijte pásku psát svůj oblíbený výraz, slovo nebo báseň nad postelí
  • Nastínit vymyšlený „čelo“ namísto tradičního nábytku
  • Vrstva na barvu kolem oken, dveří, nebo dokonce podél základových desek nebo stropních okrajů
  • Jazz up skříň dveře s nahrané designem

Plug-In Sconce

Je pravděpodobné, že váš byt ložnice má buď nudný pod omítku stropní svítidlo nebo ne stropní svítidlo vůbec. Ať tak či onak, můžete svítit trochu více světla v prostoru, to vše při přidání zdobení prohlášení, instalací dvojice pevnůstky zdi vedle postele. Nebudete moci zapojit do příslušenství do zdi, ale naštěstí existuje mnoho zásuvných stěna pevnůstky k dispozici. Tak dlouho, jak máte elektrické zásuvky pod postel nebo vpravo vedle něj, je to snadno proveditelné projekt. Budete muset našroubovat příslušenství do zdi, takže tam bude malé otvory, aby náplast na tah-out den, ale to je malá cena, kterou zaplatí za tolik stylu (a extra světlo pro čtení v posteli).

Plug-in pevnůstky přijít jen o tolik stylů jako drátové-in verze dělat: rustikální zemi, nervózní soudobé, strohé průmyslové, klidnějším tradiční zábavu a rozmarný, nebo polovině století retro-volba je na vás. Najdete velký výběr těchto svítidel na webových stránkách, jako jsou svítidla Plus, Pottery Barn, Overstock.com, a Wayfair.

You may also like