Skip to main content

8 Adımda Mükemmel Ev Ofisi oluştur

Eviniz kale, ancak sık sık eve iş getirmek eğer o da işiniz için merkez komuta veya ikincil bir işyeri olabilir. ikincisi ise, kendi işyeri ofis (veya kabini) ortaya çıkması ile ilgili fazla bilgiye sahip olmayabilir. Ancak, kale kral veya kraliçe olarak, tasarlayabileceğiniz ve tam özelliklerine ev ofisini dekore. Bunlar mükemmel bir ev ofis oluştururken akılda tutulması gereken bazı ipuçları.

Dikkatlice seç

ev ofis yerini seçerken, gürültü ve trafik faktörleri göz önünde bulundurun. Örneğin, ofis caddeye yakın ise, insanlar yürürken ve / veya sürüş duyabilirsiniz. Ayrıca evinizdeki trafiğini göz önünde bulundurun. Eğer Ailenin geri kalanı evde olduğunda mutfak, banyo veya aile odası yakın yerleştirerek, ofisinizde çalışmayı planlıyorsanız ziyaretçilerin bir sürü var olabilir ya da kolayca yakındaki sesleri dalıp olabilir anlamına gelir.

Eğer küçük çocuklarınız varsa Öte yandan, bu onların etkinliğini izlemek böylece onların oyun odasına nispeten yakın ofis yerleştirmek için iyi olabilir.

Minimalist bir yaklaşımla ele alalım

ama ne olursa olsun Yılın Pantone Renk, benim sonsuza favori eğilim minimal estetik – Justin Klosky, CEO ve OKB Experience (Disiplin Organize & oluşturma) kurucularından, Trendler gelir ve gider”diyor. Burada kişiliğinin küçük olmayan rahatsız edici dokunuşlarla temiz masanızda yer tutmak ya da orada üretkenlikte bir fark yaratır ve net başını tutmak yardımcı olur.”

Aslında, Mariko Baerg, Vancouver Bridgewell Gayrimenkul Grubu bir emlakçı, o bu yaklaşımda bir eğilim görülmeye söylüyor. “Küçük dağınıklığı ve sadece temel odaklanarak minimalist alana bir hamle var. Dizüstü bilgisayar, kablosuz yazıcılar / tarayıcılar, çalışma masası ve dolaplar”

kablolarını kesme (veya en azından gizlemek)

Kablosuz yazıcılar ve tarayıcılar görüntü dışında olanlar çirkin telleri tutmak ve üstlerine açma olasılığını azaltmak için tek yoldur. Klosky ayrıca ikili görüntüler gerekirse bir kablosuz şarj mat, kablosuz klavye ve yıldırım rıhtım ile eşleştirilmiş iki-bir-arada laptop önerir. Eğer kablosuz ekipman yok Ancak, Klosky sen Görülüyor sizin tellerin yüzde 99 gizleyebilirsiniz söylüyor. “Sen sıraların altına ve göz önünden güç kaynaklarını monte etmek PVC boru, Velcro ve zip bağları bir kurnaz combo ile bunu yapabilirsiniz.”

Kağıt dağınıklığı kaçının

Gerçekten bu belgelerin hepsi tutmak gerek var mı? Klosky kağıtsız gitmek okuyucuları önerir. diyor – “Güle güle rolodex ve planlayıcısı adres defterinizi sayısallaştırma ve çevrimiçi takviminizi tutarak, şebeke evden çalışırken ya, yolda olun parmaklarınızın ucunda tam anlamıyla”. “Sayısallaştırılması ayrıca tarama ve geri dönüşüm için belgeler, kağıt ileri kullanılmasını önleyerek gezegeni kurtarmak parçalamak için izin verir.”

Yeşile git

Evde çalışmak havasız ofis binası olmak daha iyidir, ancak içeride hala. Ancak, yeşillik içeride açık havada getirmek yardımcı olabilir. “Bir bitki, örneğin, herhangi bir odaya hayat ve renk koyu tonlu kaynağını getiriyor,” Klosky diyor.

Baerg bu eve ofislerde görüyor bir eğilim olduğunu kabul eder. “Bitkiler veya yeşil duvar vurgular biz genellikle bilgisayar ekranları veya cep telefonları bakıyoruz çünkü popüler hale geliyor ve yeşil yönü Gözleri yormayan ve bize doğaya daha bağlı hissediyorum yardımcı olduğunu yaşıyorsanız,” diyor.

ışık içinde olsun

Çalışmalar doğal ışıkta çalışan insanların, daha verimli daha D vitamini absorbe, uyku gece daha iyi ve daha az göz sorunları var olduğunu göstermektedir. Işık ayrıca duygudurum artırabilir. Eğer doğal ışık yararlanmak için izin veren bir konumda ofis koymak için başka bir sebep gerekiyorsa, bu göz önünde bulundurun: elektrik faturanızı düşürebilirsiniz doğal ışık kullanma.

Uyum

ofis evdeki diğer odalardan görünür ise, komşu bölgelere ile uyum nasıl düşünün. stil seçimi ve renkler çatışan, tamamlayıcı olmamalıdır. Yukarıdaki fotoğrafta, ev ofis sizin tasarım ve dekorasyon seçimler daha rotadan var, ofisinize kapıyı kapatın eğer, house.However genelinde bulunan mimari ayrıntılar içerir.

ilham ekle

Klosky minimalist bir yaklaşım önerir ederken, kendisinin kişisel öğeler için bir yer var olacağını söylüyor. Bazen sevdiğiniz şeyleri gösteren ilham sağlamak ve en iyi çalışmaları yol açabilir. Bir sanatçı iseniz Örneğin, resminizin bazı görüntüler. Eğer muhasebeci olduğunu ancak egzotik için seyahat seviyorsanız, yakın hediyelik eşya tutun. Onlar size mevcut yaşam sürdürmek böylece çalışkan tutmak için size ilham verebilir.

You may also like