Skip to main content

Ev ofis Organize 10 Güzel Yolları

Biz “Düzenli ofis, düzenli zihin” Tüm ifade aşina ve aslında gerçek olma eğilimindedir. Eğer üzerinde projeler, son tarihler ve öğeleri mücadele için yola gibi temiz, parlatılmış çalışma alanı sadece üretkenliğinizi artırabilirsiniz, ev ofis yapılacaklar listesi. yerine temizlik işinize odaklanabilirsiniz da endişeli duyguları hafifletmek dağınıklığı kurtulmak.

kadar bina dağınıklığı önlemek ve onun yerine her şeyi tutmak için, oluyor da masada oturup önce bazı organizasyonel sistemlere sahip yardımcı olabilir. Bir dosya dolabı, sepetler veya kabul ettik o organize inanılmaz parlak bir yol olsun, bu fikirler ilk ve son kez ev ofis organize etmenizi ilham verecektir. Size çok daha sakin ve yolunuza çıkan her proje çözmek için hazır hissediyorum yapacağız.

Danışma Aksesuarları üzerinde Stok Yukarı

Eğer ofis düzenlemek için yola çıktığında, sen start-senin gerektiğini masası bir yer var. Bu konum çalışma olarak eyeshot içinde var yerdir ve kendini çok daha iyi organize görünümlü eğer hissedeceksiniz. Bunu başarmak için en iyi yolu sadece görsel olarak hoş gelen edilmez masa aksesuarları çeşitli satın değil, aynı zamanda pratik bir amaca hizmet etmektir. Fantezi Şeylerin Kristin ait bu Ofiste, masa kalemler için bir fincan şarj istasyonu ve yapışkan notlar ile bir kutu ile donatılmış.

Raf Bol getirin

Raflar, ofisinize getirmek Eğer bir dolap ya da çekmece yoksa zula şeyler çok ihtiyaç duyulan noktaları sağlayan hızlı ve kolaydır. Gelen  bu ofisin  tasarımcısı Joanna Whittaker tarafından ele yapılan  Whittaker Interiors , beyaz raflar mağaza dergi, kitap ve hatta bir şık ve teklif noktalar bakmak houseplant ya da iki .

Önceden planlamak

Tabii, hepimiz muhtemelen açılır hatırlatmalar ile eksiksiz olarak bilgisayarlarda takvimleri var, ama söylenecek bir şey de ofisinizde o asmak gerçek, canlı takvimlerde programınızı izlemek için var. Ofisinde, Melissa George  Cilalı Habitat  gelişmiş  üç aylık kuru silinebilir takvim sistemini  eşit dekoratif ve kullanışlı. O da ofis gerekir gerekenler bol tutan bir raf yanında oturur.

Cubbies Öğeleri Organize

Jessi Russell  Stella & Dot için üst düzey bir stilist, bu yüzden o doğal olarak evine ofisinde onu envanter ve diğer temel depolamak için çok sayıda oda ihtiyacı vardır. Getirerek  sayısız cubbies içeren klasik raf , o düzenlemesine ve ürünlerini sergileme edebilir  ve  şık bunu. Ofisinizde yeterince yer varsa, cubbies bir raf için opt gerçekten örgüt hedeflerine ulaşmak için.

Kovalarının sürü içer

Elsie  A Beautiful Mess  o oluşturmaya gelince yanlısı olan  bir ev ofis  sadece on-eğilim değil, ama aynı zamanda kusursuz organize edilmiştir. Onun diğer ofis şartları düzgünce beyaz depolama kutuları ton gizlenmiş edilebilirken onlar, açıkta görüntülenen yaparken Burada, onun iplik ve el işi malzemeleri renkli dekorasyonu olarak hizmet vermektedir. Ayrıca bidonları etiketlemek eğer kutuları ile, kendi ofisine örgütün bu aynı seviyeye getirmek ve bonus puan olabilir.

It Dışarıda Dosya

Biraz eski usulle hissedebilirsiniz rağmen, masanızın için bir dosya sizin çalışma çevresinde kalan edilir bu kağıtları gizlemek için no-beyin yoludur. Bu ise  Minimal şık ofis  arasında Teri ait  Güzel Çekmece , beyaz masa dosyası beyaz masa ve geometrik sanat eserleri ile mükemmel bir şekilde eşleşir ve tüm bu gazeteler için bir saklanma yeri olarak hizmet vermektedir.

Mix Dekor ve Organizasyon

Evet, tamamen organizasyon ve dekora araya getirebilir. İçinde kanıtlanmış oldukça organizasyon göz, yapamaz diyor bir şey yok  Diana’nın ofisine  ait  204 Park . Köşede bir rafta, kitapları vazo ve benzeri dekoratif objeler yanında bilgi veriliyor taşlar dişil ofiste dekorun kalanı ile güzel oynuyor.

Dergi ve İlham Noktalar sağlayın

Sizin dergi, kitap, kupürleri ve kağıt rastgele parçaları her ofisinizde ilham olarak hareket için bir araya gelebilir ve bunları yanı yaşamayı yerleştirir verebilir. İç tasarımcı  Vanessa Francis  onu kurmak  ev ofis  ile, pratik ve ilham olmak onun yerleşik olursa olsun o üzerinde nelerin onu telkin edecek kitap ve dergi ve sağ bilgisayarından arkasında oturur ilham kurulu, için bölmeler. Artı, o ışık fikstürü oldukça şaşırtıcı.

Kabinler yükleyin

Eğer geniş bir ofis ve, büyük ölçüde örgüt geliştirmek için dolaplarının bir bankada getirerek düşünün çalışmak için bir bütçe var. Bu ise  kalça ofis  Nikki Mihalik ait  Akula kreative  ve Caroline CRESSEY tarafından tasarlanan  Rookery Design diğer ofis şartları net kutularına yukarıda düz görünürde kadar görüntülenir iken, beyaz dolaplar spot ışıklarının altında öğeleri tutmak.

Bir Komuta Merkezi Oluşturma

Senin entryway yakın veya mutfağınızda bir komuta merkezi inanılmaz uygun olduğunu ve siz de ofise aynı rahatlık getirebilir. Yazıcınızı, mantar panoya, dosya ve bir takvim içeren bir “savaş istasyonu” oluşturma ve ofisinizde operasyonların sizin temel olarak bu düşünün. Ait Pavan  İç Love Affair  kendi içinde böyle bir alan hazırlanmış  ev ofis , hem bu da şık ve güzel görünmesini sağladı.

 

You may also like