Skip to main content

Çağdaş yeterince çekici Ev Ofis Fikirler

Çağdaş yeterince çekici Ev Ofis Fikirler

Her gün evden işe veya rutin ofisten eve aşağıdaki iş bulmak olsun, ev ofis kolayca çoğu zaman harcamak o evde odalardan biri olabilirsiniz. Bunun, bu tasarım çok önemlidir Çünkü odanın ilgi çekici ve enerji olmak. Bu şekilde, siz oradayken yapmak zorunda çalışmaları hakkında nasıl hissettiğini olursa olsun, mekanın tasarımı ruhları kaldırmak ve başarı sizi itmek için yardımcı oluyor. Yaratıcılığınızı ve sürücü ilham veren bir alan yaratmak için bir takım yollardan var. Renkler , desenler ve sanat başlatmak için tüm iyi yerlerdir. Ya da ne ihtiyacınız düşünce ve odak toplamak için sakin bir mekan ise, uzay bunu da yapmaya yardımcı olabilir. Bir yatıştırıcı, nötr renk paletive minimalist mobilyalar senin zen geliştirmek ve iş akışını optimize eder. Ne olursa olsun çalışma tarzı, size en iyi olmak için yardımcı olacak bir yer yoktur. Ve yaptığınızdan emin burada, bunu elde ev ofis dekorasyon için bazı muhteşem ilham fikirler.

ev ofis tipik evin en büyük odası değildir. Ama bu size germek için gereken tüm oda var gibi hissediyorum olamaz anlamına gelmez. Tek bir duvar Eğer ofis için gereken tüm ise, kendinize bir çalışma masası alanı açıklıklı o duvarın tamamı verir. Eğer sandalyenin etrafında sadece bölgede sınırlı konum sanki Böylece hissettiğini asla.

Ofis Nook

Eğer kendisi için ev ofis bütün bir oda vermek yeterli alan yoksa, başka bir oda dekor içine dahil etmenin yollarını bulmak gerekir. Hala ofis bolgenin kendi alanı ve kişilik verirken, bunu yapmanın bir yolu, boya ile bölgeyi tanımlamaktır. Odada kalan bir açık gri iken bu odada, tüm ofis, siyah boyanmıştır. Bu hala büyük bir oda için bir rol çalan tasarım öğesi sağlarken ayrı olmak ofisi yardımcı olur.

Evde Çalışmadığı İçin Şık Saklama

Evde daha fazla depolama için arayışı sadece ofis ile sınırlı asla. Ama nerede soru hediyeler kendisi en pressingly yerlerden biridir. İyi haber serin ve şık bir görünüm ofisinizi verirken dosyalarınızı yapacak göz alıcı özelliği içine yapabilirsiniz biraz yaratıcılık, sadece ofis için kullanılabilir depolama olduğunu, ancak.

Bu endüstriyel görünümlü alanda, ev ofis bir geometrik tasarımlı raf düzenlemesi ile bir serin, modern bir his verilmiştir. raflar bağbozumu masası ve ortalarında sandalyeye için mükemmel bir kontrast vardır. malzeme ve dönemlerin karışımı küçük ofis çekicilik için eklentiyi yardımcı olur.

Bir Özelliği Duvar Göz Alıcı

desen gücünü asla küçümseme. Doğru desenler, ne olursa olsun şekil veya büyüklük neredeyse her alana hayat getirebilir, iyi uyguladı. Yani eğer ev ofis küçük tarafında biraz, ama ev modelinin güçlü doz ile biraz yukarı kendi yerleşik kabini, caz şeyler vardır gibi hissetmek istemiyorum.

Burada, siyah ve beyaz diyagonal çizgili bir duvar kağıdı spor kısa özellik duvar bu minyon ev çalışma alanı sonraki seviyeye gitmek için gereken tek şey. Öyle olsa bile, bu uzay özelliği duvar tek başına icar dan akıllıca kaçınır. Bunun yerine, kalıplanmış şeklin daha küçük çıkar sanat ve saklama kutuları içinde alan boyunca dokunmaktadır. Ek desenli notlar duvara bağlam verirken gidiş ilgiyi tutmaya yardımcı olur.

Tüm Ekibi için bir Office

Ev ofisleri genellikle boşluk paylaşılan, neden herkes için yer açmak değil mi? Hatta getiriliyor ahşap tahıl desenli koltukları ile iki tam çalışma istasyonları için bu alanı teklifler odası ile işe sadece tek duvarı olan. Bu sakin çalışma alanına enerji biraz getirmek için – gri tonlarında çoğunlukla yapılır – sandalye sıcak renkler ofisinden geri kalanından göze çarpıyor.

Şık Simetri

Bu boşluk simetri çarpıcı duygusu ile tasarlanmış bir çalışma alanı ile bir adım öteye paylaşılan ofis alanı kavramı alır. Onların gül altın ayaklı özdeş sandalyeler ikiz iş istasyonları için harika renkli başlangıç ​​noktasıdır. içine depolama, aydınlatma, kitaplar ve hatta sanat takılması yerleşik konsolunda, bu 1 duvar ofis alanı etkin ve verimli tasarım gücüne bir kanıtıdır.

Evde Çalışma-In Sanat Galerisi

Bir ev ofis hakkında en güzel şeylerden biri gerçekten siz olmak istersen olabilir olmasıdır. Eğer sanatı seviyorsanız, o zaman senin çok kendi kişisel sanat galerisi haline ofisinizi dönüm alıkoyan bir şey yok. Bu boşluk yaratıcılık ilham verecek bir uzaya bir ofis açmak ve zihni enerji için duvarları kullanarak güzel bir örnektir. Çok huzurlu ve mediative his korurken, bu alanı içine birkaç renkli sanat eserleri birleştiren galeri duvarına , sayfayı iki duvarlar. Bunu diğer mekanların dekor içine çalışmalarına edemedik o sanat eserleri bir dizi var, bu da büyük bir çözüm olabilir.

Renklerin Parlak Pop

Renk sırayla sizi etkilemeyecektir eminiz yollarla etkisi sizin iç ortam içine en doğrudan yollarından biridir. Anahtar İhtiyacınız bu alanı yaratmak için sevdiğiniz renkler arasındaki doğru dengeyi bulmakta olduğunu. Eviniz ofis oturma ya da aile odaları ile aynı parlak renklerle doldurulması gerekir olmayabilir, ama yine de tüm alanı yola çıkacak rengin bir anda yararlanabilecek.

Bu boşluk nötr renk paleti içinde ev ofis tasarımında bir çalışmadır. Serin duvarlar ve zemin sıcak ahşap masasında tonları, raf ve sandalyeler ile tamamlanmaktadır. Ne hep birlikte getiriyor, ancak, sarı parlak pop kabine geliyor. Bu gülümseme kandıran gölge sadece bir an alanı geri kalanı yıkıcı olmadan bir başka sıradan ev ofis dönüştürerek, tüm odayı enerji için yeterlidir.

Renk ile Big gidiyor

Öte yandan, her zaman olabilir , renk ile büyük gitmek bir özellik duvar veya favori gölgede bile bütün bir odayı kaplayan. Mavinin bu muhteşem, serin gölge hemen hemen her şeyi bu odada ihtiyaçları ile ilgili. Bununla beraber, duvarın mimari desen haline gelir ve bir bütün olarak duvar sanatı gerçekten pop için bir tuval sağlar.

Her yerde Renklerin Bit

ev ofis renk getirme konusunda gitmek için başka bir yol Etrafını yaymaktır. Bunun yerine sadece tek parça ya da bir gölge güvenmek, büyük bir görsel etki yaratmak için küçük pops katman, her köşesinden renkte getirerek deneyin. Renkler de işe eklektik ve ilgi çekici alanı için odaya yayılmış olan bu mekan, sadece doğru dengeleme yenerse.

Bir ofis Işık Dolgulu

Bir ev ofiste kendiniz için yapabileceğiniz en güzel ve en sağlıklı şeylerden biri kendine bol doğal ışık ile bir boşluk vermektir. Eğer her tarafta duvar boy pencereler için fırsat yoksa bile, ofis alanı ve ruh hali sadece güneş ışınlarının bir akını yararlanacaktır. Ayrıca, kırılma zamanı rulo etrafında, hiçbir şey daha iyi pencereden dışarı bakışları ise düş birkaç dakika almaktan daha varken.

Yourself Odası

Sen çalışıyor ama ayrı bir ev ofis karşılamak için yer yok olduğunda kendinize oda gerekiyorsa, her zaman ayırmayı kendin yapma düşünebiliriz. kapı ile komple sarma cam duvarlı kendine özgü bir boşluk dışarı Bu ev ofis Carves. Birçok ev ofisleri girmek bu alanın sorunları için yenilikçi bir çözüm.

 

You may also like