Skip to main content

En düzeye Verimlilik Creative Ofis Dekoru İpuçları

En düzeye Verimlilik Creative Ofis Dekoru İpuçları

Bu konum ortamı nasıl hissettiğini önemli bir rol oynayabilir bir sır değil, ancak aynı zamanda iş yerinde daha verimli hale biliyor muydunuz?

Sonradan anlaşıldı ki, içine entegre edebilirsiniz inanılmaz basit ve ekonomik dekor hileci bir ton vardır ofisinizde  daha, enerjik ilham ve hatta korkulan öğleden sonra çökme sırasında, günde almaya motive hissettirecek.

Ve bu ipuçlarının çoğu güzelliği onlar neredeyse her ofis-büyük ya da küçük, ev ya da uzağa uygulanabilir olmasıdır. Yani, hiçbir çalışmakta olduğunuz iç durumları fark, bir, iki veya bu fikirlerin hepsi sekiz daha mutlu, daha sağlıklı ve daha üretken bir çalışma alanı oluşturmaya çalışın.

Üst Düzeye Aydınlatma

ışıklandırmanızı optimize Enerjinizi artırmak ve düşük ışık ile okumaya çalışıyorum gelen göz yorgunluğunu azaltmak için en kolay yollarından biridir. konum mümkün Eğer varsa, şeffaf, havadar pencere tedaviler yerine ağır ve opak kullanarak mümkün olduğunca çok çalışıyoruz doğal ışık maksimize. Doğal ışık hakimiyetiniz sınırlı olduğunda bile Ama, parlak beyaz ampuller için gözle günlük enerji rezervlerinin büyük bir fark yaratacak.

Decluttered Minimalism

Minimalist estetik uzay şık ve davetkar her türlü bakmak daha marka daha yapar; aynı zamanda daha kolay halletmek için yapar. Ofisinizde etrafında Clutter sen boğulmuş ve çok daha gerekenden daha stresli hissediyorum yapma riskini çalışır. Yani, bir nefes sebep olan vibe her gün için ofis basit ve dağınıklığı-özgür tutmayı hedefliyoruz.

Inspiring Renkler

Renk yüzden terk ile kullanmak, verimlilik potansiyeli ile doludur. Bilimsel araştırmalar ruh ve verimlilik hem rengin doğrudan etkisi touting boldur. Blueish renkler zihin teşvik, sarı tonlar yaratıcılık ve gevşeme yeşil uyarmaktadır duygular ilham, ama tabii ki, bu kişiden kişiye değişebilir. Kişisel olarak uyarıcı bulmak renkleri belirlemek ve her yerde yapabilirsiniz bunları birleştirmek.

Parfüm canlandırıcı

kaldıkları için anahtar canlı uzun gün duyularından emin hiçbiri ihmal edilir hale getirmektir tüm uyarılmış, ve uzayda kopup kokular zihni ödeyen anlama geldiğini. portakal kokuları yüceltmek ve de-stres olurken Nane yaygın, konsantrasyon yardım, enerji ve yenilemek için kullanılır. Eğer kokulu mumu söndürme için unutacağız endişeli söylüyorsan, esansiyel yağ yayıcılar kokun oyun güçlü olmasını sağlamak için büyük-ve ultra güvenli yoldur.

canlı Greenery

İnsan olarak, bizler, gün-gün yeterli doğasını yoksa ciddi zarar doğal varlıklarız. Neyse ki, mücadele etmek kolay bir problem. Aygıtı çalışma yeşillik ekleme hava temizleme sırasında iyi hissettiren hisler getirecek  ve  onu özelleştirmek ve dekoratif saksılar ve vazolar ile iç geliştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

Motivasyona Mesajlar

Eğer blah ve yavan hissettiğinizde, bu işi en iyi şekilde üretmek zor. Ayrıca çok çalışıyormuş neden başlamak için, unutmak kolay hale getirir. Birkaç parça ekleme günlük çıkışı üzerinde ciddi bir etki yaratabilir favori motivasyon mesajları vitrin. Ve çok farklı tipografi stilleri, baskılar ve fotoğrafları vardır bugünlerde Eğer fantezi uyacak şekilde mükemmel bir parça (veya iki) bulmak için bağlı olduğu, seçilecek.

Pratik (Ve Pretty) Depolama

Bir dağınıklığı dolu masası verimlilik-zap kaos arkasında büyük suçlularından biri sadece ona her şey için uygun bir evinin olmaması değil. onlar işlenene kağıtları önce, yazma eşyaları gibi ev şeyler temiz ve düzenli depolama kutuları birleştirilerek, ve çeşitli ofis malzemeleri anında uzay daha organize görünmesi ve bir sürü daha kolay bu şekilde tutmak için yapacaktır.

İlham Vizyon Kurulu

-dos günlük özelliğine sahip corkboard kesinlikle verimlilik cephesinde yardımcı olur, ama fotoğraf ve mesajlar biçiminde gelecek için hedeflerini ekleyerek kendi üreten güç on kat artacaktır. Eğer gibi en yakın ve uzak gelecekte başarmak ve günlük motivasyon düzeyleri arttıkça izlemek için olur şeyler sunan bir vizyon kurulu içine mantar tahtası açmayı deneyin.

 

You may also like