Skip to main content

Bir Ev Ofis Dekorasyon için en iyi ipuçları

Yani bir ev ofisi var. Tebrikler! onlar odaklanmak ve-dos onların üstesinden gelebilirsiniz evlerinde özel bir alan için uzun insanların Bol. Söyleniyor, bir ev ofis fikri ve birine sahip gerçekliği çok farklı olabilir. Evinizde bir ofis sahip olmak yaşam alanı mabede karşılama çalışması anlamına gelir. Nasıl ofis zen duruyorsun? Eğer aslında evinizin veya apartman (ve yaşam) geri kalanı içine rahatça entegre çalışan edersiniz bir yer oluşturmak istiyorsanız, bir ev ofis dekorasyon için farklı seçenekler hakkında düşünmek gerekir.

Ofisinde zevk bir estetik yaratan bir üst iş-yaşam önceliği olması gerektiğini düşünüyorum olmayabilir. Ama sevdiğin bir şekilde bir ev ofis dekorasyon aslında oldukça güçlüdür. Eğer boşluk keyfini zaman, düzenli tutmak istiyoruz ve aynı zamanda işinizden zevk yardımcı olabilir. Nerede yaşadığını öyle olsa bile – – ofise pozisyonundaki angarya size hoş bir uzaya gitmek gidince çok daha kolaydır.

Bunu göz önünde bulundurarak, bu ev ofis dekorasyon içine bazı işler koyarak değer. başlamanıza yardımcı olmak için, aşağıda en iyi ipuçlarından bazılarını topladım.

Örgütlü kalmak

Bu bir sır değil. Ev ofisleri dağınık alabilirsiniz – hızlı. koyunda kazık tutmak, vb örgütsel kutuları, çekmeceli, üzerinde stok cazip Orada en iyi durumda ev ofis tutmak için piyasada bir milyon harika seçenekler hakkında bulunmaktadır. Tek sorun gerçekten tamamlamadan olmadan eve onlardan bir demet getirmek için çok kolay olmasıdır.

Eğer çekmece organizatörleri ve dosya dolapları üzerinde çorap başlamadan önce, nasıl biraz düşünce koymak aslında  düzenliyoruz. Ne evinizin geri kalanı sizin için iyi çalışır? Eğer makbuzları tarayıp dijital şeyler tutma alışkanlığı Zaten, neden ev ofis için dosya dolabı satın alıyor? Sen hep kullanmak tek favori kalem varsa, neden bir kalem bardak satın alıyor? Ofis organizasyon yutturmaca içine emilir olsun değil. Kendi çalışma alanı yaratma esnekliğe sahiptir. Eğer uzun vadede çalışacak şekilde yap. Çok steril hissetmez şekilde bir ev ofis dekorasyon, Unutmayın kutuları, klasör ve organizatörlerin yığınları biriken kaçınılmalıdır zaman çok daha kolaydır.

düşünme Elevate

Hatta en küçük ev ofis tamamen büyük dekor ve organizasyon çözümleri ile dolu olabilir. Hile yukarı düşünmektir. Sevdiğin sanat asılı yüzer raf ekleyerek veya duvar dolapları yukarı yükleyerek dikey kare görüntüleri maksimize edin. Bir ev ofis dekorasyon yaparken duvarın yüksekliği bir varlıktır. Eğer asmak ne oynak olsun korkmayın. Açık dolaplar eşit parçalar pratik ve eğlenceli olabilir. Renkli kitap veya anlamlı tchotchkes yanında kullanışlı kutuları ile doldurun. – Ev ofis sadece budur asla unutma  senin . Size ilham ve verimliliğinizi götürmek ne olursa olsun için Tuvaliniz olarak duvarın tüm yüksekliğini kullanabilirsiniz.

Kesme kordon dağınıklığı

dijital çağda, ofislerde hakkında mutlak kötü şeylerden biri biriken teknoloji dağınıklığı tümüdür. Muhtemelen bilgisayar ve yazıcı ihtiyaç, ama bu kabloların onların arapsaçı bütün gün bakıyorum gerekir anlamına gelmez. kord karmaşasından kurtarırken ev ofis tutmak için bazı adımlar atın. çekici bir kutunun arka tarafında bir delik açın. Yönlendiriciniz ve diğer gerekli teknoloji arkadan beslenen kordlar ile orada yaşayabilir. altına veya masanızda arkasında bir güç şeridi monte edin. O prize bağlanmış olsun herhangi kablolarını kavga ve gözden uzak konum mobilya arkasına boyunca onları beslemek için kablo bağları ve komut kanca kullanın. Siz sadece ofis temiz ve parlak hissettirecek kordların eyesore çıkarmadan şekilde şaşıracaksınız.

Işık olsun

Ofisler onların yalın aydınlatma için kötü üne sahip – özellikle flüoresan. Neden ofisleri genellikle mikroskop altında konum gibi hissettiren steril, soğuk aydınlatma tercih edersiniz? bir tane temel çalışma prensibini biliyorum: Yeterli aydınlatma markaları daha kolay çalışır. Zaten günün büyük ekranlar bakarak gözlerimizi süzün. Ev ofis aydınlatma sınırlandırarak daha kötü yapmayın. Mümkün olduğunca doğal ışık kullanın, ama kısa düşüyor nereye ek emin olun. İyi aydınlatılmış ofis mutlu, üretken bir tanesidir.

Kendini evinde gibi hisset

Ofisinizde evinizin veya daire bir uzantısıdır. Bu bakmak ve bir gibi hissetmelisiniz. Evinizde kullandığınız Aynı temalara sahip süsleyin ve sevdiğiniz öğeleri dahil. Hiçbir şey giremez!. Eğer bir bitki aşığı iseniz, yeşil ev ofis battaniye. hygge sizin vibe ise, peluş kilim ve ofis koltuğu için rahat atmak ekleyin. Bu bir çalışma alanıdır sırf kendinizi sınırlamayın. Eğer sevinç getiren bir odada daha üretken olmak, neden ev gibi hissediyor bir ofis oluşturarak içine bazı ekstra bakım koymak gerekir?

Bir ev ofis dekorasyon başlayın

Eğer ofisini dekore etmenin en iyi yolu bilmek ister misiniz? başlayarak. Gerçekten bu kadar basit. bir masa, bir sandalye, bir lamba: Sen sezgisel temel bileceksiniz. Oradan, en iyi iş ilham Sevdiğiniz parçaları bulma sürecini tadını çıkarın. Bir ev ofis Dekorasyon zaman alabilir. Ama işe koca bir ömür var, bu yüzden bu çabaya değer!

evinize Ofisini entegre ettik bazı yolları nelerdir? Eğer paylaşmak istediğiniz diğer akıllı hileler var mı?

You may also like