Skip to main content

İçişleri Bakanlığı’ndan modern ve şık Fikirler

Herkes kendi çalışma alanı için ihtiyaçları farklı bir dizi vardır, bu yüzden birçok tasarım fikirleri hiçbir şekilde tek beden uyan tüm göredir. Ancak, bu mükemmel ofis alanı yaratarak münasebet, imkansız olduğu anlamına gelmez.

Eğer evden çalışmasını sağlayacak bir boşluk yaratma fikri ile boğulmuş hissediyorsanız Yani, daha fazla kendinizi yormayın. Size davet eşit fonksiyonel bir ev ofis oluşturmanıza yardımcı olacak bir öneri listesi derledik.

1. Odak Alanları Oluşturma

Eğer ofis için tasarım öngörülüyor olarak, uzayda tamamlarsınız faaliyetlerinin tüm dikkate almak emin olun. Daha olası yerine, evrak mücadele ederken kullanmak için bir masa dahil etmek gerekir. Ama görevlerin çeşitli tamamlamak için, ayrı odak alanları yararlı olabilir.

ana çalışma alanına ek olarak, görüşmekte veya müşterilerle toplantı için ilave bir oturma alanı içeren düşünüyorum. alanını paylaşacak gereken birden aile üyeleri varsa Alternatif olarak, her kişiye çalışmak için tek yer vererek organize şeyler tutun.

Depolama 2. birleştirin bol

organize bir ofis tutulması çoğu için bir mücadele olabilir. Bir asi masanın altında gömülü olma eğilimi olan birini, o yüzden eğer Özellikle, bu tasarım içine depolama çözümleri bol dahil etmek önemli.

Eğer dolaplar veya yerleşik ins, alanı varsa büyük öğeleri saklamak için idealdir. Açık raflar fonksiyonel öğeler ve dekor elementleri de karıştırmak için kolay bir yoldur.

Bir Tarafsız seç 3.

renk teorisinin temel öngörülerinden biri de boşluk süslemek için seçilen renkler ruh halimiz üzerinde güçlü bir etkiye sahip olabilir. anksiyete ortaya çıkardığı gösterilmiştir sarı ise mavi, örneğin, çoğu zaman, yatıştırıcı olarak yorumlanır.

Bir ofis alanı size odaklanmış kalmak mümkün istiyorum bir yer olduğundan, renk büyük yumruklar ayarlamak için yararlı olabilir  ve duygusal tepkiler getirdikleri – kenara. Bunun yerine, eldeki göreve dikkatinizi toplu koymak sağlayacak bir ölçüde nötr renk paleti seçimi odaklanmak.

Kişisel Öğeler ile 4. Vurgu

Her ne kadar bu ofis içinde odaklanmak edebilmek için önemlidir olarak, bu mutlu vakit olacağım olduğu bir alan oluşturmak için de önemlidir. Kişisel zevklerinizi vurgulamak birkaç dekor elemanları ve duvar sanatı parçalarını birleştirmek için unutmayın.

(Hala uyumlu bir tasarıma oluşturulurken) Bunu yapmanın en kolay yollarından biri, kişisel öğeler vurgu renkleri dikte olanak sağlamaktır. Bu kişisel öğeler cesur tonları maç ve oda boyunca idareli bunları birleştirmek için elinizden geleni yapın.

5. açık havada getirmek

Araştırma profesyonel mekanlarda doğal ışık varlığı çalışan verimliliği ve morali üzerinde son derece pozitif bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Sadece bu kavramlar kolaylıkla yanı ev ofis ortamına çevirmek, böylece açık havada birleştirmek için bir yol bulacağını mantıklı.

Mümkün olduğunda, pencereler tasarımınızın bir parçası olun. Pencere aşağıya masası hizalayarak ve müdahaleci olmayan güneşlikler seçme düşünün. Ayrıca, tasarım içine diğer doğal öğeleri içerecek şekilde tereddüt etmeyin. Taze yeşillik alana renk eklemek ve ruh halinizi arttıracak.

You may also like