Skip to main content

Ako Ozdobte malý obývacia izba

Nedopustite, aby vaše malý obývacia izba štipka svoj štýl. Bez ohľadu na to, ako malý váš priestor, to môže ešte vyzerať štýlovo, či vlastníte alebo prenájmu. Objavte najlepšie small-space dekor triky pre prispôsobenie najviac žil-in miesto vo vašej domácnosti.

Objatie bielych múrov

Biele steny môžu byť nudné, ale potom zase môžu vytvoriť upokojujúcu atmosféru. Zoberme si objímať biely-na-biely interiér. Párovanie vaše steny sa rovnako bledo nábytku je elegantný a jednoduchý spôsob, ako akýkoľvek malý priestor cíti jasnejšie a väčšie.

Pre charakter, pridajte praskanie farieb a farebnosti textúra. Interiérový dizajnér Mercedes Daczi personalizované tento biely obývacia izba s radom farebných a štruktúrnych akcenty, vrátane izbové rastliny a prúteným nábytkom.

Práca si Weird uhly

Zložito tvarované obývacia izba môže byť mätúce na dekoráciu, ale žiadny priestor nie je nikdy príliš zvláštne, krásnu výzdobu.

Môžete sa obrátiť divný múr do ohniska. Majiteľ tohto bytu otočil vertikálny priestor okolo jej dverí spálne na galériu salon v štýle stene.

Nie ste si istí, kam umiestniť pohovku? Výberom tapety s tučným vzorom môže vytvoriť stred v zvláštne tvarované plochy. Tu tapety predstavovať pivonky ukotvuje obývacia izba.

Pile na textil

Otočiť stiesnený obývacia izba do Boho útočisko s tkaninou. V tomto dizajne od Šťastný vnútra blogu, izbová rastlina expert Igor Josifovic pilotmi na textilu vo svojom malom obývacej izbe s bavlneným tapisérie a Kilim vankúše zdobiť rozpočtu pohovku. Turecký koberec robí sedí na podlahe lákavejšie. Vedľa tkané zavesenie na stenu je zarámované kuchynské utierky, ktoré bolo príliš roztomilý na použitie.

Vyštudoval Living koľaj-Style

Má váš obývačka kričať zarastený teenager? Tento malý bakalárske pad z Homepolish preteká tipy na “adulting” bytu.

Elegantné kolo police udrží kolesá hore a von z cesty, zatiaľ čo otáčania kolesa do ozdobnej zavesenie na stenu. Ďalšie šikovný nápad, ktorý nemá rozhádzať podlahovej plochy je plávajúci stôl, ktorý sa klenie nad ľavú stranu miestnosti. Jeho vstavané zásuvky poskytujú veľa úložného priestoru. Ale to, čo transformuje táto 500 metrov štvorcových štúdio do útulnej dospelý doma sú rôzne detaily a dekor štýly, ktoré dodajú one-of-a-druhu charakter, z farebných výtlačkov do rafinovanej nábytok.

Pridať Living Colour

Nič prettifies obývacia izba ako zdobenie s rastlinami. Kvitnúce trvalky, ako narcisy či tulipány pridať krásne farby, zatiaľ čo listová krásky vrátane papradí a pavúčích rastlín prinesie zaujímavú štruktúru (plus ich vyčistenie vzduchu v miestnosti!). Nepáči zahradničení? Skúste niekoľko možností nenáročné na údržbu zo sukulentov rodu a dať ich do roztomilé DIY plantážnikov.

Premenilo tento nudný tvare škatule Space

Ak váš obývacia izba chýba architektonický detail, je ľahké vytvoriť cenovo dostupné a jedinečný nádych, bez toho aby prešli nákladnou rekonštrukciou. Predveďte svoj osobný štýl vytvorením funkcie stene ako tento jeden zo Joe človeka, ktorý transformuje váš pokoj na pútavým ohnisku.

Nájsť perfektné Pohovka pre stiesnených priestoroch

Obývacia izba, ktorý je aj úzka a malý môže byť veľmi náročné na zdobenie. Avšak, rovnako ako v tomto svetlom a vzdušnom priestore prepracovaný by Decor Aid, starostlivo vybrané sekčný sofa môžete vyťažiť maximum z drahých zábery námestia. Pri nakupovaní na pohovke, pozrite sa na ten, ktorý je dlhý a môže oprieť proti múru dať v obývacej izbe viac do hĺbky.

Zvýšiť strop s vertikálnou pruhmi

Ak váš nízky strop je kŕče svoj štýl, potom sa dobre pozrieť na tieto múry v domácnosti zdobený Sheer a spoločnosť. Jemné zvislé pruhy, aby nízky strop v tomto kompaktnom obývacej izbe sa zdá vyššia.

Glam to s Gold Decor

Glamorizing malý obývacia izba nie je problém, ak budete pozerať na škálu nábytku. Napríklad, bude preplnený gauč, aby akýkoľvek malý priestor cíti nepatrný. Avšak, byt veľkosti pohovka, ktorá je tiež blízko k zemi (ako je znázornené), bude mať opačný účinok.

Udržať váhu na pamäti, je tiež dôležité, keď pridanie Midas dotyk. All zlatého dekóru znázornené na tomto malom obývacej izbe navrhnutý Havenly pracovať s nízkym profilom pohovku. A pretože transparentný konferenčný stolík nezaberá vizuálne sídlo, vytvára ilúziu viac podlahovej plochy.

Vytvorenie Jewel-Box Obývacia izba

Malý obývacia izba v tomto luxe Londýne bytu navrhol David Long vzory je stelesnením kráľovskej šik. Striebristo šedá paleta pripravuje pôdu pre vrstvu krásne doplnky v sýtych farbách a svieži tkaniny. Čerešničkou na vrchole je poverený výšku, ktorá robí v miestnosti cítiť väčší tým, že kreslí oko.

Mind the Gap za pohovkou

Pridanie knižnice alebo police za vašej pohovky je záludný a účinný spôsob, ako pridať vizuálne záujem a ukladanie do vašej obývačky. V tomto dizajne, svetlými farbami a veľkým oknom tiež prispieť k maximalizácii zrejmý priestor.

Vstreknúť Shabby chic

Tu je teens obývacia izba, ktorý krásne ilustruje zchátralého elegantný štýl, známy pre svoje svetlé farby, bielu slipcovered nábytku a starožitný akcenty. Design ponúka pohodlné kreslo, ružová Fleurette kreslo a očarujúce fun veľkosti luster.

Používať moderný štýl

Ak máte záujem začať zdobenie svoj priestor od nuly, v obývacej izbe v tomto 600 štvorcových stôp byte zdobený Havenly odhalí jednoduchý vzorec pre malé vesmírne zdobenie.

Po prvé, držať sa nízkoprofilovým nábytkom v neutrálnych farbách. Dlhonohý kúsky ako stolíka vytvoriť priestorový dojem, pretože môžete vidieť viac z podlahy. Pre POPs farby, pridajte izbová rastlina alebo dva a vzorovaný koberec. Ďalej vyplniť ten veľký prázdny priestor nad vašou pohovky s vyhlásením-tvorby tlače alebo nadmerné veľkosti zrkadla. Potrebujeme stojacu lampu, ale nemajú palec vodorovného priestoru nazvyš? Zoberme si niečo stenu.

Zdobia Ako francúzštine

Drobná obývacia izba v tomto byte v Paríži od Parížske Ideálne strojnásobí ako jedálne a kuchyne tiež bez pocitu preplnené alebo skimping na starosvetskej štýlu. Niekoľko inteligentný zdobenie triky umožnili.

Po prvé, poskytne mu len to najnutnejšie-pohovkou pre leňošenie a jedálenský sada pre stravovanie či pracovné nemá rozhádzať kvapku zábery námestia. Po druhé, malý výber formálnych ozdôb z krištáľového lustra na ozdobné zrkadlá prelína parížskej Chic s praktickú funkciu.

Pár Perfektné dohromady

Mnohé konštrukcia polovici storočia, rovnako ako jedálenský sady zobrazené na ľavej strane, sú low-mrštil a dlhonohý, ktorý vyzerá pomerne lepšie v malých miestnostiach. Veľké zrkadlá, rovnako ako podlahy až k stropu zrkadlo za pohovkou, tiež spárovať krásne s malou rozlohou, pretože opticky rozšíriť veľkosť priestoru.

Ukotviť do obývacej izby s nábytkom

Keď príde na zdobenie miestnosti všetkých veľkostí, objekt alpha je to, čo ukotví medzeru. V tomto obývačke navrhnutý IDF Studio, je to plyšový rozkladacia pohovka, ktorá slúži ako posteľ pre hostí. Hniezdenia stoly a čalúnené skladovanie gauč majú tiež dvojaký účely, pre zábavné a hosťovanie.

Vyhnúť match-match, nudné Pozrite sa

Tento obývacia izba sa cíti veľkolepejšie než skutočnej veľkosti vďaka nízkym hodil nábytku. Dať svoj priestor viac textúru a osobnosť začlenením nezodpovedajúce nábytok a dekor z rôznych epoch. Ako súčasné pohovkou a výberových kožených kresiel v tejto miestnosti, rôzne štruktúrované kusy môžu vyzerať rovnako ako bezproblémové ako kompletná sada.

You may also like