Skip to main content

Ako používať izba deliče na malom priestore

Ak máte malý priestor, môže si myslíte, že posledná vec, ktorú potrebujete, je prvok ako rozdelenie priestoru, ktorý bol doslova z uzavrieť a samostatné priestory. Ale deliacich stien sú skvelý doplnok k akejkoľvek malom priestore. Sú to dobrý spôsob, ako sekcie off a organizovať malé medzery, ktoré často majú viac otvoreného pôdorysu. A open-designu deliče znamená, že môžete získať viac organizovanej priestor vizuálne bez uzatvorenia oblastí preč od seba navzájom úplne.

deliacich stien sú tiež rozpočet sčítanie dizajn miestnosti. Môžu sa stať kdekoľvek od $ 60 do. A pokiaľ ide o dobu, môže to trvať iba niekoľko hodín, aby sa rozhodnúť o správnej delič pre vás, priviesť ju domov a umiestniť ju do miestnosti. Takže nech už hľadáte pre zábavu v štýle prízvuk, alebo je potrebné pridať funkčné organizáciu do svojho priestoru, pozrite sa nižšie pre rôzne spôsoby využitia deliče izieb.

Deliče vizuálne otvorený izbu

Ako sa dotkla vyššie, deliacich stien nemusí vizuálne uzavrieť medzeru. Na fotografii hore ukazuje rozdelenie priestoru, ktorý má otvorenú štruktúru. Vzory, ako sú tieto, sú ideálne pre pridanie nejaké koncepčné usporiadanie medzi jednotlivými oblasťami v malých, veľkopriestorové priestorov. A nedávajú priestor pociťovať klaustrofóbiu.

Vzory, ako sú tieto tiež prísť v širokej škále vzorov. Vzor ako rozdelenie priestoru na fotografiu vyššie pridáva niekoľko zaujímavých geometriu priestoru. Ďalšie otvorené deliacich stien majú viac zakrivených a voľne tečúcou vzory na ne. Tam je vzorom pre akýkoľvek návrh chuti.

go Conceptual

Na fotografii hore ukazuje, že paraván môžu byť vyrobené z takmer ľubovoľného materiálu. Môžete získať kreatívny s typmi materiálov, ktoré používate. Napríklad, jednoduchý textúrou drevený stĺpik a niektoré ťažké zvislé lano zdanie rozdelenie priestoru na fotografiu vyššie. Dodáva vizuálnu organizáciu tohto diletantský, uvoľnený priestor, bez toho aby vizuálne uzavretie oblastí preč od seba navzájom.

Myšlienka vyššie tiež ukazuje, ako môžete pridať zeleň do svojho rozdelenie priestoru. Vinice na lane pridať viac vizuálneho bloku, ale opäť bez úplného uzavretia medzery. A vinice pridávať prirodzený pocit, ktorý zodpovedá črepníkových rastlín v pozadí. To je tiež obyčajné vidieť viniča pridali do deliče pevných miestnosti.

Ak by ste chceli ísť na koncepčné nápad oddeliť priestor, tu je niekoľko nápadov pre nekonvenčné deliacich stien:

  • Regály, kde môžete vidieť z jednej strany na druhú
  • Kompletné oblečenie rack
  • Číra tapisérie alebo záves
  • Otvorené regály s rybími nádržami umiestnenými na policiach
  • Rad vysoké rastlinnej ríše

To sú len niekoľko nápadov, ako dostať tie tvorivé tečúcou šťavy.

Použiť izba deliče ako akcenty

To je tiež obyčajné vidieť deliče miestnosť slúžiaca ako dekoratívny akcenty. Ak máte menší priestor nechcete uzavrieť, premýšľať o uvedení paraván v rohu. Môžete vidieť koncept v akcii na fotografiu vyššie, kde je jasne modré paraván pridáva šok farby na inak nudný rohu. Dalo by sa to túto myšlienku s nejakým jasným zvýrazňujúce farbu, ako je čerešňovo červené alebo jasne fialovej.

Tiež nemusíte držať na plné farby. Existuje deliče izba s tučným umenia vytlačené na ne. A paraván s plným umeleckej scény na neho dáva optickú ilúziu, že váš malý priestor je väčší, pretože to vyzerá, že pri pohľade na okno do iného sveta ste.

A pamätajte si, vziať si čas zvážiť svoje možnosti. Existuje mnoho rôznych druhov deliacich stien vonku.

You may also like