Skip to main content

Ako používať tmavými závesy na tvar dramatický, útulný interiér

Tam sú niektoré štýly, farby a zdobenie vplyvmi, ktoré majitelia domov po celom svete majú tendenciu vyhýbať, pretože ich považujú za dotyk príliš riskantné vyskúšať. Niektorí sa boja ísť s tučným a žiarivých farbách, ako je oranžová či fuchsiová, zatiaľ čo iní majú tendenciu držať čiernu od svojho farebnej schémy takmer fanaticky. Použitie tmavého súkna je stratégia, ktorá mnohí považujú je cvičenie najlepšie ponechať na interiérových dizajnérov a odborníkov. Napriek tomu by nábožensky zdržiava od tmavými závesy , ktoré by vás mohli chýbať na skvelý spôsob, ako vytvoriť príjemné, pohodlné domov, ktorý je absolútna showstopper.

Zhasne vo veľkom štýle v spálni

Nenechajte sa bojí tmavými závesy, as využitím týchto ťažké závesy v čiernej farbe je podobne ako v rovnakej farbe sám v izbe. Tmavé závesy priniesť so sebou celý rad výhod, a sú k dispozícii v širokej škále odtieňov. Nehovoriac o tom, môžete sa rozhodnúť pre štýly od klasickej závesy k senzačný priesvitnými závesy. Dnes sa pozrieme na 25 takých inšpirácie , spolu s jednoduchými triky, ktoré vám umožní pracovať s týmito vzácnymi krás.

1. Zvládnutie čiernu mágiu!

Začneme s niekoľkými nádherných izieb, ktoré používajú tmavé závesy, ale nie uchýliť k stereotypnému čiernej. To je správne; pre tých, strach z čiernej, existujú aj iné bedra a oveľa viac vzrušujúce možnosti, ako odtiene šedej a modrej. Samozrejme, že je tmavšie odtiene týchto farieb, ktoré sa zmestia na účtovanie tu, a často môžu dopĺňať farebnú schému, ktoré ste už deje v miestnosti. Obývací priestor a spálňa s svetlo pastelovo modré steny spolu so závesmi v tmavo námornícka modrá môže skutočne zdať strhujúce. Takže predtým, než sa usadí na čiernej, alebo hlbšie odtiene hnedej alebo šedej, dávať viac vzrušujúce farby výstrel.

Hlboké námorníctvo závesy pre prechodné spálňu

Odtiene modrej sú ideálne pre tmavé závesy

Premýšľať nad čiernom pre tmavé závesy

Eklektický kuchyne v Londýne plný farieb

2. Zametacie Veľké priestory

Nie je žiadnym tajomstvom, že tmavé závesy vyzerať viac doma v priestranné, vzdušné interiéry, kde ich môžete použiť na ukotvenie priestor, bez skutočne ohromujúci nastavenia. Double-výška obývacej izby, luxusné spálne a dokonca aj veľkolepé formálne jedálenský sú ideálne pre tie klasické čierne závesy. V otvorenom obývacej priestore, sú tieto závesy môžu byť použité na vymedzenie medzery tým, že vytvorí jedinečnú kulisu, alebo jeden môže dokonca využiť je priniesť trochu súkromia, aké veľké sklenené dvere spájajúcej obývacia izba na záhrade otvoriť. Ak si myslíte, pevné-farebné závesy sú nudné, hodiť v niektorých geometrických alebo kvetinové vzory okoreniť veci.

Vybrané obývacia izba s noblesný výzdobou

Tmavšie závesy vyzerajú lepšie vo väčších miestnostiach

Tmavé závesy pomáhajú regulovať prirodzenú ventiláciu s ľahkosťou

Pridať nejaký vzor so živými závesmi

3. Moody Affair

Nie každý chce domov s jasným atmosférou naplnené záplavou prirodzeného svetla a oblečený v nenáročné neutrálnych odtieňoch. Tam sú tie z nás, ktorí skutočne dávajú prednosť elegantný, sofistikovaný vzhľad tmavej miestnosti s krásnymi farbami, náladovú osvetlenie a šumivého luster alebo dva na začiatok ho vo veľkom štýle! Hodvábna, tmavé závesy sú úplne ideálne pre tento Hollywood Regency inšpirovaný štýlom a môžete dať mu moderné dotkne, aby zabezpečili, že je hip a trendier! Aj keď sa táto, cez vrchol ‘štýl je to, čo snímate pre, môže tmavé závesy stále umožňujú zistiť, že rovnováha medzi relaxačné a romantický v modernej spálni.

Tmavé závesy vyzerajú tak elegantné ako ľahší svetlejšie verzie pri použití hneď

Rafinovaný moderný spálňa s tmavými závesmi strmými

Priemyselné kuchynské má s tmavými elegantné krásu

Sofistikovaný tradičné jedáleň s čiernymi závesmi v pozadí

4. Elegantný, pohodlný Ambiance

Keď už hovoríme o spální, tam je absolútne žiadny pochýb o tom, že tmavé závesy spolu so svetlom, biele priesvitné záclony sa stali obrovským hitom v súčasnej spálni. Tento elegantný kombinácia sa zdá nielen esteticky apt v miestnosti dominuje neutrálnych farbách, ale tiež pracuje skvele pre tých, ktorí chcú, aby naraziť na tú dokonalú rovnováhu medzi krásnou vetranie a úplné súkromie. Táto dvojvrstvová prístup k súkno tiež umožňuje ľahko prispôsobiť meniacim sa ročnom období, pretože tmavšie závesy ponúkne dokonalú izoláciu počas zimy a ustupujú do pozadia počas útulných letných mesiacoch.

Použiť naprostý závesy a tmavé závesy pre ochranu súkromia a vetranie

Chic spálne v červenej farbe čiernej a bielej

Kombinujú svetelné naprostý záclony so závesmi v spálni

Šedé závesy sú ideálnou voľbou pre moderné obývacia izba

5. Udržať to Svetlo!

Hovorili sme o tom, že temné, náladový prístup skôr, ale pravda, že je chrumkavá, veselý interiér, ktorý je väčší hit vo svete interiérového dizajnu dnes. Tmavé závesy pracovať krásne v týchto miestnostiach, rovnako ako oni poskytujú vizuálny kontrast, vytvárať zaujímavé kontaktné miesta a dopĺňať ďalšie praskanie z čiernej alebo tmavo šedej v miestnosti dokonale. Čím viac neutrálne miestnosť, tým viac nádherné tmavé závesy zdať! Môžu tiež formovať štýlové čierne a biele pozadie, ktorý je zároveň nadčasové a univerzálne, takže tieto farebné akcenty a moderné stena umelecké diela, aby presvitať.

Čierna a obývacia izba s trochou zelene

Tmavé závesy ukotviť ľahké svieže obývačka

Light farebnosť obývačky dopĺňa tmavé závesy dokonale

Orange je skutočne nová čierna

6. Sheer Tmavo krása

Pokiaľ ide o číru záclony, biely rozhodne nie je jedinou možnosťou. Naprostý závesy v čiernej, tmavo modrej, šedej a tmavo hnedej mať tiež silu, aby vás zmiesť vaše nohy v pravom prostredí. Istí, nemusí zapadať do domu zahŕňajúce štýl pláži alebo relaxačné stredomorskú atmosféru, ale aby ich prítomnosť je cítiť v priemyselných, minimálne a súčasné nastavenie. Umožnenie v filtrovaného denného svetla, dokonca aj keď vyrábať dramatické pozadie, tmavé priesvitné záclony rýchlo šplhá trendov grafu v roku 2018.

Kto potrebuje nočné stolíky s lôžkom takhle

Browns ukradnúť show v tejto eklektické obývacej izbe

Záclony standout vizuálne vďaka pôdorysu

Vzorované záclony sivá pre módne moderného obývacej izby

You may also like