Skip to main content

Design obývacího pokoje v průmyslovém stylu: Základní průvodce

Nic nevypovídá o námahy cool a snadnou údržbu než průmyslovým stylu obývacího pokoje. Exponované cihlové zdi pozdravit černobílých tisků typografické, tovární okna splňují huňaté koberce a železa potrubí narazí že zasahují dřevěné podlahy vytvořit obytné prostory, které vypadají skvěle hodil dohromady. Popusťte uzdu své vnitřní knihomola by hromadí své továrně stropy vysoké s knihami. Vstříknout prim a správné popisovat, pohodlné pohovky a krásné svítidel do prostoru vyložené v betonu. Zatopit ve středu vašeho obývacího pokoje sídlí v mědi a skla. Vytvořte si svůj vlastní průmyslový-styl interiéru, tím, že si přečtěte náš hotelovém průvodci.

Aby co nejvíce z betonových stěn, jejich interspersing dřeva a břidlice. Tato řada texturou byt drží to jednoduché pomocí jen hnědá, šedá, černá a zelená ve své paletě barev. Světla na kameru a dřevěná dráha vést způsob, zatímco delší přívěsky viset v kuchyni. Blok pohovka a dřevěná bedna, konferenční stolek nabízejí místo pro odpočinek, zatímco novější bedny poskytovat vestavěný opak sedačky. Černá, tabule ve stylu textury, aby v místnosti vypadají opotřebované a natržený, jako projektor televize vychází vstříc moderním potřebám.

Vytvořte temné a zasněný průmyslovou domů dekor náladu. To s vysokým stropem prostor obrací role jako leštěné dřevo linek strop, hrubé betonové podlaze. Měkký hnědý L sofa poskytuje sedadlo odpovídající dřevěné tóny knihovny za sebou. Řádky černé regálů přidat vzduch z intelektualismu, vyhýbat umělecká díla. Vyražen podrobnosti v konferenčním stolkem jednoho kola, řádky osvětlení a schodiště přidat dotváří.

Průmyslový obývací pokoj nemusí být hnědé a šedé. Tento menší prostor přináší kapkou citronu, který tvoří abstrakty a plížil kočka v kuchyni. Černá prošívaná gauč nabízí pohodlí před maloval cihel ve stejném odstínu. Light-dřevěné podlahy vytvářejí teplo uprostřed betonu a šedé, jak jsou hosté vedlo k moderní panel ohně.

to štěstí žít v podkroví? Používat jeho vysoká tovární okna v plné míře. Nedokončené betonové stěny a dřevěné podlahy poskytují průmyslové plátno pro odvážné moderní gauč, elegantní šedá stánku židle a eklektickým jídelním stolem. Prvky krém tečka prostor v vznášející se lampy, jednoduché knihovničky a jídelním stolem ozdoby. Spárovat s bílými krokvemi a různě textur koberečků, jeho vysoká okna zářit na pokoji i průmyslové a moderní.

Mají strop, který se táhne dvě patra? Udělat okna trochu širší, beton přišroubovány a kolejnice železo a máte vítěze, jako je tento elegantní obytný prostor. Zrcadlení truhlářské, geometrická světlo visí nízko ze stropu, kreslení oko na svých dvou řetězců. Velký, vzdušný prostor dovolí černě orámované pepře díla, sezení a koberečků, zatímco exponované cihlové zdi přinést barvu. Unikátní nálezy v žlutém pštrosí vejce, zlatý dalekohled a odpadky plechovky pot přidat osobní styl.

Chcete vytvořit dvě patra, kde máte jen jednu? Dělat takhle obývacím pokojem a postavit ocelové schodiště na chůdách. Orámovaná vysokými stropy šroubovaný betonu, točité schodiště končí na kořisti, osvětlené pádem přívěsků na cestě. Low, kožená křesla, kóje abstraktní gangster pes a jednoduchý hrnkové strom jemnost vzhled.

Chcete vytvořit dvě patra, kde máte jen jednu? Dělat takhle obývacím pokojem a postavit ocelové schodiště na chůdách. Orámovaná vysokými stropy šroubovaný betonu, točité schodiště končí na kořisti, osvětlené pádem přívěsků na cestě. Low, kožená křesla, kóje abstraktní gangster pes a jednoduchý hrnkové strom jemnost vzhled.

Výrobní prostory nemusejí být oddělené. Tento obývací pokoj, kuchyň a ložnici prostor využívá ocel, sklo a leštěné dřevo vytvořit atmosféru moderního výrobního závodu. Stropní trámy, gauč rámy, schodiště a kuchyňské stoličky míchat dřevo s kovem. Prostřednictvím neskutečně vysokého vchodu, podlahová odhaluje velké odsávací potrubí, působivý pod přistávací dráhou skla. Ambit ideových žárovek tvoří lustr a hranu podél přistávací dráhy, který se rozsvítí prostor vedle továrních oken.

Vezměte si svou průmyslovou obývací pokoj dolů úrovni. Tento prostor udržuje ji čistou a propracovanější terakoty, šedá a světle dřevěné odstíny. Tovární okna setkat tváří v tvář s abstraktní moře. Leštěný beton má terakotovou kůže setkala bílými a dřevěných stolů, jejich ocelové nohy Navazuje moderními prvky. Hrnkové rostliny vedle datovat se z přírody.

Dejte svému salonek s diletantský vzhled. Pod betonovým stropem a kývání sacími ventilátory, do kříže dřevěná podlaha má řadu art deco objektů. Černý pes soška střeží lemované stromy balkon. Prošívané bílá kožená pohovka a lustry přidat luxus, zatímco kostkovaný patro obtiskem vazby černobílé. Konečné fúze spočívá v porcelánu kabinet, průmyslové v jeho ocelovém rámu, tradiční ve své zboží.

Tato průmyslová místnost nese uvolněný, sklad atmosféra. Vybledlé tapety sedí vedle obílené krokví a vystavené cihel, vytvářet velké plochy proložené nakláněním tisky. Dva šedé kožené pohovky klouzat přes poškrábaný koberec, zatímco houf unikátních stojacích lamp udržet sledovat pozadu.

Vytvořte oheň ve středu vašeho obýváku. Tato místnost využívá hnědé a šedé dřevo se špetkou cihly do domu inovativní moderní krb. Ohniskem zábradlí pokoj, měď potrubí udržuje pocit, průmyslu, zatímco z jednoho kusu S-chair, turecký koberec, tyrkysová L-sedačková a závěsná lampa přinést prvky z 70. let.

Chcete si pokoj vyloženou regály? Tento průmyslový interiér vyhýbá obrazy pro barevné podobě knih, které lemují obě strany dvě cihlové zdi. Šedá tvíd lounge set a low-down stůl přidat konverzaci, zatímco oranžový přívod dome přívěsek a praskajícího ohně, aby v teple. Červenými prvky v semišové čtení židle a třešňového květu směsi v barvách.

You may also like