Skip to main content

Dizajn obývacej izby v priemyselnom štýle: Základná príručka

Nič nevypovedá o námahy cool a ľahkú údržbu než priemyselným štýle obývacej izby. Exponované tehlové múry pozdraviť čiernobielych výtlačkov typografické, továrenské okná spĺňajú huňaté koberce a železa potrubia narazí že zasahujú drevené podlahy vytvoriť obytné priestory, ktoré vyzerajú skvele hodil dohromady. Popustite uzdu svojej vnútornej knihomoľa by hromadí svojej továrni stropy vysoké s knihami. Vstreknúť prím a správne popisovať, pohodlné pohovky a krásne svietidiel do priestoru vyloženej v betóne. Zakúriť v stredu vašej obývačky sídli v medi a skla. Vytvorte si svoj vlastný priemyselný-štýl interiéru, tým, že si prečítajte náš hotelovom sprievodcovi.

Aby čo najviac z betónových stien, ich interspersing dreva a bridlice. Táto rada textúrou byt drží to jednoduché pomocou len hnedá, šedá, čierna a zelená vo svojej palete farieb. Svetlá na kameru a drevená dráha viesť spôsob, zatiaľ čo dlhší prívesky visieť v kuchyni. Blok pohovka a drevená debna, konferenčný stolík ponúkajú miesto pre odpočinok, zatiaľ čo novšie debny poskytovať vstavaný opak sedačky. Čierna, tabule v štýle textúry, aby v miestnosti vyzerajú opotrebované a natrhnutý, ako projektor televízia vychádza v ústrety moderným potrebám.

Vytvorte temné a zasnený priemyselnú domov dekor náladu. To s vysokým stropom priestor obracia role ako leštené drevo liniek strop, hrubé betónovej podlahe. Mäkký hnedý L sofa poskytuje sedadlo zodpovedajúce drevené tóny knižnice za sebou. Riadky čierne regálov pridať vzduch z intelektualizmu, vyhýbať umelecké diela. Vyrazený podrobnosti v konferenčným stolíkom jedného kola, riadky osvetlenie a schodiská pridať dotvára.

Priemyselný obývacia izba nemusí byť hnedej a šedej. Tento menší priestor prináša kvapkou citróna, ktorý tvorí abstrakty a plížil mačka v kuchyni. Čierna prešívaná gauč ponúka pohodlie pred maľoval tehál v rovnakom odtieni. Light-drevené podlahy vytvárajú teplo uprostred betónu a šedej, ako sú hostia viedlo k modernej panel ohňa.

to šťastie žiť v podkroví? Používať jeho vysoká továrenské okná v plnej miere. Nedokončené betónové steny a drevené podlahy poskytujú priemyselné plátno pre odvážne moderné gauč, elegantná šedá stánku stoličky a eklektickým jedálenským stolom. Prvky krém bodka priestor v vznášajúce sa lampy, jednoduché knihovničky a jedálenským stolom ozdoby. Spárovať s bielymi krokvami a rôzne textúr koberčekov, jeho vysoká okná žiariť na izbe i priemyselné a moderné.

Majú strop, ktorý sa tiahne dve poschodia? Urobiť okná trochu širšie, betón priskrutkované a koľajnice železo a máte víťaza, ako je tento elegantný obytný priestor. Zrkadlenie stolárske, geometrická svetlo visí nízko zo stropu, kreslenie oko na svojich dvoch reťazcov. Veľký, vzdušný priestor dovolí čierno orámované korenia diela, sedenie a koberčekov, zatiaľ čo exponované tehlové múry priniesť farbu. Unikátny nálezy v žltom pštrosie vajcia, zlatý ďalekohľad a odpadky plechovky pot pridať osobný štýl.

Chcete vytvoriť dve poschodia, kde máte len jednu? Robiť takhle obývacou izbou a postaviť oceľové schodisko na chodúľoch. Orámovaná vysokými stropmi skrutkovaný betónu, točité schodisko končí na koristi, osvetlené pádom príveskov na ceste. Low, kožené kreslá, kóje abstraktné gangster pes a jednoduchý črepníkové strom jemnosť vzhľad.

Chcete vytvoriť dve poschodia, kde máte len jednu? Robiť takhle obývacou izbou a postaviť oceľové schodisko na chodúľoch. Orámovaná vysokými stropmi skrutkovaný betónu, točité schodisko končí na koristi, osvetlené pádom príveskov na ceste. Low, kožené kreslá, kóje abstraktné gangster pes a jednoduchý črepníkové strom jemnosť vzhľad.

Výrobné priestory nemusia byť oddelené. Tento obývacia izba, kuchyňa a spálňu priestor využíva oceľ, sklo a leštené drevo vytvoriť atmosféru moderného výrobného závodu. Stropné trámy, gauč rámy, schodiská a kuchynské stoličky miešať drevo s kovom. Prostredníctvom neskutočne vysokého vchodu, podlahová odhaľuje veľké odsávacie potrubie, pôsobivý pod pristávacou dráhou skla. Ambit ideových žiaroviek tvoria luster a hranu pozdĺž pristávacej dráhy, ktorý sa rozsvieti priestor vedľa továrenských okien.

Vezmite si svoju priemyselnú obývacia izba nadol úrovni. Tento priestor udržuje ju čistú a prepracovanejšie terakoty, šedá a svetlo drevené odtiene. Továrenské okná stretnúť tvárou v tvár s abstraktné mora. Leštený betón má terakotovou kože stretla bielymi a drevených stolov, ich oceľové nohy Nadväzuje modernými prvkami. Črepníkové rastliny vedľa datovať sa z prírody.

Dajte svojmu salónik s diletantský vzhľad. Pod betónovým stropom a kývanie sacími ventilátormi, do kríža drevená podlaha má rad art deco objektov. Čierny pes soška strážia lemované stromami balkón. Prešívané biela kožená pohovka a lustre pridať luxus, zatiaľ čo kockovaný poschodie obtiskom väzby čiernobiele. Konečné fúzie spočíva v porceláne kabinet, priemyselné v jeho oceľovom ráme, tradičné vo svoj tovar.

Táto priemyselná miestnosť nesie uvoľnený, sklad atmosféra. Vyblednuté tapety sedí vedľa obielené krokiev a vystavené tehál, vytvárať veľké plochy poprekladané nakláňaním výtlačky. Dva sivé kožené pohovky kĺzať cez poškriabaný koberec, zatiaľ čo húf unikátnych stojacích lámp udržať sledovať pozadu.

Vytvorte oheň v stredu vašej obývačky. Táto miestnosť využíva hnedej a šedej drevo so štipkou tehly do domu inovatívny moderný krb. Ohniskom zábradlia izba, meď potrubia udržuje pocit, priemyslu, zatiaľ čo z jedného kusu S-chair, turecký koberec, tyrkysová L-sedačková a závesná lampa priniesť prvky z 70. rokov.

Chcete si izbu vyloženú regály? Tento priemyselný interiér vyhýba obrazy pre farebné podobe kníh, ktoré lemujú obe strany dve tehlovej stene. Šedá tvíd lounge set a low-down stôl pridať konverzáciu, zatiaľ čo oranžový prívod dome prívesok a praskajúceho ohňa, aby v teple. Červenými prvkami v semišové čítaní stoličky a čerešňového kvetu zmesi vo farbách.

You may also like