Skip to main content

Balta ar Dash rūpnieciskā Charm: mākonis Dalīta Barselonā

Mūsdienu biroji ir tālu no šiem boring kabīnes no 90, kas Jūs gan ierobežojoša un bezpersoniska. Šodienas biroji justies daudz dinamiskāka, individuālo un aicinot. Tie ir uzmanīgi maisījums klusā, darba stacijas, kas uzlabo darba ražīgumu un atvērt, sociālās zonas, kas veicina dalīšanos ar idejām un pieredzi. Indivīds ir tikpat būtiska kā komanda, un otrādi. Liekas tieši šo filozofiju ar CLOUD Dalīta birojā , kas Barselonā ir krāšņs dizains no MESURA kas pārvadā tevi starojošu pasaulē balts!

Mūsdienu CLOUD Dalīta biroju telpu Barselonā

750 sqaure metru birojs Barselonā tur desmit privātos birojus, 70 atsevišķas darbstacijas un divas plašas konferenču zāles kopā ar relaksējošu koplietošanas telpas, kas apvieno darbiniekus kopā. White ir krāsu izvēles fona un plūdu dabiskās gaismas papildina šo “plašajā” vizuālo pievilcību. Telpaugi un pops dzeltenā dot krāsu neitrālā telpā, bet betona balstu un stikla klucīši ierādītājs textural kontrastu. Ir noteikta raksturīga rūpniecības Vibe visā birojā, un tas skatas caur Pārraudzītie mūsdienīgu apdari, kur vien iespējams.

Atklāti betona pīlāri un stikla sienas veidot privātos biroja telpas

Gaisma piepilda un baltā birojs apvieno privātos un sociālās zonas

Telpaugi dot apstādījumus pie mūsdienu biroju

Track apgaismojums baltās saplūst ar neitrālu fonu

Koka un betona vārtsargs textural skaistumu

Tumšā rāmis no stikla sienām enkuri gaismas, vējains interjeru ar gariem koridoriem un iebūvētu koka soliem sniedz improvizēts jomas ātri tērzēšanā. Elastīgums no darba jomām vienošanos un jauki trases apgaismojums likt gala skar stilīgu un rāms birojs, kas ir noteikti saistoši braukt prom savu pirmdienas rītā blūza.

Paklāju un krēsli dot krāsu neitrālā biroja vidē

Slim koka sols nodrošina ērtu atpūtas telpu iekšpusē birojā

Kopēja atpūtas zona mūsdienu biroju Barselonā

Stikla kabīnes nodrošina relaksējošu un klusu darba telpu

Desmit privātie biroji un septiņdesmit darbvietas nestled iekšā CLOUD Dalīta

 

You may also like