Skip to main content

Balta su gamybiniu Charm Dash: Debesis Bendro darbo Barselonoje

Šiuolaikiniai biurai toli nuo tų nuobodžių kabinas iš 90-ųjų, kad, atrodo, tiek varžančios ir beasmenė. Šiandien biurai jaustis daug labiau energingas, individualus ir pakviesti. Jie atidžiai mišinys ramioje, darbo stočių, pagerinti darbo našumą ir atvira, socialines zonas, kurios skatina dalintis idėjomis ir patirtimi. Individas yra taip pat svarbi kaip komanda ir atvirkščiai. Ieškinio būtent šią filosofiją į debesis Bendro darbo Biuro į Barseloną yra puikus dizainas nuo MESURA kad veža tave į spinduliavimo pasaulyje balta!

Šiuolaikinio CLOUD Bendro darbo biuro patalpos Barselonoje

750-Sqaure metrų biuro Barselonoje turi dešimt kabinetams, 70 atskirų darbo vietų ir du erdvūs susitikimų kambariai kartu su atsipalaiduoti bendrų sričių, kurios atneša darbuotojus kartu. Balta yra pasirinkimas foną ir natūralios šviesos potvynio spalva prideda prie šio “erdvus” patrauklumo. Kambariniai augalai ir pasirodo geltoni pareikšti spalvą į neutralią erdvę, o betono stulpų ir stiklo kubeliai Įvesti struktūrine priešingai. Yra tam tikras būdingas pramonės Vibe visoje biure ir peeks per kuravo, šiuolaikinio apdaila kur tik įmanoma.

Exposed betono stulpų ir stiklo sienos formuoti kabineto erdves

Šviesos užpildyti ir balta biuro sujungia asmeninius ir socialinius zonas

Kambariniai augalai atneš žaluma į šiuolaikinio biuro

Įrašo apšvietimas baltos mišiniai į neutralią fone

Mediena ir betono prasidėti struktūrine grožio

Tamsus rėmas iš stiklo sienos inkarai šviesą, vėsus interjerą su ilgais koridoriais ir built-in medinių suolų teikiančių ekspromtu sritis greitai čate. Lankstumas išdėstymo darbo srityse ir puikus kelio apšvietimo įdėti Baigiame stilingą ir giedras įstaigai, kuri yra tikrai įpareigotas išvyti savo pirmadienio rytą bliuzo.

Kilimų ir kėdės pareikšti spalvą į neutralią biuro aplinkoje

Lieknas medinis suolas suteikia patogų sėdėjimo erdvė biure

Bendra poilsio zona šiuolaikinio biuro Barselonoje

Stiklo kabinos pateikti atsipalaiduoti ir ramiai darbo vietos

Dešimt privačios įstaigos ir septyniasdešimt darbo vietos nestled viduje Cloud Bendro darbo

 

You may also like