Skip to main content

Barcelona BULUT coworking: Endüstriyel cazibeli bir Dash ile Beyaz

Çağdaş ofisleri kısıtlayıcı ve kişiliksiz hem görünmek 90’lı yılların o sıkıcı kabinleri bambaşka vardır. Bugünün ofisleri çok daha canlı, birey ve davet hissediyorum. Odalarda çalışma verimliliğini ve fikir ve deneyimlerin paylaşımını teşvik açık, sosyal bölgeleri geliştirmek sessiz çalışma istasyonlarının dikkatli karışımıdır. Bireysel takımı ve bunun tersi olarak önemlidir. Tam olarak bu felsefeyi getiren BULUT Coworking Dairesi içinde Barcelona beyaz bir ışık saçan dünyaya ulaştırmaktadır MESURA dan muhteşem bir tasarımdır!

Barcelona Çağdaş BULUT Coworking ofis alanı

Barcelona 750 Sqaure metre ofis araya çalışanları getirmek ortak kullanım alanları rahatlatıcı birlikte on özel ofisler, 70 bireysel iş istasyonları ve iki geniş toplantı odası tutar. Beyaz zemin ve doğal ışık bir sel için seçim rengi bu ‘geniş’ görsel çekiciliği ekler olduğunu. Kapalı bitkiler ve sarı çıkar nötr alana renk getirmek beton sütunlar ve dokusal aksine gösterici cam küp iken. Orada ofis boyunca kendisinin belirli bir sanayi vibe ve mümkün olan her yerde o küratörlüğünü, çağdaş bitirmek aracılığıyla peeks.

Brüt beton sütunlar ve cam duvarlar özel ofis boşluk şekil

Işık doldurulmuş ve beyaz ofis özel ve sosyal bölgeleri birleştiren

Kapalı bitkiler çağdaş ofisine yeşillik getirmek

nötr arka plana beyaz harmanlarda Parça aydınlatma

Ahşap ve dokusal güzelliği beton yer gösterici

cam duvarlar karanlık çerçeve hızlı sohbet için hazırlıksız alanlar sağlayarak uzun koridorlar ve dahili ahşap banklar ile hafif, havadar iç tutturur. çalışma alanlarının düzenlenmesi ve güzel iz aydınlatmada Esneklik kesinlikle Pazartesi sabahı maviler kovmak bağlı şık ve sakin ofis üzerinde son rötuşları.

Halı ve sandalyeler nötr ofis ortamında renk getirmek

İnce ahşap tezgah ofis içinde rahat oturma alanı sağlar

Barcelona Modern ofis Ortak dinlenme alanı

Cam kabinleri rahat ve sakin bir çalışma alanı sağlarlar

BULUT coworking içine sokuldu On özel ofis ve yetmiş çalışma alanları

 

You may also like