Skip to main content

Barevné kuchyňské Paint podněty, které pomohou oživit váš domov

Barevné kuchyňské Paint podněty, které pomohou oživit váš domov

Kuchyňky jsou místa, kde život se stane: rodinné večeře, učí své děti, jak vařit, a dokonce sledovat, jak vysoký rostou na vnitřní straně dveří spíže. Transformovat své rodiny oblíbené místnosti v domě výběrem světlé barvy barvy z naší zaposlouchejte výběr – pak ukrást ještě zdobení inspiraci z těchto nádherných kuchyně nápady. Je čas, aby si vaření!

Chrpa modrá – Tato sladká, středozápadní odstín vypadá další zábavu, pokud jsou součástí s vzorované dlaždice. Nainstalovat dlaždice celou cestu až na cestě k zábavu backsplash, které prostě neodejde.

Soft Modrá Šedá – Tento krásný kuchyně vytvořil Velinda Hellen pro Emily Henderson design využívá zklidňující modrošedé za skříní. Klidné odstín takhle nikdy nezestárne.

Hunter Green – Take pokyn designu týmu Studia McGee: Tento moderní odstín nedává kuchyně vypadat svěží a moderní. Udržujte všechno jasný spárováním barvy s bílým backsplash a funky dlážděnou podlahou.

Sunny lak – Tento elegantní materiál přichází ve velkém množství jasných barev, je super odolný a může transformovat tradiční kuchyně do současného zpomalení procesu.

Tmavý Plum – Tento dramatický fialová barva dát pozor, podle návrháře Francesco Bilotto. „Uvidíte tento tón je vystavený všude od kuchyňských skříněk do předsíně,“ říká. Jsme částečné k dramatickému backsplash v tomto moderním prostoru.

Rustikální Green – kuchyni farmy v venkovský Connecticut kopíroval zeleň venku uvolněný ustoupit. Přeskočení bloku ostrov namísto teplém dřevěném stole dělá místnosti cítit mnohem větší.

Poppy Mint – Chcete-li získat retro vzhled, vzhled pro old-school stylu spotřebičů (Zábavy nebo originály) v pastelových barvách a udržet vše ostatní jednoduché.

Tmavě šedá – to není jen tak ledajaký ho-hum neutrální. Majitelé tohoto malého Brooklyn doma napumpovaly módní volby s tóny bohaté hnědé.

Burgundy Red – Slaďte merlot do skříňky pro kuchyně, která je připravena mít čas dobrého. Smaragd křeslo dodává završení bez skáčou do vánoční barevného území.

Růžové věci – Nemusí to vypadat jako Barbie Dream House. Tmavší magenta cítí jako doma v vzrostlou prostoru.

Kelly Green – Co by mohlo být docela tradiční černo-krémová kuchyně dostane přivítání výbuch jasu s backsplash v šťastný odstínem s názvem „řasa“.

Country Green – Buďte odvážní a malovat skříně ve své oblíbené barvě. Odtud rustikálním ošetřením zajistí, že zelená nepřemáhal prostor.

Sunflower Yellow – Živé barvy, jako je tento jasného slunečného tónem, vstřikování tolik potřebné teplo do malé kuchyně.

Jasně modré – Pokud nechcete pokrýt celou vaši kuchyň v jednom působivých odstínem, vybrat neutrální barvu spodních skříněk, a přidat silný úder se svrškem.

You may also like