Skip to main content

Kuchyňské přetvořit nápady, které se vyplatí

Kuchyňky jsou místem obživy a družnosti. Potraviny, rodina a přátelé prolíná k vytvoření výherní kombinace. Tak to dává smysl, že předělá jsou tak často zaměřené ke kuchyni. Ale co myslel na vaší kuchyně v dlouhodobém smyslu, pokud jde o investice a vrátit? Budou vaši kuchyň předělat projekty být pozitivní příspěvek k hodnotě vašeho domova, nebo budou naruší tuto hodnotu?

Chcete-li maximalizovat finanční návratnost vašich kuchyňských remodels, držet se základy v mysli a vyhnout se trendy. Trendy jsou zábavné, ale kupující jsou lépe informováni než kdykoli předtím, a klást větší důraz na pevných částic, jako jsou pulty, skříně a dobré osvětlení.

Jedna věc k zapamatování je, že vysoké náklady kuchyňské předělá neznamenají automaticky na vysoké výnosy. I přesto, že kupující může držet své předělá ve vysokém ocenění, vaše počáteční investice se může ukázat být natolik, že může být obtížné, aby jej splácet.

Malovat kuchyně inspirované barev

Malovat kuchyně inspirované barev

Barva je kořením života kuchyní. Vybírání dokonalé barvy nejsou jen dělá pro živé, příjemné místo, ale je to jedna myšlenka, že lze levně vrátit velkou hodnotu. Za o něco více než náklady na barvy a několika nástrojů můžete Majorly dial up Wow faktor na vaší kuchyně. Nech si to nadčasové a tradiční s all-bílé kuchyně barevné schéma. Nebo vzít opačný lepivost a jít šik s černou kuchyní. Feng Shui inspirované kuchyně barvy udržet věci v pohodě, uvolněně, a neutrální. Nedisponuje zde blokovány; barva vaší kuchyně je dána pouze na vaší fantazii.

Upgrade vaší kuchyňské linky

Jedno slovo nikdy nebudete chtít slyšet o vašich kuchyňských skříněk: datováno. Takže, přilákat maximální hodnotu ve vaší kuchyni předělat, dát skříně v horní části seznamu.

Aktualizovat své kuchyňské linky nemusí vždy znamenat vytržení a nahrazení aktuální skříně, i když v některých realitních trzích, může být nezbytné plné nahrazení. Aktualizace vaší kuchyně může být tak jednoduché a levné, jak malovat své skříňky. Nebo vykonávat své kreativní kotlety s fun, low-cost projekty kuchyně pro kutily jako ručně vyrobené dřevěné skříňky táhne.

Krok up, a to jak z hlediska nákladů a kupujícího odvolání, je skříň přebroušení. Přebroušení znamená nahrazení nejvíce vizuálně výraznější prostor skříněk, dvířka skříněk a čela zásuvek. Technik se týká skutečné dřevěné dýhy na stranu boxů skříní. Završení, který táhne společný projekt: nová skříň armatury.

Přidejte poutavé Backsplash

Eye-lov Backsplash

Kuchyně backsplash je ideální prvek přidat nebo aktualizovat, pokud jde o investice, neboť počáteční náklady jsou nízké, zatímco vizuální dopad je vysoká. Nízká cena přidání backsplash je vzhledem ke skutečnosti, že většina backsplashes jsou do-it-yourself. Třpytivé skleněné nebo kovové dlaždice jsou jistě přitahovat pozornost, a většina z nich může být self-nainstalovány jen s malou obklady know-how. Nebo držet cenu ještě nižší s Easy-to-do, kreativní do-it-yourself backsplash hacky, které mohou být dokončeny v den nebo dva: tapety, dlaždice obtisky, laminátové podlahy fošny, nebo dýhy kamene.

Nainstalovat Gorgeous Quartz Desky

Mezi kuchyňské desky, laminát, beton, nerezová ocel, pevný povrch a řada jiných soupeří o „nejlepší pultu“ stavu. Ale jedna pultu materiál vždy vede pack: křemenné desky. Hybridní minerálů a pryskyřic, křemen je téměř ideální materiál pro desky. Vypadá to, že přírodní kámen, ale je tvrdší než přírodní kámen. Je to jako nepropustný jako pevný povrch, ale nebude poškrábání jako pevný povrch. Tato chameleon ploch může nabývat různých osobností, také přijímají vše od tradiční kamenné podobného vzhledu k moderní a průmyslový vzhled betonu. Quartz desky jsou drahé, takže se ujistěte, váš domov očekávaný prodejní cena může podporovat tento upgrade.

Visí nějaké fantastické závěsná svítidla

Osvětlení kuchyně, často ignoroval, si zaslouží pozornost. Nejenže dobře navržený balíček osvětlení osvětlit vaše krásné kuchyně, osvětlení samo o sobě může stát předmětem pozornosti. Na rozdíl od tohoto jiného kuchyňského pohotovostním režimu, zapuštěné osvětlení, závěsná svítidla oznamuje sám vpředu uprostřed.

S kuchyní přívěsky, nejlepší rada je jít velké a tučným písmem. Ale ujistěte se, že měřítko velikosti přívěsků vaší kuchyni, a vyhnout se přemáhat prostoru.

You may also like