Skip to main content

Easy Kitchen Wall zdobení nápady

Easy Kitchen Wall zdobení nápadyMilujete pohledu do nejnovějších designových časopisů pro kuchyně zdobení nápady, ale nemají čas nebo rozpočet na hlavní předělat? Máme nějaké rychlé a snadné zdobení tipy, jak dát vaší kuchyně update hodné domácí časopisu. Nejlepší na tom je, že tyto kuchyně zdobení nápady mohou kombinovat krásně – použijte jednu nebo několik dohromady.

přirozeně vidíme věci v úrovni očí jako první, a jeden z nejnápadnějších změn, které můžete udělat, je vyzdobit své kuchyňské stěny. Většina kuchyně zdobení úsilí jsou umístěny na spotřebiči, desky, a pomůcek pro vaření. Ale stěny jsou místa, kde si můžete udělat velký vliv se snadnou DIY projektu.

Vzít rychlý pohled na vaší kuchyně. Co vidíte jako první? Špinavé, vrtání zeď? Nebo ještě hůře, zastaralý faux lak doplněný břečťanem nebo ovocnou stylu šablony práci? Je čas udělat změnu.

Aktualizace kuchyňské stěny dekor díky jednoduchému a designu zdatné změny změní váš vaření a kulinářský zážitek. Zde je 5 kuchyně zdobení nápady, které se zdí vaší kuchyně je od unavená inspiraci:

1. The Three-Color Palette

Barva je jedním z nejrychlejších a nejlevnějších způsobů, jak aktualizovat pokoj. Ale velké kuchyně barvy stěn nejsou náhodou. Tajemství spočívá v paletě tříbarevné:

Barva 1 : Stávající kuchyně barvy, které nelze změnit. To může být barva pultu nebo skříní.

Barva 2 : Neutrální dle vlastního výběru. Používá se pro novou kuchyňskou zeď barvy, které doplňuje barvy 1. Bude sloužit jako výzdoba pozadí.

Barva 3 : barva, která dělá vaše kuchyň unikátní. Je to často odvážné a nečekané barvy, která pracuje s vaší paletě. Barva 3 přidává pop do vaší kuchyně. Používejte ji jako prohlášení kus pro vaše příslušenství jako barové stoličky, vázy či nádobí.

Nejlepší způsob, jak najít perfektní paletu tří barev je chytit malovat vzorníky v odstínech se vám líbí a zamíchat je kolem, dokud jste spokojeni s kombinací. Jakmile najdete svůj podpis tři barevné palety, mějte sadu nátěrových čipů ruce pro nákupy příslušenství.

2. Nejlepší kuchyně zdobení nápady začít s kontaktním místem

Pokusit se zjistit svou aktuální kuchyň dekorem cestu návštěvník by ji zobrazit poprvé. Chodit do vaší kuchyně a přemýšlet o tom, co si všimnete. Je první věc, kterou uvidíte něco, co se vám líbí? Pokud ne, co byste raději všimnete jako první? Ujistěte se, že místo a nejbližší stěnou váš ohnisku.

Kontaktní místa jsou poutavé a vizuálně vyskočí na vás. Ve srovnání se zbytkem kuchyně, ústředním bodem je tučný a jedinečný. Chcete-li vytvořit ústřední zeď v kuchyni, vyzkoušejte některou z těchto technik:

  • Malovat svůj ohniskovou stěnu tučným stínu, kterou jste zvolili pro tři palety barev vaší kuchyni je
  • Viset velký kus umění na ohniskové stěnu
  • Použijte texturou, vzorované nebo zářivě zbarvené tapetu

Buď nebojácný při oblékání vaše kontaktní místo – je to jen jedna stěna.

3. Otevřete police – nejnovější trend v kuchyni na stěnu

Pokud jste aktualizovali kuchyně zdobení čerstvých módní vpřed barvami a fokální zdi, je čas přidat vrstvy. Nejnovější trend v designu kuchyně je otevřený regál, namísto skříní. Tento vzhled zesvětlí kuchyňský nahoru vytvořením vizuální prostor, ale vyžaduje, aby skrýt všechny Tupperware a neodpovídající brýle méně skříní.

Místo toho, aby vytrhl své horních skříněk, zkuste aktualizovat kuchyňskou zeď dekor tím, že umístí jeden nebo dva plovoucí police na otevřené zdi. Plovoucí police přicházejí v mnoha stylech a snadno se instalují. Udržovat plovoucí předměty stojan minimální a barevně sladěné za vzhled časopisu-ready.

Pro větší změnu, vzít dveře z jednoho nebo dvou kuchyňských skříněk a barvy nebo tapety na zadní straně skříně. Nyní máte nový otevřený stojan. Chcete-li dát svůj nový displej život, přidejte LED pod-skříň osvětlení pro zvýraznění položky. světla napájené bateriemi jsou k dispozici v případě, elektroinstalace skříň je problém.

4. Opatrně-Kurátorem Kitchen Wall design

Nastavte si kuchyň sebe přidáním dotkne vaší osobnosti. sbírek galerie na zdi jsou velmi populární s designéry a časopisy, protože jsou jedinečné a dělat nudnou stěnu zajímavé. Shromáždit oblíbené předměty dohromady a použít je jako kuchyňské zdi dekor.

Moderní kuchyně zdobení nápady pro kolekce galerie zeď patří:

  • Zarámované albové kryty
  • košíky
  • Zarámované tapety nebo textilie vzorníky
  • klasická jídla
  • Prázdné starožitné rámy různých tvarů a velikostí
  • Různé zrcadel

Neexistují žádná absolutní návrhová pravidla při tvorbě kuchyň galerie zdi. Symetrické, vzorované nebo freestyle umístění jsou dobré přístupy. Chcete-li ušetřit čas (a navíc nehty díry na stěně), uspořádat sbírku na podlaze před zavěšením za nejlepší rozestup a umístění.

5. Přizpůsobte vaše kuchyně zeď s tabuli Paint

Plechovka černé tabuli barvou je levná a skvělý způsob, jak se oblékat akcentovaných zeď ve vaší kuchyni. Black je tučné, poutavý stěna barva a perfektní kulisu pro stále se měnící křídy umění.

Pokud jste z prostoru zdi, povrch dveří nebo skříň je další velká tabule (a večeře výběrem z menu) ve výrobě. Nezapomeňte vrstvy. Plovoucí police nebo galerie kolekce stěna na tabuli zeď zvyšuje jedinečný vzhled vašich nových, inspirovaný kuchyňské stěny.

You may also like