Skip to main content

Stylový kuchyňské linky Inovace pro jasný, Upscale kuchyně

Stylový kuchyňské linky Inovace pro jasný, Upscale kuchyně

Vaše kuchyňské linky udával tón pro zbytek vaší kuchyně. Pokud máte otevřený půdorys, mají také velký vliv na celkový design vašeho domova. Upgrade kuchyňské linky lze přidat hlavní wow faktor do místnosti či celý domov. Budete také získat velkou návratnost investic.

Podle nákladů oproti zprávě hodnota pro rok 2015, v závislosti na rozsahu vašeho kuchyňského projektu, lze očekávat návratnost 67-80% vaší investice. Tak se ponořit a zase nejpoužívanější místnosti ve vaší domácnosti do své nejoblíbenější vesmíru!

Zkuste to odvážný, neočekávané barvy

Většina kuchyňské linky jsou některé variace mořidla nebo nověji pouze bílé nebo černé barvě. Zvážit další nečekaný návrh volbou pro vaši kuchyni výběrem odvážné barvy na hladký povrch, jako jsou tyto kluzké spálených oranžové skříní.

Udržujte zbytek konstrukce palety neutrální, takže vaše skříně může učinit prohlášení, aniž by přemáhat prostoru. Dvojice s ostrým hardware z nerezové oceli a zařízení pro moderní vzhled s tunou osobnosti.

Maximalizovat svůj vertikální prostor s Bright White

Pokud máte vysoké stropy, nebo jen chcete vytvořit iluzi vysoké stropy, podívejte se jasně bílé vysoké kuchyňské linky.

V závislosti na kvalitě vašich stávajících skříní, může to být DIY projekt, který si můžete vzít na, prostě malování a aktualizovat hardware, aby vaše kuchyň vypadat upscale. Přidejte korunu lití, kde skříně setkat strop vytvořit plynulý vzhled.

Kombinovat různé materiály, použijte osvětlení pro zvýraznění speciální položky

Pokud se vám líbí čistý vzhled skla dvířka skříněk, ale mají strach nevedete dost uklizené kuchyni mít obsah skříněk na neustálém displeji, tam je kompromis.

Vyměnit několik dvířka skříněk se skleněnými vložkami, aby vaše kuchyň vypadat otevřenější a předvést předměty, které máte rádi, stejně jako výběrové čajové šálky, porcelán, nebo váš oblíbený šedozelená deskami, které dodávají velkou pop barvy do vaší kuchyně.

Přidejte jednoduché osvětlení skříně pro zvýraznění své speciální předměty, a zároveň bude vaše kuchyň pocit jasnější, větší a příjemnější.

Vyberte si aktualizovanou verzi tradičního dřeva obilí Skříně

Většina dřeva skříně mohou dům vypadat velmi starý. Ale není nutné je všechny vzdát. Stále můžete nyní trvanlivost a teplo dřevěných skříněk a udržet prostor při pohledu moderní pouhým výběrem modernější povrch.

Tyto dřevěné skříně vykouzlit jemný rustikální pocit regenerované dřeva. Jejich multidimenzionální barva dává zvětralý pohled z dálky, zatímco hladký povrch, skleněné poličky, a jasně bílé desky pomáhají prostor vzhled světlé a moderní.

Vytvořte pastvou pro oči, stejně jako váš žaludek

Pokud máte vášeň pro vaření a zábavné, pravděpodobně to ukazuje ve svém nádobím. Neskrývají krásné servírovacího nádobí nebo své fantazie nové kuchyňské gadgets stojí za tmy, těžké dvířka skříněk.

Převést všechny své kabinet dveře se sklem vytvořit otevřený prostor, který dává vyniknout všechno kulinářské. Skleněné skříňky otočit nádobí do kresby, takže barvy a vzory nádobí stanou stejně důležitých konstrukčních možností, jak barvu stěny nebo backsplash.

Skleněné skříňky vás nutit, aby si zorganizujete – alespoň pokud společnost přijde – nebo riskovat, že svědkem zmatku pokaždé, když vstoupí do kuchyně. Oni také dělají to mnohem jednodušší pro hosty k navigaci vaší kuchyně.

You may also like