Skip to main content

Krásné skandinávské kuchyně Design: Nápady a Inspirace

Eclectic a oh-tak-stylový skandinávský téma táhne od většiny živých, jídelní částí a ložnicí – ale kuchyň je místo, kde to opravdu vyjde zářit. Krok uvnitř kuchyních těchto padesáti domů ukazuje, že skandinávský může být mnohem víc než jen bílými stěnami, dřevěnými podlahami a lemované dlažby. Tady, světlé hořčice truhlářství a kostkovaný podlahy splňují snové pastely a blokování monochromy. Vzorníku rámy a jemnější prvky větrných skříní kolem laviček a kóji díry kolem ozdoby. Rostlinný život visí a skrývá současně, závan čerstvého vzduchu ve světlých a vzdušných prostorů. Zúčastněte se našeho turné vidět.

lehká dřevěná podlaha bílá cihla skandinávská kuchyně

Bílá cihlová a truhlářství otevřít lehký a jasný prostor posetý bílými doplňky, centrální dřevěný stůl, černé vzorníku nohy a osvětlení.

Skandinávská kuchyně světlo dřevo bílé jednoduché kulaté rysy

Osvětlená maskovaným lampou této kuchyni přidává do skandinávských s pastelově modrou skříněk, ze světlého dřeva, bílou police a klasický SMEG.

jednoduchá kuchyně bílá a dřevo Scandinavian

Šablony vytvořit postavu v křesle nohou a různě tvarované kapky osvětlení. Široké tabule bílé a dřeva tvarovanými tvary, zatímco tradiční skandinávské prvky nahlédnout za bílých cihel.

bílá cihlová zeď lavice regály skandinávské kuchyně

Přinést černé na Skandinávii s francouzským skříněk v tmavším odstínu. Chrom lednice a trouba dělat klasické bílé a dřeva moderní.

Skandinávská kuchyně zelené a modré židle černé a bílé dlaždice

Udělat tence lemované dlaždice funkci v městské džungli atmosféře. Tato kuchyně mísí ho s černým SMEG a skříněk, závěsné zařízení a neodpovídající školáka židle.

uvolněná skandinávské kuchyně pruhované koberec školáka židle

Skandinávské je natolik jednoduchý, že jednat minimální. Dřevěné podlahy a bílé kachlová vstupní setkat pruhovaný koberec, široký-rýžovalo skříně a smrt hvězdy ve stylu lampy.

Bydlení ozdoby ze dřeva, tento prostor vyzařuje čistě bílé místo. Šedý slingback, jednoduché ilustrace a šifon závěsy sedět stranou.

Bydlení ozdoby ze dřeva, tento prostor vyzařuje čistě bílé místo. Šedý slingback, jednoduché ilustrace a šifon závěsy sedět stranou.

obyčejný bílý skříněk chrom nabízí skandinávské kuchyně

Go minimalistický s širokým bílým truhlářství s POPs chromu. Francouzská okna a zavěšení závod představí přírodu.

Vytvoření více přirozený pocit s lehčí tóny dřeva. Více hrnkové rostliny přikrýt a schovávat za šedými akcenty na velkoformátové dlažby břidlice.

kuchyňské studio celý bílý minimalistický

tvary formuláře v jednoduché bílé, na menším prostoru. Tato kuchyně se vine kolem všichni-bílý sporák, digestoř a lavice přidat světlo do místnosti.

holé Scandinavian kuchyně bílá dlažba open černé orámované okno

Drsné prvky zavést rustikální atmosféru. Bílá lavice, sedací a podlahy vítají texturou stěny, hrubý dřevěný stůl a sloup. Dome One-Light je jídelna přívěsek tady a Caravaggio, kuchyň přívěsek používá.

bílé a dřevěné kuchyňské minimalistický vzorníku stoličky

Nech si to sladké voština popisovat, bod rozdílu pro každou skandinávské kuchyně. Optické závory vlnách do bílých blokových prvků a pečlivé zahřátí dřevěné lemování. Dvě kuchyně barové stoličky a lucerna hra s šablonování.

Scandinavian monochromatický kuchyňské černé akcenty bílé lednice

Sedí na mramorové podlaze, tento skandinávský inspirovaný prostor přináší eleganci s zakřivenými bílými židlemi, s tenkými vyražen stoly a jednoduché bílé světlo. Tabule panel naznačuje povstání.

inspirativní citát na tabuli zdi skandinávské kuchyně

Tabuli lze také rozšířit prostor. Bílá skříněk s černou vstup vypadá dostatečně prostorná pojmout velké kaligrafické psaní, židle a na kole. Černá stěna hraje stejný trik s velkými čtvercovými okny.

You may also like