Skip to main content

Nejlepší kuchyně rozvržení vzory pro váš domov

Každý má jiné potřeby pro jejich kuchyňského prostoru. Tak jak se můžete rozhodnout o nejlepší rozložení, aniž by s přihlédnutím k faktorům, jako potřebám kuchaře, zda chcete, aby vaše kuchyň, aby společenským centrem a potřeba blízkého jídelním prostorem? Všechny tyto faktory akutně hrát do svého rozhodnutí přetvořit vaši kuchyň v duchu jednoho rozložení než jiné rozložení.

Ale na konci, to je často k dispozici kuchyňský prostor, který určuje rozložení. Není-li to váš vlastní-postavený dům, bude to mít určité množství a uspořádání prostoru, který vás navede směrem k rozložení. Seznámí se základními typy kuchyňských rozvržení dostupných ve většině domů, a jak můžete udělat změny v těchto rozvržení tak, aby byly více vizuálně přitažlivý a funkční.

Chodba-Style nebo Galley kuchyně

Chodba-Style nebo Galley kuchyně - Nejlepší kuchyně rozvržení vzory pro váš domov

Kuchyně chodba stylu se skládá ze dvou rovnoběžných stěn, které jsou zhruba 48 palců od sebe, jakmile byly instalovány skříně. Chodba kuchyň je těsný, úzký prostor se často nacházejí v obytných domech, bytech a malých single-rodinné bydlení.

Klady

Z hlediska kuchyňských funkcí, rozložení koridor styl je prospěšná, protože všechny klíčové služby jsou v těsné blízkosti.

Chodba stylu kuchyně jsou zastrčený, takže větší podlahovou plochu v domácnosti k dispozici pro jiné činnosti.

Nevýhody

Jedna hlavní nevýhoda koridorů kuchyní je, že jsou pouze kuchyně. Vzhledem k těsným odstupem, to je nemožné, aby se vešly jídelně nebo kuchyňský ostrůvek v kuchyni. Nicméně, vzhledem k malé vzdálenosti dvou rovnoběžných přepážek, není potřeba ostrova.

Kuchyně koridor stylu mají špatnou prodejní hodnotu v případě, že domov je dostatečně velká, aby pojala větší kuchyň.

Tvaru L Kuchyně Layout

Tvaru L Kuchyně Layout

Tvaru L kuchyně layout je klasický design, který splňuje potřeby většiny středně velkých domů a byl úspěšně použit pro desetiletí. , Které tvoří písmeno „L“, skříně probíhají ve dvou směrech, často s jedné části skříně déle než ostatní části.

Klady

Toto uspořádání využívá koncepci kuchyňského trojúhelník, kde je workflow organizované ve zhruba trojúhelníkový tvar mezi sporákem, lednicí a dřezem. I když to není jediný rozložení využít kuchyňského trojúhelníku, rozložení ve tvaru písmene L je nejkompaktnější a cenově efektivní design, který používá kuchyňský trojúhelník.

Toto uspořádání otevírá podlahovou plochu pro přidání jídelním koutem nebo ostrova.

Mnoho výrobců kuchyň kabinet mají sady spárovaných bází a horních skříněk, které tvoří základ ve tvaru písmene L designu kuchyně.

Nevýhody

Skříň prostor v rohu je hluboké a obtížně přístupné. Z tohoto důvodu, rohová skříňka prostor skončí jako úložiště pro staré kontejnery, sklenic a dalších málo využívaných předmětů. Jeden způsob, jak bojovat proti tomuto problému je instalace líné Susan k položkám cyklu celé této rozlehlé prostoru.

One-Wall Kitchen Layout

Jeden-stěna kuchyně layout design je základní, jak to dostane. Tento design je ideální pro dlouhé a úzké prostory. Všechno, co v kuchyni, včetně skříňky, dřez, lednice, sporák, myčka, se soustřeďuje na jedné dlouhé zdi.

Klady

One-nástěnné kuchyňské rozvržení jsou jednoduché navrhnout a nainstalovat.

Vzhledem k vysokým nákladům na kuchyňské předělá, design jedna stěna je poměrně levná, protože používá méně skříněk.

I když to nevyužívá klasickou kuchyňskou trojúhelník, jeho lineární konstrukce stále umožňuje nerušený dopravního proudu.

Nevýhody

Counter prostor je velmi omezený. Tento problém může být zmírněn tím, že instaluje kuchyňský ostrůvek probíhající rovnoběžně s skříních.

Kuchyňské služby jsou umístěny dále od sebe, než u jiných typů rozvržení.

Tvaru U Kuchyň dispozičního řešení

Ve tvaru písmene U kuchyně návrhu se skládá ze tří částí spodních skříněk, tvořících obvod prostoru, s jedním koncem otevřeným. Ve tvaru písmene U layout potřebuje mít k dispozici tři stěny tak, aby mohl být zaveden. Alternativně, namísto třetí stěny, můžete spustit poloostrov ven. Tento poloostrov se může skládat ze spodních skříněk a prodejní pult.

Klady

Ve tvaru písmene U kuchyně layout je lepší než mnoho jiných dispozic, protože balení více služeb do svého prostoru.

Tato kuchyně rozvržení umožňuje více horních skříněk, než s jinými rozvržení.

Nevýhody

Ve tvaru U kuchyně rozvržení tvoří slepé uličky, které zastaví tok dopravy v domácnosti.

Pokud nemáte dostatek prostoru, může být obtížné vtěsnat velké dost a opravdu funkční kuchyňský ostrůvek do tvaru U kuchyňského designem.

You may also like