Skip to main content

Best Virtuves izkārtojuma modeļi Your Home

Ikvienam ir atšķirīgas vajadzības, par viņu virtuves telpu. Tātad, kā jūs varat izlemt par labāko izkārtojumu, neņemot vērā tādi faktori kā Pavārs vajadzībām, vai jūs vēlaties, lai jūsu virtuvē būt sociālo centru un nepieciešamība tuvākajā ēdamistabas telpu? Visi šie faktori akūti spēlēt uz jūsu lēmumu pārveidot savu virtuvi gar līniju vienas izkārtojums nekā citu izkārtojumu.

Tomēr, galu galā, tas bieži vien ir pieejama virtuve telpu, kas nosaka izkārtojumu. Ja jums ir pasūtījuma būvēti mājās, tas ir zināma un izvietojums telpā, kas norāda uz izkārtojumu. Uzziniet par galvenajiem veidiem, virtuves izkārtojumu pieejamos vairākuma māju, un kā jūs varat veikt izmaiņas šajās izkārtojumu, lai padarītu tos vizuāli pievilcīgus un funkcionāla.

Koridoru-Style vai Galley Kitchen

Koridora-Style vai Galley Kitchen - Best Virtuves izkārtojuma modeļi Your Home

Koridors stila virtuve sastāv no divām paralēlām sienām, kas ir aptuveni 48 collas viena no otras, tiklīdz skapji ir uzstādīta. Koridors virtuve ir saspringts, šaura telpa bieži atrodamas Condominiums, dzīvokļu, un mazo vienģimeņu dzīvesvietām.

Pros

No viedokļa virtuves funkcijas, koridors stils izkārtojums ir izdevīga, jo visi no svarīgākajiem pakalpojumiem atrodas nelielā attālumā.

Koridora stila virtuves ir tucked prom, atstājot vairāk platība mājās pieejamo citām darbībām.

mīnusi

Viens galvenais trūkums koridora virtuvēs ir tas, ka tie ir tikai virtuvēs. Sakarā ar saspringto atstarpes, tas ir iespējams, lai ietilptu ēdamistaba vai virtuves salu virtuvē. Tomēr, ņemot vērā ciešo atstarpes abu paralēlo skaitītāji, nav nepieciešams salas.

Koridora stila virtuvēs ir slikta tālākpārdošanas vērtību, ja mājās ir pietiekami liela, lai izvietotu lielāku virtuvi.

L-veida virtuves izkārtojums

L-veida virtuves izkārtojums

L-veida virtuvē izkārtojums ir klasisks dizains, kas apmierina lielāko daļu vidēja lieluma mājās un ir veiksmīgi izmantota gadu desmitiem. Veidošana burtu “L”, skapji pagarināt divos virzienos, bieži vien ar vienu sadaļu skapju ilgāk nekā citu posmu.

Pros

Šis izkārtojums izmanto jēdzienu virtuves trīsstūris, kurā darbplūsmas ir organizēta aptuveni trijstūra forma starp plīti, ledusskapi un izlietni. Lai gan tas nav vienīgais izkārtojums izmantot virtuves trijstūra, L-veida izkārtojums ir visvairāk kompakts un izmaksu ziņā efektīvu dizainu, kas izmanto virtuves trīsstūri.

Šis izkārtojums paver platība uz pievienojot ēdamzonu vai salu.

Daudzi virtuves skapis ražotāji komplekti, saskaņotu bāzes un sienas skapji, kas veido pamatu L-veida virtuves dizainā.

mīnusi

Ministru kabineta telpas stūrī, ir dziļi un grūti piekļūt. Tāpēc, stūra skapis kosmosa beidzas izveidota kā krātuve vecu konteineriem, burkas, un citas Mazlietotu posteņiem. Viens veids, kā cīnīties pret šo problēmu, ir uzstādīt laisku Susan uz cikla posteņiem visā šajā kavernozs telpu.

One-Wall Virtuves izkārtojums

Viena siena virtuves izkārtojums dizains ir kā pamata, kā tas izpaužas. Šis dizains ir ideāli piemērots garās un šaurās vietās. Viss virtuvē, ieskaitot skapji, izlietne, ledusskapis, plīts un trauku mazgājamo mašīnu, tiek koncentrēta uz vienu garo sienu.

Pros

Viena sienas virtuves izkārtojumi ir viegli projektēt un uzstādīt.

Salīdzinot ar augsto izmaksu virtuves remodels, viena siena dizains ir samērā lēti, jo tā izmanto mazāk skapji.

Lai gan tas nav izmantot klasiskās virtuves trīsstūri, tā lineārs dizains joprojām pieļauj neierobežotu satiksmes plūsmu.

mīnusi

Counter telpa ir ļoti ierobežota. Šo problēmu var mazināt, uzstādot virtuves salu stiepjas paralēli skapjiem.

Virtuves pakalpojumi tiek izvietotas tālāk viena no otras, nekā ar citu veidu izkārtojumu.

U-formas Virtuves Maketēšana

U-veida virtuves izkārtojums sastāv no trim sekcijām parasto kamerām veido perimetru telpā, ar vienā galā ir atvērts. U-veida izkārtojums ir jābūt trīs pieejamos sienām, lai to varētu īstenot. Alternatīvi, nevis trešās sienas, jūs varat palaist pussalu āru. Šo pussala var veidot bāzes skapjiem un virsmas.

Pros

U-veida virtuvē izkārtojums ir pārāka par daudzām citām izkārtojumu, jo tas pa vairākus pakalpojumus savā telpā.

Šī virtuves izkārtojums ļauj vairāk augšējo sienas skapjos, nekā ar citiem izkārtojumiem.

mīnusi

U-veida virtuves izkārtojumu veido strupceļā, kas aptur satiksmes plūsmu, kas mājās.

Ja jums ir pietiekami daudz vietas, tas var būt grūti izspiest pietiekami liela, un patiesi funkcionālu virtuves salu par U-veida virtuves dizainā.

You may also like