Skip to main content

Skaists Skandināvijas Virtuves Dizains: Idejas un Iedvesma

Eklektisks un oh-tā stilīgs, Skandināvijas tēma stiepjas vairumam dzīves, ēdināšanas un guļamistabu jomās – bet virtuve ir, ja tā patiešām nāk, lai spīdēt. Solis iekšpusē virtuvēm šo piecdesmit mājās rāda Skandināvijas var būt daudz vairāk nekā tikai baltas sienas, koka grīdas un izklāta flīzēm. Lūk, spilgti sinepes cabinetry un rūtainā grīdas satikt sapņaini pasteļi un bloķēt monochromes. Trafaretu rāmji un smalkākas elementi vēja kastes ap soliņiem un Cubby caurumus ap rotājumiem. Augu dzīve karājas un slēpj vienlaicīgi, lai ieelpotu svaigu gaisu viegls un gaisīgs telpās. Veikt mūsu ceļojumu, lai redzētu.

gaismas koka grīda balta ķieģeļu skandināvu virtuve

Balta ķieģeļu un cabinetry atvērt gaismas un gaišu telpu izraibināta ar baltiem aksesuāriem, centrālā koka galda, melns trafaretu kājām un apgaismojumu.

Skandināvu virtuves gaismas koka baltas vienkāršas apaļas funkcijas

Lit ar maskēta lampas, šī virtuve palielina Skandināvijas ar pasteļa zilu cabinetry, gaiša koka, baltu plauktu un klasisko MVUG.

vienkāršs virtuves balts un koksnes Skandināvijas

Trafareti veidot raksturu krēslu kāju un dažādi formas drop apgaismojumu. Platas rūtis baltā un koka formas formas, bet tradicionālās skandināvu elementi palūrēt aiz baltu ķieģeļu.

balts ķieģeļu siena sols plaukti Scandinavian virtuves

Bring melnas uz Skandināviju ar franču cabinetry ar tumšāku nokrāsu. Izmantojot Chrome ledusskapis un krāsns padarīt klasisks balts un koksnes mūsdienu.

Skandināvu virtuves zaļā un zilā krēsli melnā un baltā flīzes

Make plānās izklātas flīzes, funkcija pilsētas džungļu atmosfēru. Šī virtuves maisījumi to ar melnu MVUG un cabinetry, karājas augus un pastāvot skolnieks krēsli.

atviegloti Skandināvijas virtuves svītrainas paklājs skolnieks krēsli

Skandināvu ir pietiekami vienkārši rīkoties minimāla. Koka grīdas un balta flīžu ieplūdes apmierinātu svītrainu paklāju, plaša stiklotas skapji un nāves zvaigzne stila lampa.

Mājokļu rotājumi koka, šī vieta izstaro tīru balto laukumu. Pelēka slingback, vienkāršs piemērs un šifons aizkari sēdēt uz sāniem.

Mājokļu rotājumi koka, šī vieta izstaro tīru balto laukumu. Pelēka slingback, vienkāršs piemērs un šifons aizkari sēdēt uz sāniem.

baltu Skapju hroma funkcijas skandināvu virtuve

Iet minimālisma ar platu, baltu cabinetry ar pops ar hromu. Franču logu un piekārtiem augu ieviest dabu.

Izveidot dabiskāku justies ar vieglākiem koka toņus. Vairāk podos pārklājus un slēpties aiz pelēkiem akcentiem uz liela formāta šīfera flīzēm.

studio virtuve viss balts minimālisma

Form formas vienkāršā baltā, par mazāku platību. Šis virtuves vējš ap visu baltu plīts, tvaika nosūcējs un sola, lai pievienotu gaismu telpā.

tukša Skandināvu virtuves balta flīžu grīdas atvērts melns rāmjiem logu

Rough elementi ieviest zemniecisks justies. White soliņi, krēsli un grīdas laipni textured sienas, aptuvenu koka galds un pīlāru. Dome One-Light ir ēdamistabas kulons šeit un Karavadžo, virtuves kulons izmantots.

balts un koka virtuves minimālisma trafaretu taburetes

Keep it salds ar šūnveida sīki, parādīt atšķirības jebkurā skandināvu virtuvi. Gaismas aizkari billows uz baltiem bloka elementu un rūpīgu silta koka apmales. Divas virtuves Bāra krēsli un laterna spēlēt ar trafarēšana.

Skandināvu vienkrāsains virtuves melniem akcentiem balts ledusskapis

Sēž uz marmora grīdas, šis skandināvu iedvesmoja telpa rada eleganci ar izliektas baltiem krēsliem, plānas trafaretmarķējums galdi un vienkāršu baltu gaismu. Tāfeles panelis graša pie nemieriem.

inspirational quote uz tāfeles sienas Skandināvijas virtuvi

Tāfeles var arī paplašināt telpu. Baltā Skapju ar melnu ieplūdes izskatās pietiekami plašs, lai izmitinātu lielu kalogrāfiskā rakstība, krēsli un ar velosipēdu. Melna siena spēlē to pašu triku ar lieliem, kvadrātveida logiem.

You may also like