Skip to main content

Krāsaini Virtuves Paint idejas, kas palīdzēs atdzīvināt jūsu mājās

Krāsaini Virtuves Paint idejas, kas palīdzēs atdzīvināt jūsu mājās

Virtuves ir kur dzīve notiek: ģimenes vakariņas, mācot saviem bērniem, kā gatavot, un pat uzzināt, cik garš tie aug iekšpusē pieliekamais durvīm. Pārveidot jūsu ģimenes mīļāko istaba mājā, izvēloties spilgtas krāsas krāsu no mūsu Pārraudzītie izvēle – tad nozagt vēl dekorēšanai iedvesmu no šiem krāšņs virtuves dizaina idejas. Ir pienācis laiks, lai saņemtu cooking!

Rudzupuķu Blue – Šis saldais, Midwestern ēnā izskatās papildus jautri, kad iekļauts ar rakstu flīzes. Instalējiet flīzes visu ceļu augšup ceļā uz jautru backsplash, kas vienkārši nebūs atmest.

Soft Blue Grey – Šī jaukā virtuves izveidoja Velinda Hellen par Emīliju Henderson Design izmanto nomierinošu zils-pelēks korpusiem. Mierīga ēnā kā šis nekad get vecs.

Hunter Green – Veikt bižele no dizaina komandas Studio McGee: Šis moderns ēnā padara jebkuru virtuve izskatās svaiga un mūsdienu. Uzturiet gaišu pārī krāsas ar baltu backsplash un bailīgs flīžu grīdas.

Sunny Laquer – Šī spīdīgs materiāls nāk daudz treknrakstā krāsas ir super izturīgs un to var pārveidot tradicionālo virtuvi par mūsdienu showstopper.

Tumši Plūmju – Šis dramatiskais purpura krāsa, lai noskatītos, kas paredzēti saskaņā ar dizainera Francesco Bilotto. “Jūs redzat šo toni showcased visur no virtuves skapjiem līdz vestibilos,” viņš saka. Mēs esam daļējs dramatisko backsplash šajā modernajā telpā.

Rustic Zaļā – Lauku māja virtuve lauku Konektikutā kopēts apstādījumiem ārpuses uz laidback atkāpties. Neveiksiet bloks salu vietā silta koka galda padara telpu justies daudz lielāks.

Poppy Mint – Lai iegūtu retro izskatu, izskatu old-school stila ierīcēm (atpūta vai oriģinālus), pasteļi un saglabāt viss pārējais vienkāršs.

Tumši pelēka – Tas nav tikai kāds ho-hum neitrāls. Šīs tiny Bruklinas mājas īpašnieki sūknē up moderns izvēli ar padomiem bagātu brūnu.

Burgundy Red – Saskaņojiet Merlot jūsu skapji virtuvi, kas ir gatavi, lai būtu labs laiks. Smaragda krēsls piebilst apdares touch bez pagrieziens uz Ziemassvētku krāsu teritorijā.

Rozā lietas – tas nav izskatās Barbie Dream House. Tumši fuksīna jūtas kā mājās pieaugušā-up telpu.

Kelly Green – Kādi varētu būt diezgan tradicionāla melnā un krējuma virtuves saņem sagaidīšanu pārsprāgt spilgtuma ar backsplash ar laimīgu nokrāsa sauc par “jūras aļģu.”

Valsts Green – Esi drosmīgs un krāsu skapji jūsu mīļākā krāsa. Lūk, zemniecisks apstrāde nodrošina zaļā nav apbērt telpā.

Sunflower Yellow – Spilgtas krāsas, piemēram, šo spilgti saulainā tonis, injicēt tik nepieciešamo siltumu mazos virtuvēs.

Bright Blue – Ja jūs nevēlaties, lai segtu visu jūsu virtuvē vienā iespaidīgāki nokrāsu, izvēlēties neitrālu krāsu apakšējo skapji un pievienot spēcīgs perforators ar virsu.

You may also like