Skip to main content

Virtuves pārveidot Idejas, kas atmaksājas

Virtuves ir vieta, uzturs un sabiedriskumu. Pārtika, ģimenes un draugu maisīt, lai izveidotu labāko kombināciju. Tātad, tas padara perfektu sajūtu, ka remodels tik bieži tiek vērstas uz virtuvi. Bet ko par to domā jūsu virtuvē ilgtermiņa nozīmē, attiecībā uz ieguldījumiem un atgriezties? Vai jūsu Virtuves pārveidot projektiem būt pozitīvs ieguldījums, lai jūsu mājas vērtību, vai arī tie graut šo vērtību?

Lai palielinātu finansiālo atdevi jūsu virtuves remodels, saglabāt pamatus prātā un izvairīties no tendences. Tendences ir jautri, bet pircēji ir vairāk informēti nekā jebkad agrāk, un lielāku nozīmi cieto elementiem, piemēram, skaitītāji, skapji, un labu apgaismojumu.

Viena lieta atcerēties ir tas, ka augsto izmaksu virtuves remodels nav automātiski tulkot augstu peļņu. Pat ja pircēji var turēt savu remodels augstu sakarā jūsu sākotnējais ieguldījums var izrādīties tik daudz, ka tie var būt grūti maksāt tā off.

Paint Jūsu virtuvē iedvesmoja krāsu

Paint Jūsu virtuvē iedvesmoja krāsu

Krāsa ir spice virtuves dzīvi. Picking perfektu krāsu, ne tikai padara dzīvīgu, patīkamu telpu, bet tas ir viens ideja, ka var lēti atgriezties lielu vērtību. Par nedaudz vairāk nekā izmaksas par krāsas un dažus instrumentus, jūs varat majorly dial up wow faktors jūsu virtuvē. Keep it mūžīgas un tradicionālo ar visu balto virtuves krāsu shēmu. Vai ņem pretēju lipīgumu un iet šiks ar melnu virtuvi. Fen šui-iedvesmoja virtuves krāsas glabāt lietas atdzist, atvieglinātas un neitrāls. Nav tabu šeit; krāsu jūsu virtuvē ir diktē tikai ar savu iztēli.

Uzlabot Jūsu virtuves skapji

Vienu vārdu jūs nekad vēlaties dzirdēt par jūsu virtuves skapji: datēts. Tātad, lai piesaistītu maksimālo vērtību jūsu virtuves pārveidot, ielieciet skapji augšpusē savu sarakstu.

Atjaunināšana virtuves skapji ne vienmēr ir nozīmē izraujot un aizstājot savu pašreizējo skapji, lai gan dažos nekustamā īpašuma tirgu, pilna nomaiņa var būt nepieciešami. Jūsu virtuvē atjaunināšana var būt tikpat vienkārša un lēta, jo krāsošana jūsu skapji. Vai izmantot savas radošās karbonādes ar jautru, zemu izmaksu virtuves DIY projektu, piemēram, handcrafted koka skapis velk.

Soli uz augšu, gan izmaksu un pircēju apelācijas sūdzību, ir skapis refacing. Refacing nozīmē aizstātu Kabineta vizuāli nozīmīgu teritoriju, Ministru kabinets durvis un atvilktņu frontēs. Tehniķis piemērojama reāla koka finiera pusē skapja kastes. Apdares touch, kas velk projektu kopā: Jauni MK ķermeņi.

Pievienot uzkrītošā Backsplash

Uzkrītošā Backsplash

Virtuves backsplash ir ideāls elements, lai pievienotu vai jaunināt uz ieguldījumiem, jo ​​sākotnējās izmaksas ir zemas, bet vizuālā ietekme ir augsta. Zemā cena pievienojot backsplash ir sakarā ar to, ka lielākā daļa backsplashes ir do-it-yourself. Shimmering stikla vai metāla plāksnes ir pārliecināts, lai piesaistītu uzmanību, un lielākā daļa var būt self-instalēta tikai nedaudz flīzēšanas know-how. Vai saglabāt cenu vēl zemāku ar viegli-to-do, radoša do-it-yourself backsplash hacks, kas var tikt pabeigti vai divas dienas: tapetes, flīžu decals, lamināta grīdas dēļiem vai finiera akmens.

Instalējiet Krāšņs Quartz Countertops

Starp virtuves countertops, lamināts, betona, nerūsējošā tērauda, ​​cietas virsmas, un vairāki citi vie “labāko countertop” statusu. Bet viens countertop materiāls vienmēr vada iepakojumā: kvarca countertops. Hibrīdu minerālvielām un sveķiem, kvarca ir gandrīz ideāls materiāls countertops. Izskatās, dabiskā akmens, bet ir grūtāk, nekā dabiskā akmens. Tas ir tik necaurlaidīgs kā cietas virsmas, bet tas neskrāpē tāpat cietas virsmas. Šī hameleons virsmām var būt dažādas personības, arī pieņemot visu, sākot no tradicionālās akmens līdzīgu izskatu ar moderns un rūpniecības izskatu betona. Kvarca countertops ir dārgas, tāpēc pārliecinieties, ka jūsu mājas plānots pārdošanas cena var atbalstīt šo jauninājums.

Hang dažas fantastiskas Lighting

Virtuves apgaismojums, bieži vien ignorē, ir pelnījis uzmanību. Ne tikai tas ir labi izstrādāts apgaismojuma pakete izgaismo savu skaisto virtuvi, apgaismojums pats var kļūt objekts uzmanību. Atšķirībā no šī otrā virtuves gaidīšanas režīmā, padziļinājumā apgaismojums, kulons apgaismojums paziņo sevi priekšā un centrā.

Ar virtuves kuloni, labākais padoms ir iet liels un drosmīgs. Bet pārliecinieties mēroga izmēru piekariņi jūsu virtuvē, un izvairīties milzīgs telpu.

You may also like