Skip to main content

Stilīgs Virtuves kabineta Upgrades par Bright, Upscale Kitchen

Stilīgs Virtuves kabineta Upgrades par Bright, Upscale Kitchen

Jūsu virtuves skapji noteikt toni par pārējo Jūsu virtuvē. Ja jums ir atvērta stāva plānu, tie arī ir liela ietekme uz kopējo dizainu Jūsu mājās. Jaunināšana jūsu virtuves skapji var pievienot lielu wow faktors uz istabu vai pat visu jūsu mājās. Jūs arī saņemt lielu atdevi no jūsu ieguldījuma.

Saskaņā ar izmaksu vs Value ziņojumu 2015. gadā, atkarībā no jomas jūsu virtuves projektu, jūs varat sagaidīt 67-80% atdevi no jūsu ieguldījuma. Tātad, veikt ienirt un pagrieziet visvairāk izmantotajiem istabas jūsu mājās uz savu absolūto iecienītāko kosmosā!

Mēģiniet drosmīgu negaidīta Krāsa

Lielākā daļa virtuves skapji, ir dažas variācijas beicēšanas vai nesen, tikai balts vai melns. Apsveriet daudz negaidītu dizaina izvēle jūsu virtuvē, izvēloties treknrakstā krāsas gludu apdari, piemēram, šo slidens sadegušo apelsīnu skapjiem.

Uzglabāt pārējo Jūsu dizains paletes neitrālu, lai jūsu skapji var sniegt paziņojumu, nepārslogojot vietu. Pāris ar izteiksmīgu nerūsējošā tērauda aparatūras un iekārtu par modernu izskatu ar ton personību.

Maksimizēt Jūsu vertikālo telpu ar Bright White

Ja jums ir augsti griesti, vai vienkārši vēlaties, lai radītu ilūziju par augstiem griestiem, izbraukšana spilgti balta augsts virtuves skapji.

Atkarībā no jūsu esošās skapji kvalitāti, tas var būt DIY projektu, kas var uzņemties, vienkārši krāsošana un atjaunināt aparatūru, lai padarītu jūsu virtuves izskatās vairāk upscale. Pievienot kronis molding kur skapji tikties griestus, lai izveidotu bezšuvju izskatu.

Apvienot dažādus materiālus un izmantošana Apgaismojums izcelt īpašu preces

Ja jums patīk tīru izskatu stiklu kabineta durvis, bet baidās jums nav saglabāt pietiekami sakārtot virtuvē ir saturu jūsu skapji par pastāvīgu displejs, ir kompromiss.

Nomainiet dažas skapja durvis ar stikla ieliktņiem, lai padarītu jūsu virtuves izskatās vairāk atvērti, un, lai parādītu vienumus, kas jums patīk, piemēram, vintage tējas krūzes, smalka porcelāna vai iecienītākajām teļa gaļa plāksnēm, kas pievieno lielu pop krāsu uz jūsu virtuvē.

Pievienot vienkāršu apgaismojumu skapjos, lai izceltu savu īpašas preces, vienlaikus padarot savu virtuves noskaņu spilgtāku, lielāka un vairāk atzinīgi.

Izvēlieties atjauninātu versiju Tradicionālās koka šķiedras Skapji

Lielākā daļa koksnes graudu skapji var padarīt māja izskatās ļoti datēts. Bet tur nav nepieciešams atteikties tos visus. Jūs joprojām varat baudīt izturību un siltumu koka skapji un saglabāt vietu meklē mūsdienu vienkārši izvēloties mūsdienīgu apdari.

Šie koka skapji uzburt mīkstu lauku noskaņu reģenerētas koksnes. To daudzdimensiju krāsa dod weathered izskatu no tālienes, bet gluda apdare, stikla plaukti, un spilgti baltas countertops palīdzēt telpu izskatu gaismas un moderns.

Izveidot svētki jūsu acīm, kā arī jūsu kuņģī

Ja jums ir aizraušanās ēdiena gatavošanai un izklaides, tas, iespējams, liecina jūsu virtuves. Nelietojiet slēpt skaisti pasniedz ēdienus vai jūsu iedomātā jaunu virtuves sīkrīkus aiz tumsā, smagas skapja durvis.

Pārvērst visas jūsu kabineta durvis, lai stiklu, lai izveidotu atvērtu telpu, kurā demonstrētas visas lietas kulinārijas. Stikla skapji pārvērst jūsu virtuves uz mākslas darbu, tāpēc krāsas un modeļi jūsu ēdieni kļūs tikpat svarīgas dizaina izvēli, kā jūsu sienas krāsu vai backsplash.

Stikla skapji piespiest tevi palikt organizēta – vismaz tad, kad kompānija nāk pāri – vai risks, kam liecinieks nekārtība katru reizi, kad ieiet virtuvē. Tās arī padara to daudz vieglāk, lai viesi varētu pārvietoties jūsu virtuvē.

You may also like