Skip to main content

Easy Virtuves Wall Dekorēšanas Idejas

Easy Virtuves Wall Dekorēšanas IdejasVai jums patīk skatoties caur jaunāko dizaina žurnālos virtuve dekorēšanas idejas, bet nav laika vai budžetu galveno pārveidot? Mēs esam ieguvuši dažas ātri un viegli dekorēšanas padomus par to, kā sniegt jūsu virtuves atjauninājumu cienīgu mājas žurnālā. Labākā daļa ir tā, ka šie virtuves Dekorēšanas idejas varat samaisa un saskaņot skaisti – izmantot vienu vai pāris kopā.

Mēs, protams, redzēt lietas acu līmenī, pirmkārt, un ir viens no pamanāmākajiem izmaiņas varat veikt, ir izdaiļot savu virtuves sienas. Lielākā daļa virtuves Dekorēšanas pūles tiek likts uz sadzīves tehniku, countertops un gatavošanas ierīcēm. Bet sienas, kur var veikt liela ietekme ar vieglu DIY projektu.

Veikt ātru mirklī pie jūsu virtuvē. Ko jūs redzat vispirms? Noputējis, urbšanas sienas? Vai vēl ļaunāk, novecojusi mākslīgās krasošana komplektā ar efejas vai augļu tēmu trafarets darbu? Ir pienācis laiks, lai veiktu izmaiņas.

Jūsu virtuves sienas dekors ar vienkāršu, dizaina gudriem izmaiņu atjaunināšana būs pārveidot jūsu vārīšanai un ēdamistabas pieredzi. Šeit ir 5 virtuves Dekorēšanas idejas, kas ņem Jūsu virtuvē ir sienas no noguris uz iedvesmu:

1. Trīs krāsu palete

Krāsa ir viens no ātrākajiem un lētākajiem veidiem, kā atjaunināt istabu. Bet liels virtuves sienu krāsas nav notikt nejauši. Noslēpums ir trīs krāsu palete:

Krāsa 1 : Esošā virtuves krāsu, ko nevar mainīt. Tas var būt krāsa countertop vai skapjiem.

Krāsa 2 : Neitrāls pēc jūsu izvēles. Izmantojiet to, lai jauno virtuves sienu krāsu, kas papildina krāsu 1. Tas būs kalpot kā jūsu dekoru fonu.

Krāsa 3 : krāsu, kas padara jūsu virtuvē unikālu. Tas bieži vien ir treknrakstā un negaidīts krāsu, kas darbojas ar savu paleti. Krāsu 3 piebilst pop jūsu virtuvē. Izmantot to kā paziņojumu gabals jūsu piederumiem, piemēram, bāra krēsli, vāzes un trauki.

Labākais veids, kā atrast perfektu trīs krāsu paleti ir paņemt krāsu swatches toņos jums patīk, un shuffle tos aptuveni līdz jūs esat apmierināts ar kombināciju. Tiklīdz jūs atrast savu parakstu trīs krāsu paleti, saglabāt kopumu krāsu mikroshēmas parocīgs piederumu iepirkšanos.

2. Labākais Virtuves Dekorēšanas Idejas Sākt Ar kontaktpunkta

Centieties, lai redzētu savu pašreizējo virtuves Decor, kā apmeklētājs varētu apskatīt to pirmo reizi. Staigāt savā virtuvē un domāt par to, ko jūs novērojat. Vai pirmā lieta, jūs redzat kaut ko vēlaties? Ja nē, ko jūs labāk pamanīt vispirms? Make ka vietas un tuvāko sienu savu fokusa punkts.

Galvenie punkti ir šādi uzkrītošā un vizuāli izlēkt pie jums. Salīdzinot ar pārējo virtuves, fokusa punkts ir treknrakstā un unikāls. Lai izveidotu fokusa sienu savā virtuvē, izmēģiniet kādu no šiem paņēmieniem:

  • Paint jūsu fokusa sienas treknrakstā ēnā jūs izvēlējāties jūsu virtuvei triju krāsu paleti
  • Pakārt liels mākslas uz fokusa sienas
  • Izmanto textured, rakstu, vai vibrantly-colored fonu

Bezbailīgs kad mērci jūsu fokusa punkts – tā ir tikai viena siena.

3. Atveriet plaukti – jaunākās tendences Virtuves Sienas dekors

Ja esat atjauninājis virtuves apdare ar svaigu, modes priekšu krāsas un fokusa sienas, ir pienācis laiks, lai pievienotu slāņus. Jaunākā tendence virtuves dizainā ir atvērta plaukti, nevis skapjiem. Tas izskatās atvieglo virtuves augšu, radot vizuālo telpu, bet prasa, lai jūs, lai paslēptu visus Tupperware un nesakritības brilles mazāk skapjiem.

Tā vietā, izraujot savu augšējo skapji, mēģiniet atjaunināt savu virtuves sienas dekors, ievietojot vienu vai divas peldošas plauktus uz atklāta sienas. Peldošās plauktos nonāk dažādi stili, un ir viegli uzstādīt. Paturiet peldošās plaukts displeja pozīcijas minimāla un krāsu koordinēta par žurnāla gatavs izskatu.

Par lielāku izmaiņu ņemt durvis nost no viena vai diviem virtuves skapjos un krāsot vai fona aizmugurē kabinets. Jums tagad ir jauna atvērtu displeja plauktu. Lai dotu savu jauno displeja dzīvi, pievienot LED zem-skapī apgaismojumu, lai izceltu objektus. Akumulatora darbināmi lukturi ir pieejami, ja skapis vadu, ir jautājums.

4. Rūpīgi atlasīta Virtuves sienas dizains

Nosakiet savu virtuvi papildus pievienojot skar jūsu personību. Galerija sienas kolekcijas ir populārs ar dizaineriem un žurnālus, jo tie ir unikāli un padarīt garlaicīgi siena interesanti. Gather iecienītākos objektus kopā un izmantot tos kā virtuves sienas dekoru.

Modernās virtuves Dekorēšanas idejas galerija sienas kolekcijā ietilpst:

  • Ietvaru albumu vāki
  • grozi
  • Ierāmēti tīrīšanas vai auduma swatches
  • Vintage ēdieni
  • Tukšas antīkas rāmji dažādās formās un izmēros
  • Dažādas spoguļiem

Nav absolūtas Konstruēšanas noteikumi radot virtuves galerijas sienas. Simetriskā, rakstu vai freestyle izvietošana ir visas labas pieejas. Lai ietaupītu laiku (un papildus naglu caurumus uz sienas), organizēt savu kolekciju uz grīdas pirms piekārtiem par labāko atstarpi un izvietojumu.

5. Personalizējiet savu virtuves sienas ar tāfeli Paint

Var no melnā tāfeli krāsas ir lēts, un ir lielisks veids, kā saģērbt akcenta sienas savā virtuvē. Black ir drosmīgs, uzkrītošā sienas krāsu un ideāls fons, lai jūsu arvien mainīgajā krīta art.

Ja tu esi ārā no sienas telpas, durvis vai skapja virsma ir vēl viens lielisks tāfeles (un vakariņu ēdienkarte) veidošanā. Atcerieties, slānis. Peldošās plauktu vai galeriju sienas vākšana par savu tāfeli sienas papildina unikālo izskatu jūsu jauno, iedvesmojoties virtuves sienām.

You may also like