Skip to main content

Bir Küçük alanınız olsa bile şaşırtıcı Odası Bölücü Fikirler,

Çatı, stüdyolar veya yüksek tavanlı ve birkaç duvarlar ile evlerde Açık alan yaşam çok popülerdir. Açık mimari görünüm muhteşem, ama her zaman pratik olmayabilir. özel bir yatak odası ya da eve daha işlevsel bir his yaratacak yemek odası yaşam alanı bölmek için bir yol sahip olabilme.

Peki kalıcı yer kapatmadan bir odaya küçük bir yakınlık veya gizlilik ekleyebilirim? gerekli, ya da başka bir noktaya taşındı yaratıcı alma ve açabileceğiniz bir oda bölücü ekleme ve yakın olarak. Büyük veya küçük hemen hemen her alanı çalışabilir bu müthiş oda bölücü fikirler göz atın.

kitaplıklar kullanarak Odası bölücü fikirler

de depolama özellikleri bir oda bölücü kullanmak daha çok sayı için daha iyi bir yol yoktur. Bir kütüphane mükemmel bir çözüm olabilir. Eğer gereken yere onu geri böylece nihai esneklik için kitaplığa tekerlekler kilitlenmeden ekleyin. Eğer taşımayı olmayacak eminseniz Veya, bir boşluk bölmek için yerleşik bir kabine eklemeyi düşünün.

oda bölücüler Asma

Taban alanı bir prim olduğunda, bir oda bölücü asılı mükemmel bir çözüm olabilir.

Blomming tarafından oda bölücü bir lazer kesimli desende bir tekstil yapılabilir görünüyor, ama bundan aslında daha modüler var! Her elmas veya faset, özel bir görünüm oluşturmak için açmak için yatırılabilir.

şık kumaş oda bölücü için tavana monte edilmiş basit bir krom çubuğundan büyük metal gromet sahip bir perde asın.

Geometrik oda bölücü fikirler

Bazen bir oda bölücü aslında onu kapatmadan bir büyük ya da küçük alana bölünmesi yanılsaması yaratan bir tasarım özelliği başka bir şey değildir. Bunlar oda bölücü fikirler mükemmel bir örnek vardır. Bunlar unutulmaz olan odanın yanında özel bir görünüm kazandırmaktadır.

yığılmış odun blokların Paneller oturma odası ve yemek odası bölme alanına grafik görünüm kazandırmaktadır.

yaprakları ve üzüm ile özel metal paneli sadece boşluk böler, ama güneş parlar katlarda güzel gölgeler yaratır.

Bir grafik duvarın zeki montaj bir tarafında yatak başlığı ve diğer tarafta bir masa olarak hizmet vermektedir.

Endüstriyel bir loft odak noktası, bir cam ve demir oda bölücü.

Düşmanlarınız ahşap oda bölücü fikirler

Basit ahşap çıtalar tamamen yerinde kapalı kapatmadan daha küçük, samimi bir alanda duygusu yaratmak için monte edilebilir. Bir ev kullanıcısı dekor bağlı olarak, göz tarzında ortalarında modern veya çağdaş olabilir.

Ahşap oda bölücüler açık çatı küçük bir kütüphane ya da oturma odası oluşturmak slatted.

bu çağdaş ev ahşap çıtalar zengin siyah tonda boyandı. Her çıta tamamen boşluk kapatmak veya gösterildiği gibi o kadar açık döner.

Bu oda bölücü merdiven boşluğu gizler.

ahşap kaburgalar ışık renkli leke küçük stüdyo alana doğal bir İskandinav hissi ekler.

You may also like