Skip to main content

Bezmaksas Up Counter Space ar šiem Virtuves organizācija Ideas

Vai ēdiena gatavošanas un izklaides jūsu mazā virtuvē grūti? Studija izmēra virtuve ir izaicinājums strādāt, bet daži nelieli virtuves organizācijas idejas un pāris stundu sava laika, var pārvērst savu maziņš virtuvi modernu, minimālisma sapnis ēdiena gatavošanai un svinēt.

Mēs esam ieguvuši piecas iedvesmojošas, mazas virtuves, lai jūs, ka roka. Viņi pilns ar idejām par to, kā jūs varat Atbrīvojiet vietu virtuvē svaigu, jaunos veidos. Mēs esam iekļauti arī nelielas virtuves organizācijas produktus, kas palīdzēs jums atgūt vai pievienot jaunus counter telpu un atrast mājas visiem jucekli, kas patīk, lai žaut jūsu skaitītāji.

1. Gaisma, spilgti un rūpniecības neliela virtuve

First off, apsveriet krāsošana savu virtuvi ar gaismu, spilgti balta atsvaidzināties to uz augšu. Vai segtu tumšos, novecojušās sienas vai skapja durvis ar svaigu, jaunu noņemamu tapetes.

Tālāk, ir pienācis laiks mest šos kannas sirdīs palmu jūs nekad izmantot un izlemt, ko vēl paliek, vai iet. Kad esat ieguvuši labu priekšstatu par to, cik daudz jūs strādājat ar to, ir pienācis laiks, lai atrastu mājas visu, kas ir pa kreisi.

Glabājiet to, kas nav pievilcīgs jūsu skapji. Par posteņiem pārējo var parādīt uz jauniem, rūpniecības, restorānu stila plauktiem, bāriem un āķus, piemēram, foto iepriekš.

2. Mazā moderna virtuve atspoguļo modulāra, slīdošo salu

Daudzās mazās virtuvēs nav lielu pretrunu vietas, lai strādātu ar. Pamata ierīces, piemēram, kafijas automāts vai mikroviļņu var apēst maz vietas jums ir. Ir risinājumi. Izvēlieties ierīces, kas var būt sienas vai zem-skapis uzstādīts. Vai pievienot lieljaudas sienas uzstādīts plaukta turēt smago tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsns.

Neliela virtuves salu var pievienot papildu counter telpu, kā arī glabāšanu – un pat brokastu bāru. Mazs, apaļas vai kvadrātveida salu strādā labāk mazākās kvadrātveida telpās. Apsveriet ilgāku šaura salas taisnstūra telpu. Dīvāns konsole uz riteņiem būtu lieliska ideja, izveidojot garāku kambīzes virtuves. Jūs varat roll to uz virtuvi, cik nepieciešams, un pēc tam ielieciet to atpakaļ aiz dīvāna, kad izdarīts.

Butcher bloķē vai bar ratiņi ir citas lieliskas iespējas, jo tie bieži nāk ar riteņiem, lai roll savu salu no tā. Garākā grozs darbojas labi ar barstools.

3. mūsdienu neliela virtuve ar peldošo sienas plauktiem glabāšanai

Ja jums nav pietiekami daudz virtuves skapji, bet daudz sienas vietas, tīra, mūsdienu veids, lai atbrīvotu savu virtuves letes, ir, lai parādītu un uzglabāt preces vēsos peldošo plauktiem vai karnīzes, piemēram, virs virtuvē.

Vēlaties, lai dotu jūsu virtuvē augstas dizains izskatās fotoattēlā? Grupas preces pēc krāsas un pievienot dažas mākslas objektus vai ierāmētas fotogrāfijas. Atstājiet dažas jomas, par karnīzes tukšs, lai viņi neizskatās pārāk pārblīvēta.

Vēl viena lieliska dizaina izvēle attēlā iepriekš, ir izmantot spoguli uz backsplash. Pievienot dažas spoguli uz sadaļu jūsu sienas aiz countertop paplašināt telpu un atspoguļo vairāk gaismas.

4. Mazo virtuves organizācijas idejas featuring grāmatplauktu

Pievienošana vai nomainot virtuves skapji var būt dārgi. Un, ja jūs noma, projekts var netikt atļauti. Kāpēc ne pirkt kādu labu, lētu grāmatplauktu un veikt uzglabāšanas sienas visiem jūsu virtuves priekšmetus?

Meklējiet augstāks, bet šauru grāmatplauktu un samaisa un saskaņot durvis, lai paslēptu kādu no priekšmetiem. Vai izvēle grozi var kalpot kā atvilktnēm Jūsu grāmatplauktu, gatavi noķert visus mazākus priekšmetus un veļa.

Vēl viens interesants neliela virtuve ideja attēlā iepriekš ir āķi virs loga piekārto katli un pannas. Katli un pannas aizņem daudz vietas un karājas tos no pot plaukts vai āķiem, ir labs veids, lai atbrīvotu skapi vai skaitītāju.

5. minimālisma virtuve, kas sniedz daudz mazs dzīvoklis organizācijas idejas kopā

Šī skaistā un traucējumu-free virtuve darbojas, jo lielākā daļa elementi ir daudzfunkcionāls. Zems skapis ar uzmontētu countertop rada salu ar uzglabāšanas un terorisma virsmu. Ar Cubbies pat var rīkot nelielas ierīces. Vairāk nekā ducis naži tiek turēti nelielā nazi bloks uz letes.

Pie sienas piestiprinātu nerūsējošā tērauda josla var būt virtuves piederumiem un ar āķiem, pat kafijas krūzes vai mazākas katli un pannas. Sienas uzstādīts vīna glāzi turētājs var arī kalpot kā peldoša dzega.

 

You may also like