Skip to main content

Biały z odrobiną uroku przemysłowa: CLOUD Coworking w Barcelonie

Współczesne biura są dalekie od tych nudnych szafach lat 90-tych, które wydają się zarówno restrykcyjna i bezosobowe. Dzisiejsze biura czuję się bardziej żywy, indywidualne i zachęcające. Są ostrożni mieszanka spokojnych, stacjach roboczych, które poprawiają wydajność pracy i otwarty, stref społecznych zachęcających do wymiany pomysłów i doświadczeń. Jednostka jest równie istotne jak zespół i vice-versa. Przynosząc właśnie tę filozofię do Coworking Urzędu CLOUD w Barcelonie jest wspaniały projekt z MESURA które przeniesie Cię w promiennym świecie biały!

Współczesna CLOUD Coworking powierzchni biurowych w Barcelonie

Biuro 750-metrowy sqaure Barcelona posiada dziesięć prywatnych biur, 70 pojedynczych stacji roboczych i dwie przestronne sale konferencyjne wraz z relaks wspólne obszary, które przynoszą ze sobą pracowników. Biały to kolor wybór na tle i powodzi światła naturalnego przyczynia się do tego „dużym” atrakcyjność wizualną. Indoor rośliny i wyskakuje z żółty kolor doprowadzić do neutralnej przestrzeni przy słupach betonowych i kostki szklane Usher w tekturowych kontrastu. Istnieje pewne nieodłączne wibracje przemysłowej w całym biurze i zagląda przez kuratorem, nowoczesnym wykończeniem, jeśli możliwe.

Odsłonięte betonowe słupy i ściany szklane kształtować prywatne pomieszczenia biurowe

Światło napełniony i biały biuro łączy stref prywatnych i społecznych

Rośliny rosnące w pomieszczeniach przynieść zieleni do współczesnego biura

oświetlenie toru w białych wtapia się w neutralnym tle

Drewno i beton zapoczątkować tekturowych urody

Ciemna klatka szklane ściany kotwice światła, przewiewnego wnętrze z długich korytarzy i wbudowanymi drewnianymi ławami świadczących obszary improwizowane na krótką rozmowę. Elastyczność w rozmieszczeniu obszarów roboczych i piękne oświetlenie toru umieścić ostatnie poprawki na stylowym i pogodnej biurze, który jest na pewno związany odjechać poranną blues poniedziałek.

Dywan i krzesła przynieść kolor na neutralnym otoczeniu biurowym

Slim drewniane ławki zapewnia komfortową przestrzeń siedzi wewnątrz urzędu

Wspólny obszar spoczynku nowoczesnego biura w Barcelonie

Szklane kabiny zapewniają odprężający przestrzeni roboczej

Dziesięć prywatne biura i siedemdziesiąt obszary robocze nestled wewnątrz CLOUD Coworking

 

You may also like