Skip to main content

Bílá s Dash průmyslového Charm: oblačnosti Coworking v Barceloně

Současní kanceláře jsou daleko od těch nudných skříní z 90. let, které se zdají jak omezující a neosobní. Dnešní kanceláře cítí mnohem živější, individuální a příjemné. Jsou opatrní směs klidných, pracovních stanic, které zvyšují produktivitu práce a otevřené, společenské zóny, které podporují sdílení nápadů a zkušeností. Jedinec je stejně zásadní jako tým a naopak. Přinášet právě tuto filozofii do CLOUD Coworking úřadu v Barceloně je nádherná konstrukce z MESURA která vás přenese do zářivého světa bílá!

Současná CLOUD Coworking kancelářské prostory v Barceloně

750-sqaure metrů kancelář v Barceloně má deset soukromých kanceláří, 70 jednotlivých pracovních stanic a dvě prostorné zasedací místnosti spolu s relaxační společných prostor, které přinášejí zaměstnancům společně. Bílá je barva výběru pro pozadí a záplavou přirozeného světla přispívá k této ‚prostorný‘ působivost. Pokojové rostliny a popové žluté barvy přinášejí do neutrálního prostoru, zatímco betonové sloupy a skleněné kostky uvaděč v texturní kontrastu. Existuje určitá vlastní průmyslová atmosféra celé kanceláři a pokukuje přes zaposlouchejte moderním povrchem je to možné.

Pohledový beton sloupy a skleněné stěny utvářet vlastní kancelářské prostory

Světlo naplněné and white office kombinuje soukromé a společenské zóny

Pokojové rostliny přinést zeleň k současnému kanceláře

Track osvětlení v bílé směsi do neutrální pozadí

Dřeva a betonu ohlašovat textovými kráse

Tmavý rám ze skleněných stěn ukotvuje lehké, svěží interiér s dlouhými chodbami a vestavěnými dřevěnými lavicemi, které poskytují improvizované plochy pro rychlý chat. Flexibilita v uspořádání pracovních ploch a krásné trati osvětlení dát závěrečné úpravy na stylové a klidné kanceláři, která je jistě vázán zahnat své pondělí ráno blues.

Koberec a židle přinést barvy do neutrální polohy kancelářské

Slim dřevěné lavice poskytuje příjemné posezení prostor uvnitř kanceláře

Společný oddechový prostor v moderní kanceláře v Barceloně

Skleněné kabiny poskytují relaxační a klidné pracovní prostor

Deset soukromé kanceláře a pracovní prostory sedmdesát zasazené uvnitř CLOUD Coworking

 

You may also like