Skip to main content

Sizin En Üretken Space 9 Ev Ofis Fikirler Yine

Uzak işler, serbest meslek ve işveren esnekliği sayesinde, daha fazla insan kabinde beş dokuz seçiyorsunuz. Bunun yerine, evde kalıyorsun.

Gelme saatleri işyeri oyalama, kalabalık ofisleri dışarı Kesme ve en önemlisi, online alabilirsiniz ve çalışma evi terk etmeden halletmek isteyenler genellikle daha mutlu ve daha verimli olurlar. Ve ayrıca kimsenin kendi 10:00 geçmiş pijama ya da ne onlar öğle yemeği için yemek kalan onları yargılar. Bonus.

Ama verimli çalışma saatleri içinde elde izin veriyorsa bir yer kaplar.

Eğer çalışıyorsanız alan sevmezsen, çok dürüst, oraya gidiş zor zamanlar olacaktır. Ve hepimiz yeterince doğru, ilk etapta işin yapılması zor biliyorum?

İşte en verimli alanı için bizim 9 ev ofis fikirler henüz şunlardır:

Doğru yer bul

bir ofis için evinizdeki doğru yer seçimi no-beyin gibi görünebilir, ama her seçeneği dikkate almak biraz zaman alabilir. Bu en küçük ya da en az kullanılan yatak odası almak için apaçık ortada, ancak daha büyük, daha güneşli konuk yatak odası daha iyi bir seçimdir? seyrek misafirler seninle kalmak zaman oda çifte görev yapabilir mi?

Büyük bir ev lüks varsa yapmanız veya yüksek trafik alanında olmak istemiyorsanız, bu dikkate almak da önemlidir. Eğer gürültü ve aktivite ortasında iken iyi konsantre olursa, oturma odasından kapalı bir odada bir iyi bir seçimdir. Sessiz arayanlar için bir koridorda aşağı bir yedek yatak odası daha barış ve yalnızlık sağlamalıdır.

hazır her şeyi var

Eğer çamaşır odasında gümüş koymak olmaz, bu nedenle tamamen kalem, kağıt, zarf, ve sürekli önemli şarj cihazlarıyla stoklanmış edilene kadar tamamlandı olarak ofisinizi sayılmaz. Bir günde daha az kez, daha iyi bir şey aramaya gitmek zorunda.

Ama hey, molalar unutmayın. Neden yok, doğru bir öğle yemeği paketi için?

doğal ışık kucaklayın

İnsanoğlu mutlu hissetmek (ve umarım artan üretkenliği bakınız) doğal ışığa maruz kaldığında için programlandı. Bunu kendi pencere alanı alın ve ev ofis düzeniyle vurgulamak. Alan uygun hücre-standartlarını kırmak ve bir duvara uzak masa yüzer, pencerenin paralel. Sen parlamayı başa kalmadan manzarası eşliğinde konumlandırılırsınız.

ve yapay

Dünyadaki tüm pencereleri dışında karanlık olduğunda size yeteri kadar ışık vermeyecektir, bu yüzden vurgulu aydınlatma ambiyansını ve pratikliği gözden yok. Bu aynı zamanda aydınlatma dekor ile ofisinizi stil için büyük bir fırsattır. Bir görev lambası, masa lambası ve zemin lamba eklenmesi ruh çeşitli oluşturmak için birleştirebilirsiniz. kış çalışma için mükemmel olan hatta değil bu yüzden erken kalkanlar güneşe önce olduğunda.

Mağaza şeyleri şeyleri saklamak yolu

Bir ev ofiste çalışan daha görkemli parçalarından biri dosya dolabı hiçbir şirket tarafından verilen metal çalışma alanınızda plopped var olmasıdır. Ancak, yine de önemli belgeleri saklamak için bir yer gerekir. Pratik şık ama depolama çözümleri arayın. Dergi rafları dikey onların belgelerini saklamak isteyenler için iyidir. Eğer benim gibi bir kağıt istifleyiciyi iseniz, basit bir kutu yığınları biraz organize ve kasıtlı görünmesini sağlar.

Rahat olmak

Pinterest ofis ilham harika ama sen inanmayarak ile gördükleriniz çoğu alır. Günün sonunda, fonksiyon uzak formu ağır basmalıdır. Hiçbir şey bir masa sandalye seçimi gibi çok açıkça bu konuşur. Sen hantal siyah deri için gitmek zorunda değilsiniz, ancak seçimi büyük sırt desteği sağlar ve iyi bir duruş teşvik emin olmalıdır – Şık plastik veya ahşap sandalyeler bu iş için onu kesmek için gidiş değildir.

göz hizasında bilgisayarınızın üst tutarak boynunu (hayır, gerçekten) kaydedin. Eğer kapakları kısmen kapalı tutmak ve yorgunluk mücadele, biraz aşağı ekranda bakacağız. size ihtiyacınız destek verecek monitör ve dizüstü standları için şık seçenekleri bol vardır.

Yeşile git

Bir bitki ya da iki evinizdeki herhangi bir odaya büyük bir fark yaratabilir sır değil. ofis ortamında gelişmek olacak birkaç az bakım gerektiren bitkiler dışarı seçin. Succulents genellikle güvenli bir seçim yanı sıra bu tür yılan veya kauçuk bitkileri gibi klasiktir.

Bir alışılmış çiçek alıcı musunuz? yemek odası masa buketi birkaç koparmak ve üzerinde veya masanızda yakın bir vazo ekleyin.

Rahatla

Eşofman, doğru evden çalışma resmi giyim nelerdir? Ama rahat olmaya sadece giysi ve masa sandalyeler daha fazladır. ofis alanı yeterince büyükse, arama alarak veya sonları çekmek için bir okuma sandalye veya divan eklemeyi düşünebilirsiniz.

ofisinizde ziyaretçi gelmesine bekliyorsanız, onlar için de biraz boşluk belirleyin. Yukarıda açıklandığı gibi, daha gayri kurulum yapmayı veya basit sandalyeler masanızda yer bakacak sopa mı? Her iki şekilde de ofis kurmak karşılamak için hem sizin hem de ofise davet herkesin alanı kullanırsınız nasıl olarak düşünülen gerektirir.

üzerine aIıyorsun

İster evde, çünkü sadece ev ofis kişisel dokunuşlar olmadan olmalıdır anlamına gelmez. Aileniz, ilham tırnak veya sanat ve anlamlı ıvır knacks Fotoğraf ofis daha cana ve kendi hissettirebilir.

You may also like